Flesjes voor een nieuw hek auping ||t - Cut Paste: alles over het samengestelde beeld is nu te zien in Pand Paulus iv.-ï** Instrumek Telefoniste/Receptioniste (duo baan) Nieuw bij Het Waaigat Auping Labelshop Huisvrouw/Gras Starspray Halfway Home maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen woensdag 13 februari 2008 - X085 Kinderboerderijtje de Gorzen is op zoek naar PET-flesjes Subtiel of grof knip- en plakwerk Een nieuwe golf kunstenaars neemt bezit van Pand Paulus. Het bewijs wordt geleverd in de tentoonstelling 'Cut&Paste', die is samengesteld door Nancy Hoogstad. Deze Rotterdamse dertiger is er zo een. Ook werd ze lid van de Stichting Kunstwerkt, dat in anderhalf jaar tijd 20 nieuwe kunstenaars aan zich wist te binden. door Frank Willemse SCHIEDAM - In krap anderhalf jaar tijd nam het aantal deel nemende kunstenaars dat zich bij de Stichting Kunst- werkt aansloot op van 45 naar 65, zo weet het bestuur te melden. Nu is het dus de hoogste tijd voor nieuwe kunstenaars en stromingen in Pand Paulus. Cut&Paste of 'knippen en plakken' is Wat kunstenaars graag doen; Iets nieuws samenstellen uit oude en nieuwe beelden. Het idee is afkomstig van Nancy Hoog stad die carte blanche krijgt om kunstenaars bij elkaar te zoeken. Dat hoeven niet per se Kunstwerkt-leden te zijnn, maar wél kunstenaars die collages maken. Tot soms assemblages toe. Amsterdam en Friesland. Opvallend zijn de confronte rende doeken, bijna gordij nen, van Robin Kolleman. De werken shockeren en roepen ook vragen op. Vind ik dit aangenaam? Wil ik dit zien, of misschien wel voe len? Tijdens de tentoonstelling, die duurt tot 9 maart, zul len door deelnemende kun stenaars workshops worden gegeven in Pand Paulus aan de Korte Haven 125. Zie voor deelname en ope ningstijden de website: www.stichtingkunstwerkt. nl of stuur een mailtje naar: info@stichtingkunstwerkt. nl Zelf maakt Nancy Hoogstad beeldhouwwerken uit mar mer. Niet fijntjes knippen en plakken dus, maar ook een samenstelling. In haar geval van ideeën. Zo staat daar op de grond een naaimachine annex vrouwenlaars. „Losse ideeën bij elkaar brengen in collagevorm of als samen gesteld object; daar gaat het om." Hoogstad zocht een twintig tal kunstenaars uit die alle maal 'iets met collages doen'. Naast Schiedamse kunste naars als Yvon Koopman en Inge van Haastert ging zij verder op zoek en kwam terecht bij kunstenaars uit Huisvrouw en Gras zijn bekroonde theaterteksten van schrijfster Es ther Gerritsen, die voor beide theaterstukken het Charlotte Kohier Stipendium heeft ontvangen. De twee hilarische toneelstukken zijn dinsdag 26 februari, om 20.15 uur. samen op één avond te zien in het Theater a.d Schie. De vier vrouwen van cabaretviertal Vrouw Holland grijpen elkaar bij de gouden strot. Opgejut door hun meesterlijke pianist Reinout Dou- ma zingen ze je woensdag 27 februari lachend naar een hoogtepunt op het podium van het Theater a.d Schie. Het publiek is om 20.15 uur van harte welkom. Voordat de succesvolle zangeres Hind in mei 2008 deelneemt aan het Eurovisie Songfestival is ze donderdag 28 februari om 20.15 uur te bewonderen in het Theater a.d Schie. Met haar theaterprogramma Halfway Home slaat zij een brug tussen de twee culturen die haar afkomst bepalen; de Nederlandse en de Marokkaanse. Kaarten via 2 4674670/via www.theateradschie.nl. SCHIEDAM - PET-flesjes zijn de kleine halve literflesjes van plastic waar geen statiegeld op zit. Voor de meeste mensen niets waard, maar wel voor kinderboerderijtje De Gorzen. Zij kunnen hier namelijk een bedrag mee inzamelen waar mee een nieuwe omheining op het complex kan worden bekos tigd. Op het middenveld is nieuw hekwerk hard nodig omdat het huidige houten hekwerk op in- storten staat. Dat komt doordat de palen door de natte grond wegrotten. Flesjes kunnen op de kinder boerderij aan de Jachthaven laan worden gedeponeerd in de oranje kliko. Daarnaast is de kinderboede- rij hard op zoek naar nog wat vrijwilligers die voldoende vrije tijd hebben en natuur lijk hart voor dieren. Mensen die de boerderijdieren willen verzorgen, maar ook mensen twee rechterhanden om wat onderhoudswerkzaamheden te verrichten. Wie op de boerderij Een oranje kliko op het terrein van de kinderboederij. Hier moeten de lege PET-flessen een handje mee wil helpen, kan in. Voor de boerderij levert dit een aardig bedrag op. Foto: Bart Bos bellen met 47313 80. Auping nights, Bettor days Markt 57 - Vtaardingart tetefoon - 010-4343685 Auping. Gaan bad ventileert beter mrntrnm Instrumek is een bijzonder bedrijf op het gebied van fijnmechanische productie. Wij beschikken over een zeer modern en divers machinepark voor ver spanen, afwerken en assembleren van hoogwaardig operatie instrumentarium en lichaamsimplantaten. Wij streven continue naar perfectionering bij de vervaardiging van perfecte producten. Dat zorgt ervoor dat Instrumek altijd op zoek is naar goed onderlegde vakmensen met passie voor techniek. Medewerkers die willen bijdragen aan het verbeteren van kwaliteit van leven. Functie-inhoud: Jij beheert geheel zelfstandig de telefooncentrale en verricht diverse receptietaken. Je hebt een uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal en je kunt goed overweg met de computer. Je draagt zorg voor het beheer van de centrale agenda (door middel van MS Outlook). Daarnaast verricht je licht administratief werk, zoals het verwerken van de uren- en verlofregistraties, het voorraadbeheer van de kantoorartikelen, archiveren etc. Je werktijden kunnen in overleg worden vastgesteld, met als uitgangspunt dat dit een duo baan betreft. Wij zijn op zoek naar twee kandidaten: één voor twee en één voor drie dagen per week. Functie-eisen: M.B.O.-opleiding; Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (Duits'js een pré); Goede kennis van het MS Office pakket; Goede organisatorische en communicatieve vaardigheden; Servicegerichte, enthousiaste, leergierige instelling; Discreet en nauwkeurig met verantwoordelijkheidsgevoel; Spreekt deze functie je aan? Dan nodigen wij je uit te solliciteren doormiddel van een brief met motivatie en uitgebreid curriculum vitae aan Instrumek B.V., De Brauwweg 17, 3125 AE Schiedam, ter attentie van onze afdeling P&O, mw N. Breestraat, mailadres: n.breestraat@instrumek.com.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 15