eman www.mijnmaasstad.nl OPERATOR PID o Breman. Samen bijzonder PLANNER ODFJELL fL r mmmm b v 'BI actieve en resultaatgerichte VERKOPER MEDEWERKER MAGAZIJN Vanaf deze week zijn de edities van Maasstad weekbladen online te vinden op www.mijnmaasstad.nl Alle redactionele artikelen, foto's en advertenties kunt u op deze site terugvinden. De website wordt medio 2008 verder ingericht om te dienen als advertentieportaal voor adverteerders, e-paper biedt u de mogelijkheid om alle edities te bekijken. Wekelijks wat je wilt weten! MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 13 februari 2008 - WX01 Versterk jij straks het team van Breman Service Rotterdam? De Breman Servicegroep is een dynamische landelijke dienstverlener gespecialiseerd in technisch advies, beheer en on derhoud van alle woning- en gebouwgebonden installaties. Ook voeren de bedrijven keuringen uit aan gas-, elektra- en waterinstallaties. Met ruim 330 medewerkers verdeeld over 11 regionale vestigingen draagt de Breman Servicegroep zorg voor de persoonlijke aandacht van haar particuliere en zakelijke opdrachtgevers. Breman Service Rotterdam BV bedient Zuid-Holland en Zeeland voor de centrale verwarmings- en warmwaterinstallaties. Het bedrijf heeft 38 medewerkers in dienst, waarvan 27 servicemonteurs die vanuit huis werken. Breman Service Rotterdam is op zoek naar een enthousiaste en gedreven: Je werk - je zit "aan Het stuur" van de dagelijkse planning voor alle monteurs. Deze volg je m.b.v. een digitaal planbord op je pc - je geeft ondersteuning aan monteurs en het callcenter - je beoordeelt verlofaanvragen vervolgwerk zaamheden - je regelt en coördineert afspraken voor wagen park, opleidingen e.d. Je profiel - je hebt een opleiding op HAVO/MBO niveau - je hebt voldoende vaardigheid met geautoma tiseerde gegevensverwerking en Excel - praktische technische kennis van het cv- servicevak is een pré - je bent een teamspeler met uitstekende communicatieve eigenschappen en bent stressbestendig en probleemoplossend gericht - je bent betrokken bij het bedrijf en denkt klant en servicegericht en hebt geografisch inzicht Breman biedt - een aantrekkelijke en vooral veelzijdige baan met een grote mate van zelfstandigheid - prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winstdelingsregeling - uitstekende CAO en pensioenvoorziening Geïnteresseerd? Reageer dan via e-mail, of schriftelijk: Breman Service Rotterdam BV t-a.v. de heer E.H. Suttorp (directeur) Postbus 11170,3004 ED Rotterdam tel: (oio) 298 33 55, e-mail: service.rotterdam@breman.nl www.breman.nl Odfjell Terminals (Rotterdam) BV is een op- en overslagbedrijf voor minerale oliën en chemicaliën, gevestigd te Botlek Rt. De totale opslagcapa citeit van onze terminal bedraagt 1.500.000 m verdeeld over ca. 300 tanks. Naast het opslaan van minerale oliën en chemicaliën, bestaan de belangrijkste activiteiten uit het beladen en los sen van (zee-)schepen, tankauto's en trein wagons. Odfjell Terminals (Rotterdam) BV heeft tevens de beschikking over een eigen destillatieplant, Petro chemical Industrial Distillation (PID) en waterzuiveringsinstallatie. Odfjell Terminals (Rotterdam) BV is een volledige dochter van het Noorse Odfjell ASA. Het hoofdkantoor is Noorwegen. Odfjell Terminals (Rotterdam) B.V. is op zoek naar een voor de volcontinudienst (34,2 uur per week) Petrochemical Industrial Distillation (PID) is een business unit van Odfjell Terminals Rotterdam B.V., die loondestillatiediensten levert aan de petrochemische industrie. De PID heeft hiervoor de beschikking over een drietal destillatietorens. In 2008 zal de capaciteit worden uitgebreid met een vierde destillatietoren. Met meer dan 40 jaar ervaring is de PID een toonaangevende speler, die door zijn klanten vooral geprezen wordt om zijn flexibiliteit en professionaliteit. De Operator PID opereert in een klein en hecht teamverband (shift). Een shift bestaat uit 2 Operators, een Hoofd Operator en een Shiffleader. De Operators rapporteren rechtstreeks aan de Shiftleader. Taken/verantwoordelijkheden: Binnen teamverband opstarten, regelen en controleren van destillatieprocessen; Verrichten van werkzaamheden op het terminalterrein, zoals het opbouwen van verbindingen, het spoelen van destillatie units, slangen, leidingen en pompen en het lopen van controlerondes; Nemen van monsters ten behoeve van controle destillatieprocessen; Uitvoeren van analyses op het laboratorium; >- Verrichten van eenvoudig onderhoud aan de in gebruik zijnde pompen, compressoren e.d. Functie-eisen: Een afgeronde opleiding Proces Operator B (niveau C is een pre); s- Bereidheid tot het volgen van (interne) opleiding; Uitstekende veiligheidsbewustzijn; >- In staat zijn zowel zelfstandig als in teamverband te werken; >- Flexibel, nauwkeurig en stressbestendig; »- Ervaring in een vergelijkbare functie is een pre. Ons aanbod: Marktconforme arbeidsvoorwaarden; >- Goede doorgroeimogelijkheden binnen PID. Hiervoor is een afgeronde opleiding Proces Operator C wel een vereiste. Voor meer informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer M. van Maanen, Operationeel Manager PID, telefoonnummer 010-2953461 Uw gemotiveerde sollicitatie met cv kunt u voor 29 februari a.s. richten aan mevrouw L. van der Meijden, personeelsfunctionaris. U kunt ook per e-mail reageren via personeelszaken@odfjell.com. ODFJELL TERMINALS (Rotterdam) BV Postbus 5010, 3197 XC Botlek Rt. Home page: www.odfjell.com I aaesau www.vfhamij.nl gKl „j Vihamij BV is een r - - i - landelijk werkende technische en bouwmaterialen groothandel In de volgende branches: Ter versterking van onze verkooporganisatie zoeken wij op korte termijn een -- sanitair - verwarming en klimaatbeheersing - bouwmaterialen - hout en plaat - elektrotechniek - dakbedekking -lood, koper en zink - hang- en sluitwerk - ijzerwaren - gereedschap Vihamij heeft filialen op 51 plaatsen in Nederland. voor ons filiaal in SPIJKENISSE Functieprofiel: Centraal voor u staat de klant! Van u wordt verwacht dat u op een pro-actieve manier het contact met bestaande klanten onderhoudt en nieuwe klanten werft. Daarnaast behoren tot de dagelijkse werkzaamheden o.a.: - het helpen van klanten in het zelfbedienings afhaalmagazijn (balieverkoop) - telefonische verkoop - het maken en vervolgen van offertes - voorraad- en kredietbeheer - controleren en verwerken van inkomende goederen Functie-eisen: - een sterk commerciële instelling en ondernemingsgeest - affiniteit met de wereld van bouwen, installeren en onderhoud - een opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur HANDEL) of HEAO-CE - ervaring bij voorkeur bij BOUWMARKT, aannemerij, technische-, bouwmaterialen-, of ijzerwarengroothandel - goede contactuele vaardigheden - financieel inzicht om resultaatgericht te kunnen werken Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bent u geïnteresseerd, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. op naar: VIHAMIJ BV T.a.v. afd. Personeelszaken Vacaturenr. SPIJ-0810 Postbus 5169,6802 ED Arnhem e-mail: vacature@vihamij.nl Dutch Bicycle Group B. V. (DBG) is een internationale onderneming met vestigingen in Schiedam, Taiwan en China. Bij DBG Nederland werken momenteel circa 60 mensen. De cultuur is open, informeel en gericht op groei van de onderneming en haar medewerkers. In Schiedam vindt onder andere de ontwikkeling, productie begeleiding en verkoop van (elektrische) kwaliteitsfietsen, fietsgerelateerde- en mobiliteitsproducten plaats. Voor onze vestiging in Schiedam zijn wij op zoek naar een fulltime allround Functieomschrijving Je voert alle voorkomende werkzaamheden in het magazijn uit. Hieronder vallen o.a. het lossen van containers, het op locatie zetten van binnengekomen goederen, retouren uitzoeken, orders pieken en het bijhouden en opruimen van het magazijn. Functie-eisen De geschikte kandidaat heeft een opleiding op LBO/MBO-niveau; heeft minimaal 1 jaar relevante werkervaring; is in het bezit van een geldig heftruckcertificaat; heeft een spontaan en flexibel karakter; kan goed in teamverband werken; en weet van aanpakken. Geïnteresseerd? Houd je ervan om de handen uit de mouwen te steken? Mail dan je sollicitatie inclusief cv naar Constantina Tanis, directiesecretaresse, via constantina@dutch- bicyclegroup.nl of stuur je sollicitatie inclusief cv naar Dutch Bicycle Group B.V., t.a.v. Constantina Tanis, Postbus 177, 3100 AD te Schiedam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 16