Voor mijn lieve kanjer Ronald Al is het voor een lach of een traan. Ik hoef je maar te roepen en jij komt eraan. Jij bent Daarom ook de valentijn die mijn dikste Knuffel verdient! Je allerliefste meissie nancy Ik hou van je. xxx Haaaaaaaai lieve Lilly, Op naar de volgende 10 jaar! Hou heeeeeeeeeef veeeeeeeel van jeLove ya.xxxSannie Lieve Midas Na regen komt zonnenschijn! Wij houden veel van je kus van jou Hiki en Kelly Oma en opa jullie zijn de liefste. kus van Geri en Janne Lieve John, je maakt mij echt gelukkig! luv you forever, xxxjes Linda Lieve Pascal, Je had me niks mooiers kunnen geven dan ons Prinsesje! Love you xxx Mandy Boelie Dylan ik hou heel veel van jullie kusjes je Marjolein Ik hou van jou. Hou jij van mij Veel liefs, ger Lieve Jeroenski, je bent blijft mijn lieve schatl! ik heb zin in 8-8-81! Voor mijn Ware Jacob, 4 ever lieve schat, ik hou zielsveel van jou! Jouw kleine Challeke XXXX You me as one! Lieve Johnny, Ik hou van jou voor altijd! 26-09-06 xxLaura Hai lieve mannes, even een klein berichtje, om te zeggen dat ik superveel van je hou!!!! dikke koes, je vrouwes Mijn Lief knuffelbeer Je geeft mij veel Liefde. En als Japie en Lassie er zijn is het feest buuf Lieve Jan Peter jij bent en blijft voor altijd mijn valentijn! Liefs Daisy Gert jij bent mijn valentijn voor altijd xxx je saartje Pappa, je bent een schatje. "Lieve Mama Linda, jij bent de allerliefste! J+R" ik zoek naar woorden voor mijn gevoel, want jouw hart is mijn doel! R. vrouwtje/mama Lieve Mischa JIJ bent mijn prins op de (MOTOR), Ik kan me geen lievere vriend voorstellen, ik hou van je. Priscilla P. Magische Margie, Jou kennen heeft me erg blij gemaakt De betovering die me diep raakt xxx Marco Lieve flyingsnake R we zijn blij dat je weer thuis bent we kunnen niet zonder je xje je gezinnetje Graag willen wij papa Raymond uit Poortugaal laten weten dat hij de allerliefst papa van de hele wereld is! Dikke kus van Robin en Jack Voor mijn allerliefste Sannie, schat ik hou van je. Dat ik nog maar lang mag genieten van je lekkere kontieü! XXXjes lillyhmmm kontie lekker hoor. Lief Troetelbeertje, Ik hou van jou van hier tot aan de maan en weer terug. Liefs, van je Wereldwijffie Mijn Lief, we hebben hard gevochten het afgelopen jaar! Mijn leven is compleet met jou xx twee mensen zo verschillend om alles te kunnen delen dat is fijn ans, jij bent mijn valentijn g Allerliefste S. Na 20 jaar nog steeds de liefste en lekkerste vrouw. XXL Lieve, lieve MUIS, Ondanks alles hou ik van je en zal ik altijd van je blijven houden!! Voor altijd, jouw MOPPERTJE. lieve spinner Martijn, toen ik jouw zwetende lijf zag was ik meteen verkocht liefs je vetcatfietsertje Lieve Peet, Vorige jaar Juli zijn we getrouwd! Dat was een geweldige dag! En hoop daarom nog veel meer van zulke fijne dagen samen met jou mee te maken! Hou ONWIJS veel van je!! Dikke x voor mijn lekkertje Heieen Samen oud worden is mijn wens 2 1 moet weer ons motto worden Ik hou van je xxxx-jes Tanja Linda, Met jou het eeuwige leven, dat is een mooi streven! Raymond. lieve Wups, ik hou super veel van je! Met kleine Wups erbij is ons geluk compleet! JVVA Hallo popje, luf joe net als vroeger. Na regen komtLiefs je popje Geen kaartje maar bericht Ik hou heel veel van jou en onze lieve meid sab Aannette, al 25 jaar fleur jij elke dag van mij liefs Johnny Ha Jochie! Eerst was je Kerstkado, nu m'n VaientijnsViking! Evgueny, Mijn lieve lieve man, ik hou zielsveel van jou! Met jou ben de gelukkigste vrouw van de wereld en onze twee kleintjes maken onze familie helemaal kompleet. Ik wil jouw liefde altijd voelen, ik heb die nu echt nodig. Niemand anders zie ik in mijn gedachten en ik wil dat het altijd zo blijft! Jouw Natalia. Mijn liefste sjeikie Khalid Eindelijk ons eigen kasteeltje! Al is het in Maassluis! Ik hou heel veel van je. Jou Valentijn xxx Mijn love boodschap: "Raymond, you are the love of my life! happy valentine's day and 4th wedding anniversary. Te amo, Brenda" Voor mijn kanjer (Ronald) Als ik jou zie staan, Dan stralen de sterren, Is overal maneschijn. Dat gebeurt alleen bij jou En niemand Anders. Mijn lieve valentijn. Veel liefs je meissie nancy I hou van je stuk! Jelie, Waarom ik zoveel van jou hou? Is dat lieve karaktertje van jou! x Vera lieve hans, ik hou van je., wil voor eeuwig bij jou zijn!! liefs je meissie Jij en Tierra, Bus 81, verzopen katjes, ik ben nog steeds gelukkig met je! Lekkere super coccinelle kok Je bent mijn grote valentijn alweer 2 jr. I love you je popje Lieve Marlize, Ik hou van jou, je kent me wel maar weet niet wie ik ben. dat is erg jammer. xx Lieve Wlm Ik ben blij dat ik jou ben tegengekomen eindelijk de liefde van me leven gevonden. Ik wil voor altijd bij je blijven Ik hou van je. Tamara Lieve pappa, Jij bent mijn liefste valentijn voor altijd dikke kus nadia Lieve hartendief, jij bent mijn alles voor altijd dikke kusje kleintje OMDAT ik heel veel van je hou, wil ik je knuffel zijn, want dicht bij jou liggen vind ik zo fijn, al ben je soms wat stekelig en beetje boos en krekelig, samen zij we toch weer de beste maatjes! Liefs Linda, Voor mijn Labrador, Ik weet hoe jij je voelt en wat je bedoelt! Ook ik hou van jou, maar ken ook het woord "trouw"! XXXXX Lieve Maarteke de Goede, Jij bent sedert "de Plasmolens" in 1963, onze verloving, voor mij nog steeds de ultieme sportieve vrouw waarmee ik toen en nu, met veel geluk mijn leven deel. Ik ga graag nog een tijdje door. Kusjes Frans Lieve Raymond "Houden van" is een groot woord, Maar geen woord is groot genoeg, Om je te vertellet) wat ik voor jou voel! Liefs Angela xxx Lievella, Waarom hoor ik niets? Ik geef zo veel om je. Bar-le-duc "Rijmen kan jij Maar ik helaas niet Gelukkig rijmen onze harten En telt verder niets Suus MvG Lieve Nanda, ik hou nog steeds veel van je schat. Kus je Patrick Lieve Moerie, liefde zonder eind! Voor ons komt een mooie tijd! X Lis Papa jij bent de allerliefste van de hele wereld, Ik hou van jou. Olaf en Nienke van harte gefeliciteerd met jullie voor genomen huwelijk Alle collega's van Straluma Lieve oma Flat (Toos Wolthuis) Een valentijns liefdeskus van Mila Joost Manis, jij bent echt mijn WERELDMAN!! Ik ben trots op je!! Liefs, L. Ellen Teichmann al bijna 30 jaar hou nogsteeds van je freek teichmann xxxxxxxxxx jes Shannen STygo love you xxxjes papa freek "Lieve Huib, We zijn al 35 jaar samen en ik hou nog steeds heel veel van je. Liefs Tina" Lieve Remon, Al 15 jaar mijn valentijn.n bedankt voor onze drie pracht valentijntjes. love you Tessa Burgelljke Niet omdat de dingen moeilijk zijn durven wij niet, maar omdat wij niet durven, zijn de dingen moeilijk HEY SIEBE EN MILAN ik wou jullie verassen met dit berichtje in de krant ik wou zeggen dat ik ontigelijk veel van jullie hou en dat jullie mij alles zijnDus bij deze schatjes. Ik hou onzettend veel van jullie groetjes en een hele dikke kus Angeia/Mama Lieve Jaap, jouw voornaam is jacob.maar voor mij ben je mijn ware jacob! xxxjolanda Brammie You're The Greatest Love of my Lovelife! Zelfs na 151/2 jaar hou ik Zielsveel van Jou!!! XXX je Falentijn Ma, U bent Mijn Grootste LIEFDE van de Wereld! Ik hou ZIELsveel van UU! xxx-jes Fred lieverd Jij ben het mooiste wat mijn ooit overkomen is. ik zou altijd van je houden. Veronique. Hoi liefje Ik ben niet vaak bij je, maar denk altijd aan je. Jouw haasje Dennis, bedankt voor onze zoon Lucas. Hij is de kroon op onze liefde Kus Vicky Mijn kerstengel Bedankt dat je in mijn leven kwam. Wil je met me trouwen? Ik hou van jou. 'Bob de Bouwer, Ik waardeer je ontzettend en houd heel veel van je. Chocotoff!' Schuimpje en meneertje, Ik hou van jullie. Xje. Don H. Ons zonnetje in huis is mama Mama wij houden van je! Kusjes Calvin, Dylan papa Lieve Niek Een klein berichtje voor jou. Omdat ik alleen maar wilde zeggen dat ik van je hou Veer Renee Cullens Ik ben een bofkont met zo'n meid als jij dikke kus Mama Lief Knofje, Tot aan de lucht en beyond. Mike, Heb ik vandaag al verteld... Sklppy Lieve Thijs, Ik hou heel veel van jou. Nog even wachten op ons meisje! Kus van Lies

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18