Zwaar ongeluk staat huwelijk bijna in de weg Een huwelijk cadeau Ware Liefde 'Liefde is. :HF- Vier Valentijn in de Kathedraal Een bijzonder liefdesverhaal maasstad Waterweg woensdag 13 februari 2008 WX92 weekbladen VLAARDINGEN - Burge meester Bruinsma maakt tijdens de Valentijnsborrel in het Oude stadhuis don derdag het winnende paar bekend dat op 27 septem ber zal trouwen en daarbij de mooiste trouwspeech van Zuid-Holland te horen krijgt. Daarnaast wint het paar een gratis huwelijk, een Bruidspaar wint gratis huwelijk en de mooiste trouwspeech bruidsjapon, een bruidsboe ket en een overnachting in de bruidssuite van een luxe Vlaardings hotel. Aanstaan de bruidsparen maakten kans op het gratis huwelijk en de mooiste trouwspeech door aan te geven waarom zij het winnende bruidspaar zouden moeten zijn, bijvoor beeld door wat hun relatie bijzonder maakt, of de ma nier waarop ze elkaar ont moet hebben. De jury heeft van tien trouwlustige kop pels enthousiaste aanmel dingen ontvangen en had de moeilijke taak een keuze te maken uit de bijzondere en vaak ontroerende verha len. Het winnende bruids paar leverde de meest origi nele gegevens voor de eigen trouwspeech. Deze gegevens zijn de basis voor de speech- wedstrijd, een initiatief van gemeenteraadslid Bram Kei- zerwaard, die de gemeente Vlaardingen houdt voor trouwambtenaren uit Zuid- Holland. Deze trouwambte naren gaan de komende we ken aan de slag om met de gegevens van het bruidspaar de mooiste trouwspeech van Zuid-Holland te maken. Op 27 september 2008 houdt de winnende trouwambte naar die toespraak voor het bruidspaar. SCHIEDAM - Het warme zonnetje en de komst van Valentijn brengt het beste naar boven bij mens en dier, zoals bij deze halsbandparkieten in het Beatrixpark. Zij durven openlijk hun genegenheid voor elkaar te vertonen, dat is pas echte liefde. (Bart Bos) Als ik naar je kijk, zie ik een weerspiegeling van mezelf Ik ben er klaar voor Ik buig omdat ik zeker weet ik mag nu buigen, ik zie het in de kerker van je ogen jij bent ook zover ik voel en.... buig niet alleen voor jou maar meer nog voor het deel in mij dat jou gevonden heeft. Ik kijk en zie, ik kijk en luister Ik kijk en voel, het stroomt...ja Liefde stroomt, het kan nu eindelijk stromen Omdat jij je hebt durven begeven op mijn pad Toeval...neen! Bestaat niet, ook jij was zoekende We kijken elkaar in de ogen en buigen voor elkaar Dankzij de ontmoeting, dankzij het pad, dankzij het onbegrijpelijke Stel geen vragen, koester het gevoel Het gevoel dat, liefde heet Het is niet, ik hou van je...maar Wij houden van elkaar Dankzij....de verbinding, de verbinding op dieper niveau Wij kunnen elkaar nu omhelzen en voelen...wat ware liefde doet Dankjewel. BESTEMD VOOR P.I.M.WI Special For You Ron Jij bent mijn Valentijn Jij bent mijn Zonneschijn Jij bent mijn Maneschijn Met jou en de kids wil ik Fo rever samen zijn FRANCISCA BOON, MAASSLUIS Nattigheid op 14 februari Keek van morgen uit het raam, het regende met bak ken En zonder blaam kroop ik terug in bed, en liet mij on deruit zakken Mijn vrouw roept we hebben lekkage Het tapijt is al nat, het wordt een ravage Kwam uit mijn bed en ver hielp het euvel Helemaal bloot. Terug in bed, en na wat gekeuvel, vond ik rust in haar vochtige schoot. WIM DE HAAN, SCHIEDAM Deze week staat de lezerspagina in het teken van de liefde. Speciaal voor Lezers in Love daarom het bijzondere liefdesverhaal van Gerrit en Mar van der Stelt. ROTTERDAM - Ze leerden el kaar via internet kennen en gingen na hun verloving door een turbulente periode heen. Gelukkig kon de liefde van Gerrit (nu 54) en Mar (nu 42) van der Stelt uitein delijk bezegeld worden met een huwelijk. Eind november 2002 kreeg Gerrit een zeer zwaar auto ongeval waarbij hij (kort na de operatie) een hartstil stand kreeg en na ruim 15 minuten kon worden gere animeerd. Volgens de chi rurg was het een wonder dat Gerrit een gescheurde aorta had overleefd. „Ik heb een heel dagboek bijgehou den van die 5 weken in het Dijkzigt Ziekenhuis (EMC) dat ik precies 1 jaar na het ongeluk heb afgedrukt als boekvorm zodat we het nog eens helemaal terug konden lezen en 'afsluiten', vertelt Het pasgetrouwde echtpaar, in de tuin van het pension waar de getuigen verbleven, met Vlielands vuurtoren op de achtergrond. Mar. „Er zijn spannende momenten geweest, omdat er zich nogal wat compli caties voordeden zoals on der meer een longontste king." Rond Kerst 2002 die nog in het Dijkzigt 'gevierd' werd, kwam de boodschap dat Gerrit, op voorwaarde dat er een bed geregeld zou worden in de woonkamer na 5 weken, op Oudejaars dag 2002 naar huis mocht komen. Ruim een jaar is Gerrit aan het revalideren geweest en heeft daarna zijn huidige baan als bus chauffeur kunnen hervat ten. „Elk ander beroep was niet zo makkelijk geweest, omdat lopen nu eenmaal niet meer zo makkelijk ging als vroeger", weet Mar. „Op 28 maart 2003 zijn we, zo als Gerrit al graag wilde voor zijn ongeval, toch nog op Vlieland getrouwd. De rollator was wel mee, maar stond niet op de trouwfo to's. Daar wilde mijn man op staande op staan." Het echtpaar viert dit jaar dus hun eerste lustrum. maasstad lezerspanel >V CAROLINE ANTONIO (VLAARDIN GEN) - Er zijn verschillende soorten liefde, ouderliefde, naastenliefde, vaderlands liefde, onbaatzuchtige liefde, romantische liefde (verliefd heid). In de ruimste zin van het woord is liefde onvoor waardelijk. Een diepe gene genheid voor de ander die je de ruimte en vrijheid geeft om zichzelf te kunnen zijn. CHRISTIAN KORENHOF (VLAARDIN GEN) - Alles wat écht belang rijk is in het leven, heeft te maken met de liefde. Je partner, kinderen, fami lie, vrienden, contact met mensen, gevoel voor schoon heid en natuur. Mijn dochter Sophia van 8 jaar, is op dit moment voor mij de enige echte liefde. FREDERIQUE MOERMAN (SCHIE DAM) - Liefde is... Tja, wat vind ik heel lief? Als iemand je troost en voor je zorgt als je bent gevallen en veel pijn hebt. Als iemand dan naar je toe komt en je helpt. Wa ter op de zere plek doet of een pleister. Of als je ziek op bed ligt en ze zorgen voor je, zoals mijn broertje en zusje dan doen. FRANK WILLEMSE (SCHIEDAM) - Liefde is om schrijver Ge rard Reve (grofweg) te ci teren: 'Zuster Immaculata die haar hele leven zorgt en slooft voor de zieken die wordt nooit om haar mening gevraagd. Wél elke ongewas sen jongeling met protest- boord.' Liefde is... voor mij diegene die in stilte de on voorwaardelijke liefde geeft. Love is in the air! De afterschooiparty op 22 februari zal dit keer in het teken van de liefde staan. De Kathedraal in Vlaardingen wordt omgedoopt tot een romantisch liefdes paleis. Meer informatie of kaarten: www.kathedraal.com.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 19