Trouwen in Schiedam Ga naar www.schiedam.nl Franse barok in 't Huis te Poort Laat uw stem horen op Het Stadserf! Rijbewijzen en reisdocumenten Gemeenteberichten www.schiedam.nl 13 februari 2008 nummer 7 Pagina 2 Wet bodembescherming Beschikking (Groeneweg achter nummer 23) Onderwerp Op grond van de artikelen 28, 29, 37 en 39 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van BAM Wegen regio West bv voor de locatie Groeneweg achter nummer 23 (postcode 3124 KA), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie O nummers 1379 en 1381 (gedeeltelijk) een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek een uitspraak inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering alsmede het verzoek in te stem men met het daarvoor bedoelde saneringsplan. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanlei ding van de melding voornemens zijn: te besluiten dat op de locatie sprake is van een geval van ernstige bo demverontreiniging als bedoeld in artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming; te besluiten dat geen sprake is van zodanige risico's als bedoeld in arti kel 37, lid 1 van de Wet bodembescherming dat spoedige sanering noodzakelijk is; instemming te verlenen met het saneringsplan als bedoeld in artikel 39, lid 2 van de Wet bodembescherming (onder het stellen van aanvullende voorwaarde(n)). Voor de besluitvorming is de verkorte procedure gevolgd als bedoeld in afdeling 4.1 van de Algemene wet bestuursrecht en de Verordening Bodem sanering Schiedam. Dit betekent dat belanghebbenden geen gelegenheid is geboden om hun zienswijzen aan ons kenbaar te maken. Het bezwaarschrift vormt derhalve de eerste mogelijkheid om een reactie formeel onder de aan dacht te brengen. Inzage U kunt de beschikking en de overige van be lang zijnde stukken vanaf 13 februari 2008 gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrij dag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de web site van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergun ningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het be zwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, én in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan Burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E.L.D. Korving van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010-2191 795. Wbb-code: SC060600426 Het oude-muziekprogramma in de Oud-Katholieke kerk 't Huis te Poort op de Dam is sinds de voltooiing van de restauratie van het kerkgebouw weer volop aan de gang. Akoestiek en ambiance hebben niet te lijden hebben ge had onder het ingrijpende herstel. Integendeel: meer dan ooit maken de hoge kwaliteit van de concerten, het fraaie interieur van het gebouw en de informele sfeer een bezoek de moeite waard. Op vrijdag 15 februari is er een optreden van de Noorse hoboïste/ blokfluitiste Vivian Berg samen met de Japanse klaveciniste Noriko Amano te beluisteren. Zij zullen een programma brengen met bijzondere stukken uit de Franse barok. Daar bij komen relatief bekende namen aan bod als Couperin en Forqueray, I Op de foto: Noriko Amano maar ook een aantal minder bekende, waaronder Elisabeth Jacquet de la Guerre, componiste aan het hof van Lodewijk XIV. Vivian Laurence Berg begon haar muzikale opeiding als blokfluitiste in haar geboorteplaats Trondheim, Noorwegen. Ze vervolgde haar stu die in Utrecht bij Reine-Marie Ver hagen en in Den Haag bij Marion Verbruggen and Sebastien Marq aan het Koninklijk Conservatorium waar ze in 1998 afstudeerde. Gedurende haar studie bekwaamde zij zich in het bespelen van de barokhobo in de klas van Ku Ebbinge. Zij bespeelt zowel blokfluit als hobo in orkesten als het Noors Barokorkest, het Ensemble Baroque du Léman, de Swiss Ba roque Soloists en Musica Poëtica. Ze concerteerde in verschillende kamer- muziekensembles en maakte tournees in o.a. Japan, Noor wegen, Frankrijk en Zwitserland. Als soliste was zij te horen bij het Noors Barokorkest op het Internationale Mu ziekfestival in het Noorse Bergen. Vi vian Berg is als do cente verbonden aan het conservatorium van Vevey-Montreux- Riviéra. Noriko Amano werd geboren in Tokyo. Ze studeerde piano in Toho. Na haar afstuderen verhuisde zij naar Keio waar ze in 1988 afstudeerde in muziekgeschiedenis en muzikale esthetiek. In 1990 kwam ze naar Nederland waar ze klavecimbel studeerde aan het Koninklijk Con servatorium in Den Haag en aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam. Haar diploma uitvoe rend musicus behaalde zij in 1996. Ze speelde in vele ensembles in Europa en Japan en maakte diverse CD-opnamen. Haar spel werd in de internationale pers alom geprezen. Naast Duitse enItaliaanse barok is zij gespecialiseerd in Franse muziek uit de 17e eeuw. Kaarten kosten in de voorverkoop 12,50, aan de zaal 15,00. Oud-Katholieke Kerk 't Huis te Poort Dam 28-30, Schiedam www.okkn-schiedam.nl Kaarten zijn verkrijgbaar bij Boekhandel J.S. van Leeuwen, Broersvest 85 en Boekhandel Post Scriptum, Hof van Spaland 31. Reserveren is ook mogelijk per telefoon: 06 511 721 00. Gereser veerde kaarten kunnen een half uur voor aanvang bij de kerk worden afgehaald. Wilt u iets bespreken met de gemeenteraad? Zoekt u een gelegenheid om met een lid van de gemeenteraad of het college van burgemeester en wethouders in gesprek te komen? Komt u dan naar Het Stadserf! Op maandag 18 februari aanstaande vindt Het Stadserf plaats in de Aleidazaal. Voorzitter is het raadslid dhr. E.M. Gloudi. Het Stadserf is openbaar, iedereen kan het bijwonen. Het gaat om uitwisseling van informatie in een dialoog tussen het gemeentebestuur en de stad. Tijdens Het Stadserf worden geen besluiten genomen. Het Stadserf is puur informerend. Het Stadserf is niet in de plaats gekomen van bestaande mogelijkheden om informatie te vragen; door bijvoor beeld een medewerker van het Stadskantoor te bellen. Het Stadserf is er ook niet om wensen of klachten onder de aandacht van een collegelid te brengen. Hiervoor be staat immers de mogelijkheid om gebruik te maken van het spreekuur van de collegeleden. Wel kunt u het woord voeren tijdens de onderwerpen en de eventuele discussies. Het Stadserf biedt alle ruimte aan de stad om nieuwe ideeën onder de aandacht van de gemeenteraad te bren gen. Ook is er tussen de programmaonderdelen ruim de tijd om raads- en collegeleden aan te spreken. Wilt u een onderwerp aan de orde te stellen, dan is aan melding noodzakelijk. Het Stadserf begint om 20.00 uur en eindigt uiterlijk om 23.00 uur. Wilt u in een van de komende bijeenkomsten van Het Stadserf een onderwerp onder de aandacht van de raadsleden brengen, dan kunt u contact opnemen met de griffier van de gemeente Schiedam, de heer J. Gordijn, telefoonnummer 010-2465788. In overleg kan dan wor den nagegaan wat een passende aanpak en vorm is voor een onderwerp. Op het moment van deze publicatie staan - met enig voorbehoud - de volgende presentaties gepland: 20.00 uur: Presentatie Formulierenbrigade 20.30 uur: Presentatie Plan van Aanpak 2008 Herstructurering Spaanse Polder/'s-Graveland-Zuid 21.00 uur: pauze 21.15 uur: Presentatie Ontwerp Inrichting Stationsplein 21.45 uur: Presentatie plannen Stadstimnierwerf U kunt het programma vinden op www.schiedam.nl onder bestuurs informatie. Voor 31 maart wordt gewerkt aan een Stadserf over onder andere bewonersondersteuning en opbouwwerk. Daarvoor zullen onder andere alle bewonersorganisaties worden uitgenodigd. Op vrijdag 15 februari is het vanaf 1530 uur wegens technisch onder houd niet mogelijk aanvragen voor rijbewijzen en reisdocumenten te verwerken. Voor overige zaken kunt u wel terecht in de Stadswinkel. Vanaf maandag 18 februari gel den de gebruikelijke tijden waarop documenten kunnen worden aan- maandag van 12.00 - 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 - 16.00 uur en donderdag van 8.00 - 20.00 uur. Tel.: (OIO) 246 6$ 56 Fax: <O10);473 10#li È-mail: infoésöhièöbm.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 5