Gemeenteber Schiedam draagt rotterdampas Rotterdampas, veel doen voor weinig poen! Vanaf 11 februari weer te koop panden over aan Geboorteakte of parkeer- vergunning aanvragen? gemeente Schiedam De renovatie en gedeeltelijke sloop en nieuwbouw voor Bas van der Heijden aan het Broersveld in de Schiedamse binnenstad zijn na veel overleg en intensieve plan vorming een grote stap dichter bij. Op maandag 4 februari 2008 ondertekenden wethouder Menno Siljee en Jan van den Broek van het Van den Broek concern daartoe een overeenkomst. Daarmee werden enkele gemeente lijke panden op de hoek Broersveld en Herenpad officieel aan het winkel bedrijf overgedragen. De bedoeling is om deze panden te slopen en de vrijkomende ruimte te betrekken bij de uitbreiding en renovatie van de su permarkt en de bouw van een aantal appartementen. De daadwerkelijke start van de renovatie en nieuwbouw zal rond augustus 2008 zijn. I foto: Jan van der Ploeg voor iedereen Het leven wordt leuker met de Rotterdampas. Ga eens vaker erop uit maar betaal voortaan stukken minder. Als pashou der loopt u gratis binnen bij een groot aantal Rotterdam se topattracties zoals Spido, Euromast en vrijwel alle Rot terdamse musea. Diergaarde Blijdorp geeft 40% tot 50% kor ting op een abonnement of u betaalt slechts 3,- voor een toegangskaart. Tal van aanbie ders binnen en buiten Rotter dam hebben voor pashouders verrassende aanbiedingen. Openingstijden Rotterdampasbalie Vanaf 11 februari 2008 is de Rotter dampas weer te koop in het: Werkplein Nieuwe Waterweg Stationsplein 79 in Schiedam. Maandag tot en met donderdag van 8.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur Wat kost de Rotterdampas Standaardtarief: 55,- De Rotterdampas is voor iedereen te koop voor 55,-. Als u inwoner van Schiedam bent betaald u voor inwonende kinderen van 3 t/m 17 jaar, bij gelijktijdige aanschaf slechts 5,-..per kind. Let op! Helaas kunt u in het Werk plein niet pinnen. Gratis Rotterdampas Inwoners van Schiedam die van een minimum inkomen leven ontvangen de Rotterdampas gratis. Bij gelijk tijdige aanschaf is de pas voor al uw inwonende kinderen van 3 t/m 17 jaar ook gratis. Het (gezamenlijk) netto-maandinko men mag niet hoger zijn dan: 1.450,- voor samenwonenden/ge huwden 1.350,- voor een eenoudergezin 1.100,- voor een alleenstaande Seniorentarief: 10,- Bent u een Schiedammer van 65 jaar of ouder? Dan kunt u de pas aanschaffen voor het gereduceerde tarief van 10,-. Senioren met een minimuminkomen ontvangen de Rotterdampas gratis, (zie onder 'Re ductietarief) Wat moet u meenemen? Als u de Rotterdampas gaat aan schaffen, vergeet dan niet een gel dig legitimatiebewijs en een recente pasfoto (kleur of zwart /wit) mee te nemen. Koopt u de Rotterdampas ook voor uw kinderen en/of partner, vergeet dan niet zijn/haar legitima tiebewijs, pasfoto mee te nemen. Als uw kinderen geen legitimatiebewijs hebben kunt u ook volstaan met een ziekenfondskaart waarop uw kinde ren vermeld staan. Komt u in aanmerking voor een gra tis pas neem dan ook een recent bewijs van uw (gezamenlijk) netto maandinkomen mee; bijvoorbeeld een salarisstrook, een compleet giro- of bankafschrift met de storting van uw uitkering, of een berekeningsfor mulier. Meer weten? Als u meer informatie wilt kunt u tij dens de openingstijden bellen met het telefoonnummer 010 - 246 61 80. Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 5 februari 2008: 's Gravelandse- weg, voor pand nr. 641,3119 XT Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Be stuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. P. Pollen, tel.nr. 2465801. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 5 februari 2008 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte (a.i.), R.T.A. van der Zwan Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 1 Populier, in verband met herinrichting van een speelplaats, staande op de speelplaats aan de Stationstraat, 3112 Schiedam* 1 Peer, in verband met het plaatsen van een schuur/tuinhuis, staande in de achtertuin van het pand Boerhaavelaan 52 B, 3112 LK te Schiedam 1 Els, in verband met overlast en aantasting door boktor, staande in de voortuin van het pand Laan van Spaland 1, 3121 JC Schiedam 1 Berk, in verband met scheefstand en overlast, staande in de achtertuin van het pand Geelgieterhof 1, 3123 PB Schiedam 1 Berk, in verband met schade aan bijgebouwen en overlast, staande in de achtertuin van het pand Fabristraat 34 B, 3117 ML Schiedam 1 Atlasceder, in verband met ophoging van de wijk en overlast, staande in de voortuin van het pand Leendert Langstraathof 9, 3123 CJ Schiedam 3 Populieren en 1 Es, in verband met de aanleg van een cricketveld, staande op het terrein van sportclub Excelsior 20 aan de Parkweg in het Prinses Beatrixpark, 3119 Schiedam** hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 1 boom op of in de nabij heid van de kaplocatie hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 4 bomen op of in de nabij heid van de kaplocatie Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na publicatie van deze vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het^besluit niet schorst kun nen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen.(waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzie ningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. Louwerens, tel: (010)2191804. Kapvergunningen Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 26 Lindes en 1 Peer, in verband met reconstructie van de Groenelaan, staande Groenelaan 3114 Schiedam* 1 Linde en 1 Hopbeuk, in verband met reconstructie van het Wilhelminaplein, staande Groenelaan Wilhelminaplein 3114 Schiedam** hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 21 bomen op of in de nabij heid van de kaplocatie hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 2 bomen op of in de nabij heid van de kaplocatie Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na publicatie van deze vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit'niet schorst kun nen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzie ningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. Louwerens, tel: (010) 2191804. Dat kan 24 uur per dag via het Digitaal Loket op Schiedam.nl Digitaal Loket" Kapvergunningen

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 6