werky JünessJïrst Perfect Facility Work with us! (MEDISCH) SECRETARESSE Kennedy Women Wear Uniek beeldje voor de Daniel Rijndam revalida revalidatiecentra (Directie)secretaresses Administratief medewerk(st)ers i Telefonistes/receptionistes Huismeesters FILIAALMANAGER ASSISTENT FILIAALMANAGER Ervaring in een soortgelijke functie gewenst. Detex diploma is een pre. Commerciële Talenten m/v Salarïsadministrateur F MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 20 februari 2008 - TX01 is een middelgrote, facilitaire dienstverlener, gespecialiseerd in het bemiddelen van ervaren professionals op het gebied van secretarieel, administratief en facilitair personeel. Wij detacheren onze medewerkers bij gerenommeerde opdrachtgevers en voorts dragen wij zorg voor invulling van vacatures op permanente basis. Onze opdrachtgevers bevinden zich in diverse branches, zowel in de profit als in de non-profit sector. Om onze groeiende klantenkring tevreden te stellen, komen wij graag op full-, parttime of afroepbasis in contact met: Ben je 100% klantgericht en dienstverlenend ingesteld? Vind je het leuk om met mensen om te gaan, dan vormen wij wellicht een Perfect-Match! Voor een uitgebreide profielschets en nadere informatie met betrekking tot onze organisatie nodigen wij je gaarne uit onze website www.perfectfacility.nl te bezoeken. Ben je geïnteresseerd in de mogelijkheden die wij je kunnen bieden? Stuur dan een brief met uitgebreide cv en bij voorkeur een pasfoto naar: Perfect Facility BV - afdeling personeelszaken, Stolwijkstraat 2,3079 DN ROTTERDAM. Fax: 010-292.60.75 E-mail: aleenheer@perfectfacility.nl. Wij nemen dan binnen twee weken contact met je op. KENNEDY zoekt voor haar filialen in de omgeving van Rotterdam een Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: T.a.v. mevr. S. Kolijn, Postbus 186, 3190 AD Hoogvliet info@kennedywomenwear.nl Speciaal om de actie voor de Daniel te ondersteunen is er door Ger van Tankeren van Martinique een prachtig beeldje ontworpen. "Het beeldje laat zien waar het om gaat. Het ranke meisje symboliseert de kwetsbaarheid van patiënten met kanker. De vogel die ze vrijlaat, straalt de hoop uit die er is dankzij kankeronderzoek. De strijd tegen kanker wordt gewonnen in het laboratorium. Steun ons in die strijd! Koop het Daniel beeldje. Geef het cadeau. Doe mee met deaanschaf van nieuwe laboratoria in het Josephine Nefkens Instituut, het kanker- research instituut van Daniel den Hoed." Hoogte bronzen beeldje: 22 cm Daniel den Hoed Prijs van het bronzen beeldje 49,5 Te zien en te koop bij AU GOUT EXCLUSIF exclusieve cadeau-artikelen t/o V&D op het Zuidplein in Rotterdam, (Contante betaling, geen pin Telefoon 010 - 4816473. En ook bij: Juweliershuls Ed Oorebeek in de Crimpenhof te Krimpen aan den IJssel. Ben jij die topper waar Fitness First naar op zoek is? Kom dan nu werken bij de grootste en snelst groei ende fitnessketen ter wereld met inmiddels 23 clubs in Nederland. Voor onze twee vestigingen in Rotter dam en omgeving zijn wij op zoek naar: (fulltime) Je werft in een klein team actief nieuwe leden. Onze commerciële medewerkers zijn snel schakelende, goed georganiseerde professionals die het een uit daging vinden om in een resultaatgericht team te werken. Je bent commercieel, communicatief, ver- koopgericht, creatief, klantvriendelijk en flexibel. Je maakt telefonische afspraken, geeft rondleidingen en overtuigt potentiële leden dat een lidmaatschap van Fitness First een must is! Sollicitatieprocedure Ben jij die jonge, enthousiaste en resultaatgerichte collega en heb je een commerciële mbo achter grond? Dan zijn wij op zoek naar jou! Mail je sollici tatiebrief en CV o.v.v. ref 0803 naar: werken@fitnessfirst.nl of stuur deze naar Fitness First, t.a.v. afdeling HRM, Bosscheweg 2A, 5261 AA ,Vught Kijk voor deze en andere vacatures ook eens op onze website: www.fitnessfirst.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. maasstad gp* arbeidsmarkt opleidinqen I Binnenkort weer bij uw weekblad de special Maasstad Werk(t) gericht op dearbeidsmarkt en opleidingen in het Rijnmondgebied. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail tadimaasstad.nl Rijndam revalidatiecentrum biedt revalidatiegeneeskundige zorg aan volwassenen en kinderen In Rotterdam en omstreken. Rijndam revali datiecentrum heeft vijf locaties. De locatie aan de Westersingel verzorgt op IZO bedden klinische revalidatie voor volwassenen en kinderen, en poliklinische revalidatie voor volwassenen en kinderen. De locatie aan de Ringdijk en de locatie aan da Roerdomp laan bieden poliklinische revalidatie voor kinderen. De locatie Nieuwe Waterweg Noord (Vlietland ziekenhuis te Vlaardingen) en de locatie Sint Frandscus Casthuis/ Usselland Ziekenhuis bieden poliklinische revalidatie voor volwassenen. Rijndam werkt samen met Erasmus MC op het gebied van wetenschappelijk onderzoek en onderwijs. Rijndam hecht veel waarde aan een prettige werkomgeving voor zijn circa 690 medewer kers. Rijndam biedt diverse sdtolings- en ontwikkelings mogelijkheden en een actief sociaal beleid. SPECIALIST IN REVALIDATIE Wij zoeken voor de locatie Westersingel, afdeling PBA-1 (Polikliniek volwassenen per direct een 20 uur per week (55,56%) vacaturenummer 8V11 Contract wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van 1 jaar Voor functie-informatie, functie-eisen, salarisinformatie en sollicitatieprocedure verwijzen wij graag naar onze website: www.rijndam.nl. Onze groep bedrijven is toonaangevend op het gebied van zowel Automotive, Shipping, logistics als Special Products. Voor onze vestiging aan de Albert Plesmanweg (Rotterdam Waalhaven) zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousiaste fulltime: Wat ga je doen? Als salarisadministrateur zul je de maandelijkse salarisbetalingen en loonbelastingaangiftes verzorgen. In dit kader zul je personeelsmutaties verwerken (met name in- en uitdiensttredingen) en het salarissysteem up to date houden door bijvoorbeeld wijzigingen in bedrijfsstructuren aan te brengen. Ook het verwerken van (variabele) looncomponenten zoals bijvoorbeeld overwerk, kilometervergoeding en het afstemmen met de financiële administratie m.b.t. budgetten, verzamelloonstaten etc. behoren tot jouw taken. Wat ben je? Je bent een MBO'er met bijvoorbeeld een opleiding op het gebied van salaris/financiële administratie en hebt al enige ervaring met bovengenoemde werkzaamheden. Daarnaast ben je nauwkeurig, heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel en beheers je de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Verder heb je een gedegen kennis van de Office-pakketten en bezit je over goede contactuele eigenschappen. Wat vind je bij ons? Een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving, een positieve werksfeer, opleidingsmogelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Je bent overtuigd? Probeer ons dan ook te overtuigen. Stuur je cv met korte motivatie per e-mail naar: Career@broekman-group.nl t.a.v. Sietse Barendregt. Kijk voor onze vacatures op www.broekmzln-group.nl, bellen kan ook: 010-4873215.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 14