in beeld Zonder Martin is het koor Joy nergens Gelukkig paar bekend SS 'Nederlaag voor burgemeester' 'De jeugd begint te jong met het drinken van alcohol en drinkt te veel' Natuurgenot in Huis bestaat 70 jaar lezers VLAARDINGEN - Tijdens de Valentijnsborrel vorige week maakte burgemeester Bruinsma in de Oude Hal van het stadhuis bekend dat Marcel Weijers en Ma- riska van Berkel op zaterdag 27 september gratis mogen trouwen. Het aanstaande bruidspaar werd gekoüen uit tien aanmeldingen van Marcel Weijers en Mariska van Berkel mogen 27 september gratis trouwen paren die in aanmerking wilden komen voor het gra tis huwelijk en de mooiste trouwspeech van Zuid-Hol land. De jury koos het win nende bruidspaar, omdat zij elkaar op bijzondere wijze heeft ontmoet. Daarnaast heeft het paar een positieve levensvisie waarbij de kwa liteit van het leven voor het materiële gaat. De jury be nadrukte dat ook de andere aanmeldingen bijzonder wa ren. Het was geen gemak kelijke keuze. Uit handen van de burgemeester ont vingen Marcel en Mariska een cheque waarop hun prij zen stonden. Naast het hu welijk en een trouwspeech mogen zij een bruidsjapon en bruidsboeket uitzoeken en krijgen zij een overnach ting in de bruidssuite van een luxe Vlaardings hotel. De overige bruidsparen wer den niet vergeten. Zij kregen bloemen, een theaterbon en korting op een bruidsjapon van een bruidsmodezaak in Vlaardingen. Trouwambte naren gaan nu aan de slag om voor Marcel en Mariska de mooiste trouwspeech te maken. Wie de mooiste toe spraak maakt, mag deze aan het paar voordragen. Vlaar dingen TV zendt de plechtig heid live uit. maasstad Waterweg weekbladen bmmhh woensdag 20 februari 2008 - WX92 De Gouden Lijst In deze rubriek zet een lezer iemand in het zonnetje. Deze week is dat Martin Boskamp, die ondanks zijn drukke baan altijd klaar staat voor het Barendrechtse koor Joy. REGIO - Drie jaar geleden be sloot een groep van twintig mensen uit het koor te stap pen, waar ze op dat moment bij zongen, onder meer om dat het niet klikte met de nieuwe dirigente. Zo ont stond het koor Joy, onder de bezielende leiding van di rigente Cassandra. Martin Boskamp, de man van één van de koorleden, nam de begeleiding op zich. Dat bleek een gouden greep te zijn. „Sommige mensen blazen hoog van de toren en kunnen niks. Martin is juist heel bescheiden, maar kan prachtig piano spelen. Ook is hij heel geduldig. We hebben pas een keer met een band geoefend en dan besef je weer hoe fijn het is dat Martin ons begeleidt", vertelt Rita Huberts. „Als je een liedje voor hem zingt, kan hij het zó naspelen op „Martin is er altijd, terwijl hij ook een drukke baan bij Defensie heeft. En dat allemaal voor niks. Het is gewoon een man om in een gouden lijstje te zetten!" zijn accordeon of piano." Niet alleen is Martin een begenadigd muzikant, maar neemt hij ook nog eens een hoop geregel voor zijn reke ning. Zo mailt hij de muziek van het repertoire door, zorgt hij bij optredens altijd voor de techniek en regelt hij gastoptredens van an dere muzikanten. En is hij ook niet te beroerd om zijn elektrische piano naar bo ven te sjouwen, als ze een keer in de zaal op de tweede verdieping van verzorgins- ghuis De Elf Ranken moe ten oefenen. Bovendien luistert hij feest jes van Joy op met zijn mu ziek. Bruiloften, jubilea, verjaardagen, etentjes, hij is er altijd bij met zijn ac cordeon. Rita: „En dat alle maal belangeloos. Dankzij hem kunnen we onze hobby uitoefenen. Daarom willen wij Martin hartelijk bedan ken voor alles wat hij voor ons doet, voor alles wat hij voor ons betekent." www.joybarendrecht. nl 'Nederlaag voor burgemeester Verver', kopte een artikel in dit weekblad, toen de raad een juridische fout van de bur gemeester, het door haar instellen van een alcoholverbod in heel Schiedam, terugdraaide. Niet zij, maar de raad mag dat doen en die voelde niets voor het verbod. Nu las ik in het AD dat sportraadleden erover denken de burgemeester te vra gen de portefeuille sport over te nemen. Niet doen! Om die portefeuille te beheren moetje sportief zijn. Tot mijn verba zing zag ik op LookTV een interview met haar, waarin ze zei, dat ze toch nog een proefproces over het alcoholverbod wil voeren. Mevrouw Verver kan dus niet tegen haar verlies. Me vrouw, als je verliest moet je opnieuw en harder gaan trai nen, aan de spelregels houden en geen besluiten forceren. Was u ook niet degene met de roze bril op, die na een gesprek met jongeren en hun ouders kritische opmerkingen op uw ac ties uit het verslag weglaat? Niet sportief! Wanneer gaan we Schiedam weer eens positief op de kaart zetten burgemees ter? Promoot Nolet, jenever, de molens en vele Schiedamse jongeren die het goed doen. Dus niet in de krant komen met een gentleman-ambtenaar die vlak voor zijn pensioen de laan wordt uitgestuurd. Dat is niet fris en sportief. Kom op dames bestuurders, het gaat niet om het uiterlijk, maar om de inhoud. Dat gaat niet vanzelf, maar dat is hard werken. AGNES BOSMAN, STUDENTE EN TROTSE JONGERE UIT SCHIEDAM. Gouden lijst - Rode kaart Wilt u Iemand in het zon netje zetten of een juist rode kaart uitdelen? Mail naar waterweg@maasstad.nl met de reden voor de nominatie en uw contactgegevens. Mijn feestje Juf getrouwd? Een 6o-jarig huwelijk? Een buurtfeest? U vindt het leuk om deze feest vreugde te delen, dan kunt u de foto kwijt in de rubriek 'Mijn feestje'. Stuur de foto naar waterweg@maasstad. nl. Foto Ook zo'n mooie foto gemaakt waarvan u eigenlijk denkt 'die zou in de krant moeten'? Mail de foto dan naar water- weg@maasstad.nl met een korte begeleidende tekst. maasstad lezerspanel HANS B0UMAN (VLAARDINGEN) - Door het drinkpatroon van 'vroeg en veel' lopen jonge ren risico in de toekomst. De commercie speelt hierin een grote rol. Breezers in zoe te smaakjes liggen zo in de winkel. De jeugd vindt het kennelijk stoer om veel te drinken. Breng eens een be zoekje aan Korsakov patiën ten. Is helemaal niet stoer! CAROLINE ANTONIO (VLAARDIN GEN) - De maatschappij blijft veranderen. Dit heeft gevol gen voor de opvoeding en de normen die ontstaan. Wan neer kinderen van jongs af aan leren om zelf te kiezen en zichzelf grenzen te stellen en beseffen wat de conse quenties kunnen zijn, laten zij dat drankje misschien wat langer staan. FRANK WILLEMSE (SCHIEDAM) - Dé jeugd, dat zijn er wel veel hè. Zeker 30 procent is jong in Nederland. En of 'vroeg' gaan drinken wat te maken heeft met 'te veel drinken' lijkt me moeilijk bewijsbaar. Wél is er bewijs voor minder volgroeide hersenen bij jon ge mensen die drinken. Dui delijk is dat alcoholici lang zaam zelfmoord plegen. DIT VAN DER KNAAP (SCHIEDAM) - Voor het drinken van alco hol mag de leeftijd wat mij betreft best omhoog naar 18 jaar. Daarnaast zou het fijn zijn als ouders eens wat meer een oogje in het zeil houden. Dat je weet waar je kind naartoe gaat en wat het daar allemaal doet. Zo voor kom je volgens mij een hoop ellende. Natuurgenot in Huis' viert haar 70-jarig bestaan met on der andere een reptielen en aquariumbeurs. Bezoekers konden kennismaken met de kleurrijke hobby van de leden van de aquarium- en terrariumvereniging. Foto: Bart Bos HOOGVLIET - Joke van der Stoep en Milly Baroni kregen maandag uit handen van chef redacteur Erik Meijer een 32 inch JVC TV. Als dank voor hun bijdrage aan de pagina Lezers in beeld. Ook in februari en maart geeft Maasstad weekbladen nog tv's weg. j

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 19