journaal Razendsnel theater voor de filmkenner Muzikaal onthaal in Paleis van de Melodie 4000 m2 1200m2 STIGTER Trendy stappers van Wolky t.w.v. 49,95 v maasstad weekbladen Completely Hollywood Drie dagen Bourgondisch genieten In de Belgische Ardennen. Unieke lezersaanbieding Slaapsystemen én slaapadviezen maasl goed doel stad1 puzzel €49,95 Zo doet u mee! 0909 - 50 50 344 TUIN- SERREMEUBELEN COLLECTIE 2008 IS BINNEN! service woensdag 20 februari 2008 - TX96 In samenwerking met Best Western Hotel Arlux"* heeft Maasstad weekbladen een 3-daags verwenarrangement samengesteld. U geniet van de rust in een bosrijke omgeving waar gezellige steden als Luxemburg en Metz makkelijk aan te rijden zijn. Het 3-daags verwenarrangement kost slechts €99.- per persoon op basis van een tweepersoonskamer. Inbegrepen bij dit arrangement is: - Ontvangst met een heerlijk welkomstdrankje. - 2 overnachtingen in een volledig vernieuwde kamer. - Tweemaal een uitgebreid ontbijtbuffet. - Eén keer een heerlijk driegangendiner. - Eén keer een heerlijk vijfgangendiner. - Gratis toeristische folders met leuke tips. Extra GRATIS 1 fles cuvée du Rocher (75cl) 2 flüteglazen in geschenkverpakking (1 verpakking per 2 personen). Enkele tips voor leuke uitstapjes in de omgeving: Brasserie de Bouillon, het kasteel van Bouillon en de prachtige omgeving. Het Gallo-Romeinse Arlon, met zijn vele musea en historische plekjes. Luxemburg, de hoofdstad van het Groothertog dom, ligt op slechts 30 km van het hotel en vanuit Arlon ben je zo in Duitsland. Aanraders op een halfuurtje rijden zijn Trier, de oudste stad van Duitsland en het pittoreske Moezelstadje Remich. Voor reserveren en informatie o.v.v. lezersactie Maasstad weekbladen Tel.: 0032/ (0) 63232211 Fax: 0032/ (0) 63232248 E-mail: hotel.arlux@autogrill.net www.autogrill.be Best Western Hotel Arlux, E411/E25 Luxemburg-Brussel, afrit 31, Arlon Gare, Rue de Lorraine, 6700 Arlon, België. Tot binnenkort! Voorwaarden: op basis van een tweepersoonskamer. Het arrangement is geldig tijdens week en weekend t/m 31/05/2008, op basis van beschikbaarheid van kamers. Reserve ren is noodzakelijk met vermelding 'Maasstad'. Verlengingsnacht: 29.- p.p. in dubbele kamer incl. ontbijtbuffet. Eenpersoonstoeslag: 20.- per nacht. Kinderen van 0-3 jaar: gratis. Kinderen van 4-12 jaar. 50% korting (max. 2 kinderen bij ouders op kamer). The Reduced Shakespeare Company jaagt er in een razend tempo 175 Hollywoodklassiekers doorheen. "Every movie is just a com bination of two old ones" luidt het motto van de drie mannen van The Reduced Shakespeare Company in de voorstelling 'Completely Hollywood'. Completely Hollywood be leefde op vrijdag l februari haar première in theater de Veste in Delft. Terwijl de mannen de perfecte Holly- woodfilm proberen te ma ken, komen in razendsnel tempo 175 films voorbij. De drie acteurs zijn perfect op elkaar ingespeeld, maar schrikken niet van een beet je improvisatietoneel. U zou nog wel eens heel blij kun nen zijn met plaatsen ach terin! Films Het publiek van 'Completely Hollywood' moet dan ook aan een aantal eisen vol doen. Concentratie is ver plicht, want de Amerikanen racen door alsof ze binnen een paar uur het vliegtuig terug moeten halen. Toch is deze comedy met een beetje kennis van de Engelse taal goed te volgen. Ook een beetje filmkennis zou goed van pas kunnen komen. Wie geen idee heeft wie Mr. Dar- cy is, niet weet dat de Angels bij Charlie horen en denkt dat de Hulk oranje is, kan weieens van een koude ker mis thuiskomen. Snelheid Het is indrukwekkend hoe het drietal met eenvoudige kledingwissels in een aan tal seconden een totaal an der beeld kan neerzetten. Ze hebben maar weinig no dig om veel duidelijk te ma ken. Neem twee acteurs, de beroemde pose, een emmer en een spons en je hebt Ti tanic. Nadeel is wel dat, met alle filmreferenties, de kij ker snel de kluts kwijt raakt. Mis één referentie, en u bent de eerstvolgende minuut be zig met uitvinden waar ze op het podium mee bezig zijn. 'Completely Hollywood' is een leuke voorstelling waar bij veel te lachen valt, maar verwacht vooral niet dat het u voor altijd bijblijft. De voorstelling is op 1 maart te zien in Theater Het Kruis punt in Barendrecht, 18 maart in het Fortis Theater a/d Schie in Schiedam en 27 maart in Theater de Stoep in Spijkenisse. RECENSIE GESCHREVEN DOOR: ANNE-WIL HUISMAN BARENDRECHT Eigenaar Michel Vekemans en butler James van het Paleis van de Melodie. Aan de Baan 44 in Rotter dam, waar voorheen Bour gondisch Themarestaurant de Heksenkethel zat, opent zaterdag 23 februari het Paleis van de Melodie voor het eerst haar deuren. Met een capaciteit van 250 zit plaatsen behoort het tot de grotere restaurants in het centrum van de Maasstad. In een entourage die nog het meest doet denken aan een Parijs theater uit de negen tiende eeuw gaat muziek de hoofdrol spelen. Zangers en zangeressen treden 'live' op tijdens de arrangementen die in het Paleis van de Me lodie aangeboden worden. Er wordt gestart met twee arrangementen: Melodie en Feel the Music. Bij het ar rangement Melodie kan er zelf een aanvangstijd wor den gekozen. Hoe lang men in het Paleis van de Melodie wenst te blijven is naar eigen keuze. Onderdeel van dit ar rangement is een viergan gendiner rondom het Brazi liaanse Churrascaria. Hier bij worden er zwaarden aan tafel geserveerd met daaraan diverse vleesspecialiteiten. Vanaf deze zwaarden wordt er onder de neus van de gast vlees gesneden dat op spe ciale vuren op Braziliaanse wijze is bereid. Heel speciaal is het nagerecht; alleen dat is al de moeite waard om er voor naar het Paleis van de Melodie te gaan. Wie kiest voor het arrangement Feel the Music neemt deel aan een avondvullend muzikaal programma. Van de gasten wordt dan ook verwacht dat ze op tijd aanwezig zijn. Het viergangendiner Churrusca- ria maakt ook deel uit van deze avond. Voor meer informatie: www.paleisvandemelodie. nl. Nieuwsgierig? Woens dag 5 maart bent u van har te welkom om tussen 16.00 en 19.00 uur kennis te ko men maken. Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 amw.slaapboulevard-kwakernaat.nl ^Verstand van slapen electronic datapro cessing^ gemeen schappelijk Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. t.w.v. Het is een tuinschoen, een klomp, een instapper en een sandaal in een. Deze veelzijdige, comfortabele schoen Utopia van Wolky is helemaal van deze tijd. Uitermate geschikt voor het dragen binnens- en buitenshuis en de uitneembare zool kan worden gewassen. De klompen zijn in diverse kleuren verkijgbaar. Negen winnaars ontvangen een paar Utopia-schoenen van Wolky. Kijk voor meer informatie op www.wolky.nl. Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 1modern. Een horloge uit de Vendoux collectie t.w.v. 400,- is gewonnen door: F. van Dijk, Schiedam. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 20 t/m dinsdag 26 februari 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). 8-puzzel ei 74ile& uit wMwuzad ieven&awi! tuitt- e*t oenxe*Keuoeie*t HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-41850 79 www.stigter-tuinmeubelen.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22