werk ïr www.care2care.nl maas stad Heb jij voor zorg of welzijn? winnaar Rotterdamse Ondernemersprijs 2007 LEERLING-MACHINISTEN (m/v) LEERLING-PLANNERS (m/v) Winnaar Rotterdamse Ondernemersprijs 2007 Rotterdam Rail Feeding RRF is een snel groeiende jonge spoorwegonder neming die gespecialiseerd is in het rangeerwerk o.a. in de Rotterdamse Haven. Voor uitvoering van deze werkzaamheden is gemotiveerd, enthousiast en goed opgeleid personeel van essentieel helang. Om aan deze hoge kwaliteitseisen te kunnen voldoen leidt RRF samen met haar zusterbedrijf Spoorflex Safe ty First zelfstandig jonge mensen op tot machinist wagenmeester. Gedurende 3 maanden doorloop je het theoretische gedeelte van de machinistenopleiding aan gevuld met de nodige praktijklessen. Na het behalen van je examen ga je voor minimaal 1 jaar meedraaien in het zeer gevarieerde RRF-proces waarbij je met alle facetten van het railvervoer te maken gaat krijgen. Na dit jaar hen je een volledig bevoegde en ervaren machinist en kan je door het hele land treinen rijden. RRF regelt in het gehele land het voor- en natransport voor IVW erkende spoorwegonder nemingen. O.a. in de Rotterdamse Haven wordt er gewerkt op de diverse emplacementen en terminals. Daar wordt het los- en laadproces van de goederentreinen uitgevoerd en de rangeerwerkzaamheden verricht. Momenteel gebeurt dit met 5x locs van het type NS600 en 5x locs type BR203. Vanwege aanvang van de volgende opleiding in april zoeken wij op korte termijn Van onze toekomstige collega s verwachten wij: grote flexibiliteit en verantwoordelijkheidsgevoel; interesse in en kennis van het spoorvervoer; rijbewijs en eigen vervoer; een opleiding op minimaal VMBO/C-niveau van de leerling-machinisten; een opleiding op minimaal MBO-niveau van de leerling-planners; goede beheersing van de Nederlandse taal; om kunnen gaan met de huidige moderne communicatiemiddelen. Geschikte kandidaten bieden wij: uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; een afwisselende functie met de daarbij behorende verantwoordelijk heden; werken in een jong en enthousiast team; mogelijkheid tot verdere persoonlijke ontwikkeling in een snel groeiende organisatie; De leerling-planners krijgen een praktische en leerzame interne opleiding. Heb jij een groot verantwoordelijkheidsgevoel, hen je flexibel, gemotiveerd en heb je kwaliteit en veiligheid hoog in het vaandel staan? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv per e-mail of per post naar: Rotterdam Rail Feeding B.V. t.a.v. Yvonne Bezemer Europaweg 855, 3199 LD Rotterdam (Maasvlakte) E-mail: y.bezemer@railfeeding.nl www.mijnmaasstad.nl Westblaak 180 Postbus 1162 3000 BD Rotterdam Tel. 010 - 4004 491 Fax. 010 - 4004 453 E-mail: info@maasstad.nl Bezorging: E-mail: bezorqing@maasstad.nl Tel. 0900 2020299 0,10/min) Manager H. Wirt/ tel. 010 4004 290 Advertenties: A. Vecnman I Tel. 010 4004 483 L. Dohmeti Tel. 010 4004 248 Fax.010 4004 459 F mail: i.i@maasstad.nl Chefredactie: E. Meijci, tel. 010 - 4004 490 Fax. 010 - 4116 454 Uitgever: PCM Lokale Media BV Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehouden. Deze rechten berusten bij PCM Lokale Media BV, c.q. de betreffende auteur. weekbladen Maasstad arbeidsmarkt opleidingen Bent u op zoek naar gemotiveerd en enthiousiast personeel of biedt u interessante opleidingen? De special Maasstad Werk(t) biedt u in het gehele Rijnmondgebied een bereik van 620.000 brievenbussen, die ideale full colour uitgave om uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Deze full colour special verschijnt 4x per jaar Profiteer van onze aantrekkelijke advertentiemogelijkheden! Wilt u ook op een effectieve manier met een grote groep potentiële werknemers/studenten communiceren? Bel 010 - 4004 483/4004 248 of mail naar ta@maasstad.nl voor meer informatie over deze sprankelende full colour special. Care (,afer Werken in zorg of welzijn is veelzijdig. Je bent verantwoordelijk voor het welzijn van mensen, die voor een deel van jou afhankelijk zijn. Je bent coach, begeleider en moet soms levensreddend ingrijpen. Daarnaast zijn respect, geduld en humor onmisbaar, net als kunnen luisteren en een goed inlevingsvermogen hebben. Care2Care is altijd op zoek naar kandidaten met hart voor zorg of welzijn. Oók voor ondersteunende functies. Ben je op zoek naar een andere baan en beschik je over relevante diploma's? Bezoek dan nü Dé weg naar een baan in zorg en welzijn

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 14