Join the winning team! Werken in een detailhandel, werken bij Daka Topverkopers Departmentheads Maasstad Werkt februari 2008 Wat zijn de eisen die Daka aan nieuwe medewerkers stelt? „Nieuwe medewerkers hoeven niet persé aan sport te doen maar we ei sen wel dat ze affiniteit met sport hebben, leergierig zijn, belangstel ling hebben voor onze producten en dat ze vakkennis makkelijk op pikken. Na de proeftijd moet blij ken dat ze aan die eisen voldoen. Verder vinden we het ook belang rijk dat onze medewerkers ruimte maken om zich te ontwikkelen, goed in het team en de sfeer van ons bedrijf passen en zich collegi aal opstellen. Alsjeblieft geen ne- gen-tot-vijfmentaliteit en ook be reid zijn in het weekend te werken en na werktijd eens met elkaar wat drinken of de nieuwe kleding en schoenen passen en er een oordeel over geven." Wat biedt Daka haar nieuwe medewerkers? De detailhandel is het meest on dergewaardeerde beroep op dit moment: verkopers worden dik wijls gepusht zo snel mogelijk zo veel mogelijk artikelen te verko pen. In onze branche, in ieder ge val bij Daka, ligt het accent op 'de klanten als gast ontvangen en hen goed adviseren'. Natuurlijk moet ook hier de schoorsteen roken, maar we doen dat op een prettige wijze; voor de klant maar ook voor de verkoper. Iedereen die hier komt werken, neemt deel aan een uitge- (m/v) full-time/parttime (m/v) full-time/parttime Zit verkopen in je bloed en houd je van sport dan is verkoper bij DAKA een mooie uitdaging voor je. Leeftijd is voor ons minder belangrijk, maar wel het enthousiasme en de betrokkenheid bij deze leuke functie. Heb jij leidinggevende en verkoopervaring en affiniteit met sport solliciteer dan naar de functie van departmenthead. Het is een mooie combinatie van leidinggeven en verkopen in een sportieve omgeving. Wij zoeken departmentheads voor de verschillende afdelingen van onze filialen. DAKA biedt: salaris conform Mitex, 20% korting op je aankopen bij DAKA, op regelmatige basis productavonden, filiaalbonus 13.000 m2 bieden wij een totaalaanbod van sporten waarin alle A-merken vertegenwoordigd zijn. Tevens vind je bij ons de laatste trends op het gebied van sport (o.a. wintersport, racketsporten, voetbal, hockey, running, fitness, aerobic, inline skate) en casual. De expansie van ons bedrijf gaat onverminderd door en daarom zijn wij op zoek naar topverkopers (m/v) en departmentheads (m/v) voor onze filialen. DAKA zoekt: Wij zijn op zoek naar sportieve medewerkers met een gezonde dosis eigen initiatief, die van aanpakken houden. Wij waarderen medewerkers met het nodige doorzettingsvermogen en de wil om te winnen. Mensen, die het contact met de klant zoeken en over humor beschikken. Wil jij ook werken in een winning team? Mail dan een korte sollicitatiebrief met CV vacature@DAKA.nl t.a.v de heer Marco Benard. DAKA is al ruim 40 jaar één van de grootste familiebedrijven op het gebied van sportdetailhandel. DAKA is op 1 april 1965 begonnen in een kelder op de Bergweg te Rotterdam. Inmiddels is het gegroeid tot een bedrijf met 6 filialen en 150 medewerkers, met vestigingen in Rotterdam, Rijswijk, Zoetermeer en Leidschendam. Het bedrijf staat nog steeds onder leiding van de familie Dankaart. In onze winkels met een totale winkelvloer-oppervlakte van Werken in de detailhandel, hoe werkt dat? In vraaggesprek met Jan Peter Dankaart, productmanager bij Daka, een winkel met een uitgebreid assortiment sportartikelen. breid inwerkprogramma, zowel theoretisch als praktisch. De ver kopers worden zodanig opgeleid dat ze zich betrokken gaan voelen bij het bedrijf en op alle afdelingen inzetbaar zijn. Dat maakt het werk dynamisch en afwisselend. Ook tussentijds krijgen ze nog trainin gen, zo gaan de medewerkers dié, skiartikelen verkopen, een paar uur ski's testen bij een indoor ski baan, wie tennisartikelen verkoopt gaat een paar uur tennissen in een hal en de verkopers van running- artikelen krijgen training op een hardloopbaan. Op de werkvloer worden ze verder intensief begeleid door de afde lingshoofden. Verder krijgen onze werknemers de mogelijkheid op te klimmen in het bedrijf, bieden we goede secun daire arbeidsvoorwaarden en een goed salaris met doorgroeimoge lijkheden." Blijven de werknemers langdurig werkzaam bij Daka? „In de hogere functies, zoals afde lingshoofd en filiaalmanager, wel. Ook onze oudere medewerkers zijn Daka-trouw en gaan niet graag weg. Alle medewerkers vinden het ove rigens leuk om hier te werken, voe len zich betrokken bij het bedrijf. De jonge medewerkers steken na een paar jaar echter al snel boven het maaiveld uit en krijgen dan ba nen aangeboden bij de grote sport merken. Of ze beginnen een eigen winkeltje. Aan de ene kant streelt ons dat, aan de kant vinden we het jammer dat goede medewerkers weer vertrekken. Het is momen teel niet zo makkelijk om goede en gemotiveerde medewerkers te vin den. Wij bieden geen mooie auto, gsm of laptop, waarmee jongeren tegenwoordig nogal eens gepaaid worden en dat aanbod is groot." Werken bij Daka alleen jongeren? „Absoluut niet, hoewel sport dik wijls geassocieerd wordt met jon geren. In de 7 filialen van Daka werken in totaal 150 mensen in de leeftijd van 17 tot 65. Waarvan de helft parttime. En het is ook niet zo dat werken in een sportartike len winkel echt iets is voor jongens. We hebben veel vrouwelijke me dewerksters, tot beider genoegen. Ergo: we hebben zelfs graag - en zijn ook op zoek naar - vrouwelijke medewerksters: moeders bijvoor beeld, waarvan de kinderen naar school gaan en die weer willen gaan werken." SUPERSTORE ROTTERDAM Abc v. Stcteveg 64, tel: (OIO) 415 06 44 HOUSE OF TRENDS ROTTERDAM Cooteiogel 46, tel, [010)411 77 77' II A If A LEIDSCHENDAM WC Lerfsenhage www.liiklkJk.nl Lc.sr.e-" :e 0701327 39 9' ROTTERDAM Aiexandrtum II. yVatermamMeg 13. tel (Ö10I 455 2000 RIJSWIJK W C. In de Bogaarc Pr J Fnso prom 50.. tel [070! 396 73 IS ZOETERMEER W C Stadshart, Qndertengs 130 te) (0791 341 97 17

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 15