Perfect Facility SMIT BERGERS SMIT REDDEN CONTAINERKRANEN Technisch Medewerker iving Workshop Supervisor s( Warehouse Employee/ Warehouse Supervisor Medewerker Expeditie DE AVONTUREN ZIJN DE WERELD NDG NIET UIT WWW.SMIT.COM (Directie)secretaresses Administratief medewerk(st)ers i Telefonistes/receptionistes Huismeesters Werken bij SMIT is een avontuur waarin je zelf aan de slag mag. Al meer dan 165 jaar één van de spannendste verhalen van de maritieme wereld, die zich dagelijks afspeelt op meer dan 50 locaties in de wereld. Ingrediënten zijn niet alleen de wereldberoemde bergingen van de Tricolor en de Kursk, maar bijvoorbeeld ook projectmanagement en engineering van complexe maritieme/offshore projecten, havensleepdiensten, diensten aan offshore en onshore terminals, zwaar transport over zee en imposant hijswerk. Voor de afdeling SMIT Logistics zoeken wij versterking van ons team. In ons warehouse in Rotterdam hebben wij 16.000 m2 opslag waar wij all£ apparatuur onderhouden die ingezet wordt voor bergingsprojecten en zware hijswerkzaamheden. Daarnaast bevoorraden wij dagelijks onze sleepboten en drijvende bokken. Ook starten hier alle belangrijke wereldwijde bergingsprojecten. Al deze apparatuur moet tiptop in orde zijn en 24 uur per dag gereed staan om overal ter wereld ingezet te worden. De wereld die je kent wordt uitdagender en krijgt nieuwe dimensies bij SMIT. Vier van die avonturen starten hier. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van onderhoud en reparaties aan apparatuur zoals Diesel generators sets, Diesel hydraulic powerpacks, fïre-fighting units en elektrische/hydraulische pompen, met de nadruk op motorbesturingssystemen/elektrotechnische installaties. Je vindt het een uitdaging om zo nu en dan ergens op locatie (wereldwijd) ingezet te worden om storingen op te lossen. Voor deze functie zoeken wij een ervaren kandidaat met brede technische kennis. Enige jaren ervaring met scheepsinstallaties of besturingssystemen voor dieselmotoren is een pré. Als Diving Workshop Supervisor zorg je ervoor dat al het duik- en veiligheidsmaterieel in goede en veilige staat wordt gehouden, zodanig dat de inzetbaarheid altijd is gegarandeerd. Je assisteert tijdens mobilisaties, ook buiten de normale kantooruren. In deze functie assisteer en begeleid je de gebruikers en geef je hen goede onderhoudsinstructies tijdens onderhoudswerkzaamheden in de duikwerkplaats. Heb je relevante werkervaring en mbo werk- en denkniveau, dan is dit wellicht de baan voor jou. Het is een pré wanneer je een opleiding hebt als divetechnician en/of ervaring hebt met onderhoud en reparatie van professioneel duikequipment. Op 5 februari heeft SMIT Salvage een op de Maasvlakte vastgelopen schip vlotgetrokken. In deze functie zorg je er mede voor dat al het materieel van SMIT op de juiste plaats komt. Dit betreft vaak zwaar materiaal wat met hijskranen en heftrucks aan boord van de schepen of transportbakken gebracht moet worden. •Ook ben je verantwoordelijk voor het testen, beoordelen en controleren van dit materieel, zodat het in goede technische staat verkeert. Soms moet er 's avonds doorgewerkt worden bij spoedeisende bergingsopdrachten. Uiteraard worden deze extra uren goed beloond! Voor deze positie zijn wij op zoek naar een kandidaat met lbo/mbo niveau. Je hebt aantoonbare ervaring in een logistieke functie en bent in het bezit van een heftruck certificaat. De Medewerker Expeditie is onder andere verantwoordelijk voor een correcte en vlotte afhandeling van binnenkomende - en uitgaande goederen, zodat het juiste materieel op een efficiënte wijze tijdig beschikbaar is op de gewenste plaats. In deze functie ben je betrokken bij het opmaken en uitzetten van offertes bij transportbedrijven om uiteindelijk tot een goed transport te komen. Je onderhoudt goede contacten met diverse vervoerders en transportbedrijven. Heb je een technische achtergrond op mbo werk- en denkniveau, ligt jouw expertise bij logistiek en ben je bekend met transport van gevaarlijke goederen per boot/container, over de weg of door de lucht en ben je in het bezit van rijbewijs BE? Solliciteer dan direct. Wij bieden Een prettige werksfeer en aardige collega's. Je salaris en arbeidsvoorwaarden zijn goed en er wordt veel aandacht besteed aan opleiding en zelfontplooiing. Interesse? Kijk voor meer informatie op www.smit.com/vacancies, waar je een uitgebreide omschrijving van de functies vindt. Ben je geïnteresseerd geraakt? Stuur dan een reactie naar SMIT t.a.v. Sandra Hofstede, Recruiter of stuur een e-mail naar humanresources@smit.com. Heb je nog aanvullende vragen, neem dan gerust contact op met Barend Mes, Logistics Manager (010-4549911, e-mail: b.mes@smit.com). Hij kan je alles vertellen over de mogelijkheden. is een middelgrote, facilitaire dienstverlener, gespecialiseerd in het bemiddelen van ervaren professionals op het gebied van secretarieel, administratief en facilitair personeel. Wij detacheren onze medewerkers bij gerenommeerde opdrachtgevers en voorts dragen wij zorg voor invulling van vacatures op permanente basis. Onze opdrachtgevers bevinden zich in diverse branches, zowel in de profit als in de non-profit sector. Om onze groeiende klantenkring tevreden te stellen, komen wij graag op full-, parttime of afroepbasis in contact met: Ben je 100% klantgericht en dienstverlenend ingesteld? Vind je het leuk om met mensen om te gaan, dan vormen wij wellicht een Perfect-Match! Voor een uitgebreide profielschets en nadere informatie met betrekking tot onze organisatie nodigen wij je gaarne uit onze website www.perfectfacility.nl te bezoeken. Ben je geïnteresseerd in de mogelijkheden die wij je kunnen bieden? Stuur dan een brief met uitgebreide cv en bij voorkeur een pasfoto naar: Perfect Facility BV - afdeling personeelszaken, Stolwijkstraat 2, 3079 DN ROTTERDAM. Fax: 010-292.60.75 E-mail: aleenheer@perfectfacility.nl. Wij nemen dan binnen twee weken contact met je op.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 20