'Logistiek Manager van 2007' H Tecpool Anton Hiemstra dwn gg&tëv Logistiek is van levensbelang voor de regio Rijnmond. En mensen spelen daar uiteindelijk toch de hoofdrol in. In de Van Nelle Ontwerpfabriek werd onlangs een evenement over logistiek georganiseerd, waar ook de 'Logistiek Manager van het Jaar 2007' werd gekozen. Voor een zaal vol managers nam de spanning toe, naarmate het moment van de ontknoping naderde. Uiteindelijk ging Anton Hiemstra, directeur van Agriport A7, er met de titel vandoor. het 3aar Yang Ming (Netherlands) Bv VESTIGINGSMANAGER M/V Maasstad Werkt februari 2008 De verkiezing tot 'Logistiek Ma- van West-Europa. En de Van Nelle nager van het Jaar' is een initiatief fabriek was een hele innovatieve van DHL Express, dat wordt onder- plek. Ondernemers waren toen al steund door de vereniging Logis- bereid om hierin te investeren. In- tiek management (vLm). De finale novatie is visie op de toekomst, en vond voor de derde keer in Rotter- dat heeft Rotterdam al 200 jaar." dam plaats. Niet zo gek, vindt wet- Schrijer wijst op de transitie van houder Dominic Schrijer (Werk, het havengebied, als voorbeeld van Sociale Zaken en Grotestedenbe- hoe innovatie tot een slimme, maar leid). „Rotterdam is dé draaischijf vooral ook schone haven kan lei- L»9istïclt Manager 200T 'ogïstiék. itKtaager Wh--:,.»- den. „Rotterdam moet hét kennis- entrum van West-Europa worden", besluit hij zijn toespraak. „Het is goed dat de sector dit voordede] keer organiseert "Q Q En dan nadert Tiet moment van de waarheid. Juryvoorzitter Theo Heemskerk doorloopt nog even snel het hele jurytraject. Van de aan vankelijk 53 aanmeldingen voor de titel 'Logistiek Manager van het Jaar' bleven na verschillende voor selecties vijf genomineerden over. Hun bedrijven werden bezocht en er werd een grondige 360 graden analyse gemaakt. In november werden drie finalisten bekend ge maakt: Anton Hiemstra (Agriport A7), Tinka Stertefeld (Grolsch) en Arthur Böhmer (Xenos). De presen taties van de laatste drie tijdens de vakbeurs ICT Logistiek speelden mee in de beoordeling. Maar ook de 'human factor' speelde een rol bij de beoordeling van de winnaar, geeft Heemskerk aan. „De finalis ten doen weinig voor elkaar onder. Het zijn stuk voor stuk logistieke toppers, die aan elkaar gewaagd zijn." Toch wordt Anton Hiemstra het meest gearezen: ^Hjjjgpaglt, een innovatie^oltfMklisMJnf heeft met zijn team een superpres- moet goed kunnen samenwerken. Met ondernemers, ®affl|2^pf|§ok met overheden." Hiemstra heft trots de prijs bo ven zijn hoofd. Agriport A7 wist de slag te maken van een bedrijf van 'ijsbergsla, aardappelen en penen' naar 'positionering in de markt', en daar gaat het in logistiek om. Op een gebied ter grootte van de 2e Maasvlakte zette het bedrijf een nieuwe productieketen op, op een eerder ondenkbare schaalgrootte. Inmiddels maken 450 tuinbouw bedrijven gebruik van de logistieke mogelijkheden van Agriport A7. „Dit is de tuinbouw van de toe komst", vindt de jury dan ook. Hiemstra zelf benadrukt dat hij het niet alleen heeft gedaan. „De prijs is een geweldige eer voor ons, maar het is géén eenmansactie! We hebben het samen gedaan, En de prijs is ook een erkenning voor de bedrijven die zich bij ons gevestigd hebben. U hoort nog van ons!" Zie ook www.logistiekmanagervanhetjaar.nl Wij zijn een groeiend scheepvaartbedrijf, gevestigd aan de Albert Plesmanweg te Rotterdam en op korte termijn op zoek naar enthousiaste fulltime MEDEWERKER CONTAINER CONTROL Als medewerker container control ben je verantwoordelijk voor de verwerking van de dagelijkse container bewegingen in het computersysteem, de NI R administratie, de voorraadbeheersing van de diverse type containers, het coördineren van "empty repositioning" en het maken en operationeel opvolgen van laadlijsten. Verder zul je je bezig houden met de controle van lossing van zeeschepen en het coördineren van off hires. Wij zoeken kandidaten met een afgeronde HBO/MBO-opleiding richting logistiek (of Jan Backx) en minimaal 1 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. MEDEWERKER IMPORT Als medewerker Import houd je je bezig met, de verwerking van het manifest, het organiseren van douane inspecties en het verstrekken van informatie aan klanten middels telefoon, e-mail en fax. Daarnaast zul je in deze functie bezig zijn met het vrijstellen van containers, het verwerken van alle administratie voor de afhandeling van import containers en het opvolgen van verkregen manifest correcties uit laadhavens. Wij zoeken kandidaten met een Havo/VMBO niveau en daarbij een afgeronde opleiding Cargadoor I en II met minimaal 1 jaar aanverwante werkervaring. JUNIOR MEDEWERKER INFORMATIE TECHNOLOGIE: Als medewerker informatie technologie ben je verantwoordelijk voor alle helpdesk activiteiten, het installeren van hardware zoals PC's en printers en het onderhouden van het netwerk. Daarbij verricht je ook Applicatie Management werkzaamheden. Wij zoeken kandidaten met Havo/VMBO diploma aangevuld met IT gerichte opleidingen. MEDEWERKER INSIDE SALES Als medewerker inside sales ben je verantwoordelijk voor de complete operationele en admini stratieve afhandeling van uitgaande boten. Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het verwerken van boekingen, het verzorgen van laadlijsten (CBF) en verschillende rapportages (o.a. IMO, reefer en special equipment), de behandeling van de volledige procedure voor cognossementen en het verzorgen van de volledige facturatie. Ook andere voorkomende operationele en administratieve activiteiten zullen tot je takenpakket horen. We zoeken kandidaten met een afgeronde MBO-opleiding richting logistiek (of Jan Backx) en minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring. Engels en Duits in woord en schrift. Kennis van IMO, Excel en Word zijn belangrijk. Ben je geïnteresseerd? Stuur je cv met korte motivatie per e-mail naar: c.velthuyzen@yml.nl, t.a.v. Cock Velthuyzen. Bellen kan ook: 010 - 294 23 86. Voor algemene info zie onze website: www.yml.com.tw Acquisitie n.a. v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. Tecpool is een toonaangevend detacheringbureau in de techniek. Vanuit diverse vestigingen in het land richten wij ons op onze opdrachtgevers in de installatie- en elektrotechniek. Tecpool is gespecialiseerd in het bemiddelen van technisch personeel op elk niveau en biedt naast detachering ook de diensten werving selectie, outplacement en replacement aan. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: voor onze vestiging in Capelle aan den IJssef Functie-omschrijving: Je wordt verantwoordelijk voor onze vestiging in Capelle aan den IJssel. Wij zoeken iemand die organisatorisch en commercieel sterk in zijn/haar schoenen staat en die graag zelf de handen uit de mouwen steekt. Je onderhoudt de contacten met onze opdrachtgevers in de regio en bouwt het netwerk in de regio verder uit. Ook voor de vakkrachten ben je het aanspreekpunt. Samen met je collega's draag je zorg voor de wekelijkse planning en je voert een zeer actief wervingsbeleid. Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau; Enige jaren ervaring in de (technische) uitzend/detacheringbranche; Goede communicatieve eigenschappen op verschillende niveaus (vestigingsmedewerkers, vakkrachten en opdrachtgevers); Je bent in het bezit van rijbewijs B en woont bij voorkeur in de regio. Wij bieden: Een uitdagende en zelfstandige functie met genoeg ruimte voor persoonlijke ontwik keling en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je krijgt de beschikking over een auto van de zaak. Heb je interesse in bovenstaande vacature? Stuur.dan je sollicitatiebrief binnen 10 dagen aan Tecpool t.a.v. de heer E.J. van de Steeg, Staverdenseweg 283, 3852 NV Staverden of mail naar: info@tecpool.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 21