lm' Manpower Manpower Professional albert. What do you do? Manpower Engineering Finance Sales en Marketing What do you do? Manpower Manpower is een full-service organisatie in de wereld van werk, voor grate en kleine, lokale, nationale en internationale ondernemingen. De eigentijdse dienstver lening omvat de werving van personeel op vaste, tijdelijke en contractbasis, assessment en selectie, training, outplacement, outsourcing en consulting. Manpower verzorgt exclusief de werving en selectie voor veel toonaangevende bedrijven in regio Zuid Holland Zuid. Momenteel zijn we op zoek naar: •••Radio Holland TÊmlfmB GEODIS Planners M/V ECT het grootste containeroverslag bedrijf van Europa zoekt nautische (zeezijde) planners, landzijde plan ners en central yard planners. MBO niveau, ruimtelijk inzicht en het kunnen stellen van prioriteiten is een must. Monteurs M/V (Electro)techinsche Monteurs met MTS niveau en relevante ervaring. Remco van Rijn: (0181) 32 41 11 Customer Service Representative M/V APL is een internationaal container transport bedrijf. Als customer ser vice representative werk je samen met de terminal, customs en de klanten. Je bent verantwoordelijk voor de correcte afhandeling van het transport. Sjuulka van Hees: (0181) 69 08 53 Verkoper Binnendienst M/V Radio Holland is dé specialist in na vigatie- en radiocommunicatie voor maritieme gebruikers. Je bedient klanten, maakt calculaties en of fertes. Je hebt MBO niveau en een goede beheersing van MS Office en van de Engelse en Nederlandse taai. We zoeken ook een service techni cus en een logistiek medewerker. Yvonne de Bruin: (010) 480 32 90 Operators M/V Campina, een productiebedrijf in zui velproducten, zoekt voor de locaties Maasdam en Rotterdam operators voor de vul- era verpakkingsafdeling. Ervaring in de foodsector is een pre. Je werkt in ploegendienst. Magazijnmedewerkers M/V Verzamelen van orders in het maga zijn van Campina. Ploegendienst. Vera Strater: (010)411 4409 Medewerkers Logistiek Administratief M/V Geodis Logistics is een logistieke dienstverlener in op- en overslag van luxe goederen. Manpower is op zoek naar expediteurs, orderplanners, wa- rehouseplanners, customer service medewerkers helpdeskmedewer kers met relevante werkervaring in de logistieke sector. Vera Strater: (010) 411 44 09 Magazijnmedewerkers M/V Albert is de bezorgservice van de webwinkels van Albert Heijn, Etos en Gall Gall. We zoeken medewerkers voor het magazijn voor minimaal 2 dagen per week. Werk in wisselende diensten voor langere tijd. Bezorgers M/V Bestellingen bezorgen bij particulie ren. Minimaal 2 dagen. Rijbewijs B. Marcos Pereira: (Ó10) 411 44 09 Magazijnmedewerker M/V Farm Frites is de totaalaanbieder voor elk type aardappelproduct. Voor Farm Frites zijn wij op zoek naar gemotiveerd magazijn personeel. Je bent verantwoordelijk voor het bijhouden van de voorraad. Een hef truckcertificaat is een must. Remco van Rijn: (0181) 32 41 11 Verkoop Adviseur M/V Het Safety Service Center in Hoog vliet houdt zich bezig met persoon lijke veiligheid in diverse sectoren. In deze functie ben je verantwoorde lijk voor de verkoop van producten en diensten. Je bent commercieel gericht, hebt goede communicatieve en technische skills. Een basis com merciële opleiding qp MBO niveau is een vereiste. Joma Los: (0181) 32 41 11 Customer Service Representative M/V De Rijke Groep is een onderneming op het gebied van transport wa rehousing. In deze functie verzorg je alle benodigde documenten voor transport en ben je het contact voor de klant. Je hebt MBO niveau en een goede beheersing van meerdere vreemde talen is een must. Joma Los: (0181) 32 41 11 Ben je op zoek naar een andere functie, een baan bij Manpower-zelf of wil je meer weten over de diensten van Manpower? kijk 'dan op www.manpower.nl of kom eens langs op een van onze vestigingen. Daar word je beslist wijzer van! Manpower Professional bemiddelt hoogopgeleide professionals (HBO en WO werk- en denkniveau) op basis van detachering, projectdetachering en werving selectie binnen de sectoren Engineering, Finance, HRM en Sales Marketing. Manpower Professional heeft een internationaal netwerk van 250 kantoren van waaruit we werken voor 98% van de Fortune 500. In de regio Rotterdam werkt Manpower Professional voor veel grote en MKB organisaties. Vanuit ons specialisme Engineering zijn wij in de regio Zuid Holland Zuid onder andere op zoek naar: Adviseur Watermanagement Constructiemanagers Contractengineers Designers Ingenieur Nieuwbouw/Verbouw Scheepsbouw Lead Mechanical. Engineer Projectengineers Projectmanagers Salesmanagers Strategisch Adviseurs Tekenaar Civiele Techniek Vanuit ons specialisme Finance zijn wij in de regio Zuid Holland Zuid onder andere op zoek naar: Allround Administrateur Business Unit Controller Financial Consultant Hoofd Financiële Administratie Internal Auditor Manager Finance en Control Regio Controller Teamleaders Financial Accounting Vanuit ons specialisme Sales en Marketing zijn wij in de regio Zuid Holland Zuid onder andere op zoek naar: Accountmanagers Area Sales Managers Business Development Managers Campagne Marketeer International Sales coördinator Manager Customer Services Marketing Manager Product Marketing Manager Salesmanagers «t» Contact Cees Dekker, Sander Vink of Stefan Contact Thijs Metz of Yvon Lanting op Contact Caroline van der Vliet, Helena Egberts op (010) 241 90 30. (010) 241 90 30. Nascimento of Linda Ruigrok op (010) 241 90 30. Door onze aanhoudende groei en ambitieuze plannen voor de toekomst, zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Wij zoeken zowel Consultants als Ma- naging Consultants op het gebied van Werving Selectie én Detachering. Heeft u ervaring in arbeidsbemiddeling en/of in één van onze specialismen (Engineering, Finance, Marketing Sales of HRM) en bent u ambitieus, commercieel en ondernemend? Manpower Professional biedt je de mogelijkheid om je eigen ontwikkeling in dynamisch tempo vorm te geven! Heeft u vragen over of bent u geïnteresseerd in een vacature, neem dan contact op met: Linda Ruigrok op (010) 2419030. Wilt u weten welke vacatures wij nog meer hebben, ga dan naar www.manpowerprofessional.nl. Professional

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22