TELEMARKETEERSm/v V hertel European Office Systems SECURITAS (Leerling) Isolatiemonteur (Leerling) Steigerbouwer Constructiebankwerker Monteur Brandwerende Isolatie Pijpfitter BEVEILIGER INDUSTRY MANUFACTURING M/V Laurens werkt als beveiliger op een pioductieplant. Hij kent alle ins outs van de plant, ook al is deze 50 voetbalvelden groot. Als geen ander is hij zich bewust van de risico's die het primaire productieproces kunnen verstoren. Of het nu gaat om diefstal, brand, vandalisme of terroristi sche dreiging. Laurens werkt bij Securitas. Want daar krijgt hij de mogelijkheid zich als beveiliger te specialiseren binnen het segment Industry Manufacturing. Ben jij net als Laurens?. Bel llona van Rooij voor een afspraak of mail naar lvrooij@securitas.nl. Kijk op www.werkenbijsecuritas.nl voor meer informatie. SECURITAS. STERK OP DE ACHTERGROND. Securitas Bovendijk 132 3045 PC Rotterdam t: (010) 2 896 100 f: (010) 4 188 353 Hertel, opgericht in 1895, is een toonaangevende internationale industriële dienstverlener. Door een constante focus op vragen vanuit de markt gecombineerd met slagvaardigheid heeft Hertel zich in meer dan 112 jaar ontwikkelt tot een bedrijf dat installaties en fabrieken bouwt, onderhoudt, modificeert en ontmantelt in de olie- en gas, (petro) chemische-energie-proces- en afvalindustrie. Daarnaast levert Hertel gespecialiseerde producten en diensten aan de nucleaire, maritieme, offshore en defensie-industrie. Door deze unieke combinatie van diensten is Hertel in staat haar opdrachtgevers gedurende de gehele 'life cycle' van hun installaties optimaal te bedienen. Wereldwijd werken er inmiddels meer dan 7000 professionals, die samen verantwoordelijk zijn voor een jaaromzet van ca M€ 700. Doorgroei van de organisatie hebben we de volgende vacatures openstaan: Ben je praktisch ingesteld en hou je van afwis seling in je werk? Dan is een baan in de isola tietechniek iets voor jou. Als isolatiemonteur isoleer je op wisselende plaatsen apparaten en leidingen. Dit gebeurt om warmte- of koudever- lies te voorkomen en om mensen te bescher men tegen kou, hitte of geluid. Je werkt binnen en buiten, soms op hoogte of in kleine ruimten. Hoogtevrees? Als steigerbouwer werk je regelmatig op hoogte. Je zet daar steigers op voor o.a. je collega isoleerders. Je zorgt dat alles goed vastzit en stevig staat. Zo kan de isolatiemonteur veilig en ongestoord zijn werk doen. Als constructiebankwerker werk je binnen op de werkplaats, of op het werkterrein. Je werkt bestaat uit het maken van onderdelen voor staalconstructies. Tijdens het werk maak je gebruik verschillende technieken, zoals lassen, zagen, walsen, boren en monteren. Nieuw en bestaande bouw wordt voorzien van isolatiemateriaal op branddoorvoerende plaatsen. Als monteur hou je je bezig met brandwerend afdichten van leidingen, luchtka- nalen en kabelgootsystemen. Het aanbrengen van brandwerende strips en het op maat maken van afdichtingplaten behoren ook tot jouw werkzaamheden. Je voert pijpfitwerkzaamheden uit, prefabri ceert in werkplaats en bouwt in op diverse locaties. Daarnaast voer je voorkomende mon tagewerkzaamheden uit. De werkzaamheden worden voornamelijk op locatie bij diverse opdrachtgevers uitgevoerd. Interesse of benieuwd naar meer vactures? Ga naar www.hertel.nl of stuur een brief naar: Hertel t.a.v. Afdeling P&O Postbus 5190 3197 ZH Botlek-Rt Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze afdeling P&O op telefoonnummer 010-2958215 of mail naar work@hertel.com. Voor ons callcenter in het centrum van Rotterdam zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten om ons team te versterken. Leeftijd en opleiding zijn niet doorslaggevend. Perform, Deliver, Improve Investors in People Hertel heeft gezocht naar een manier om de ontwikkeling van medewerkers en de doelen van de organisatie met elkaar te verenigen. Dit is gelukt door middel van Investors in People (lip). Sinds 2006 is Hertel lip gecertificeerd wat inhoudt dat Hertel op zijn verplichtingen aangesproken kan worden. Basis voor ons beleid is de overtuiging dat Hertel zich alleen via de medewerkers kan onderscheiden in de markt. Onze werknemers ervaren dit dagelijks. Wij vragen: Perfecte beheersing van de Nederlandse taal Enthousiaste en gedreven personen Voltijd beschikbaar Wij bieden: Een uitstekend salaris plus bonusregeling (een goede telemarketeer kan meer dan 2000 bruto p/m verdienen) Een leuk gevarieerd team Prettige en centraal gelegen werkomgeving Goede begeleiding Wij jij werken in een leuk team? Neem dan contact met ons op voor nadere kennismaking en toelichting. EOS Eco Supplies Vasteland 12a, 3011 BL Rotterdam (010) - 798 80 00, www.eosprint.com

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 25