Bieden op een willekeurig huis Nieuwbouwwoningen minder betaalbaar Nieuwe behandeling spataderen Huisdier voor ruim helft Nederlanders bij MEC door zorgverzekeraars vergoed!!! Voordeel: minder pijnlijk, sneller herstel! MEC Topzorg in oogheelkunde: I()l' I i i m.asstad Schiedam/wijk&streek 'dekbladen mimmm m '>hi woen Nieuwe trend Een bod doen op een huis kan al zonder dat het te koop staat. Bouwkosten blijven stijgen Meer dan de helft van de Nederlandse huishoudens heeft een huisdier. Vooral bij gezinnen met kinderen zijn huisdieren geliefd. De kat is het populairste huisdier (49 procent), de hond (36 procent) komt op de tweede plek. Dat blijkt uit het onder zoek 'Huisdieren in het Ne derlandse gezin 2007' van TNS NIPO. Huishoudens met katten hebben gemiddeld 1,9 kat. Dit zijn vooral huis-tuin- en-keukenkatten. Raskatten zijn niet zo populair; slechts 14 procent van de onder vraagden gaf aan een raskat te bezitten. Voor honden ligt Het gemiddelde op 1,3 hond per huishouden. Rashon den zijn wel populair. Zeven op de tien hondenbezitters heeft een rashond. Verder blijkt dat vooral de vrouw des huizes de ver zorging van de huisdieren op zich neemt: 73 procent van de vrouwen geeft aan de dieren te verzorgen. Ook koopt bijna driekwart van de vrouwen het eten voor de kat. Gemiddeld besteden huisdierenbezitters 24,60 euro per maand aan voedsel en andere benodigdheden voor hun huisdieren. Dit be drag ligt bijna 3 euro boven het gemiddelde bedrag van 2005. Het is een ware trend: bie den op een huis dat hele maal niet te koop staat. Bij een huis aanbellen en vra gen of de bewoners interesse hebben in een verkoop/komt steeds vaker voor. Sinds kort kan dit ook via een tussen persoon. ING Bank komt na melijk met de dienst Woon- WaarUWilt. Op www.ing.nl kan de wo ningzoekende een formulier invullen en een voorlopig openingsbod doen. NVM- makelaar iBlue neemt ver volgens contact op met de woningzoekende en bepaalt samen met hem of haar of het bod realistisch is. Bij de ING kan de woningzoeken de dan de financieringsmo gelijkheden bespreken. Vervolgens vraagt iBlue schriftelijk aan de woning bezitter of hij of zij bereid is de woning te verkopen. Zo ja, dan kan er een deal wor den gesloten. Is de huisei genaar niet geïnteresseerd, dan hoeft hij geen contact op te nemen met iBlue. De ontwikkeling is vrij nieuw, maar biedt veel mo gelijkheden. Wie interesse heeft in een huis, kan alvast polsen of het binnenkort te koop staat. Wellicht geeft de eigenaar aan binnen vijfjaar in ieder geval te gaan verhui zen, waardoor de geïnteres seerde hier vast van op de hoogte is. ING Bank hoopt met deze dienst de stagnatie op de. woningmarkt te doorbre ken. Hans Hagenaars, di recteur ING Retail licht toe: "Door de stagnatie op de wo ningmarkt kunnen kopers niet altijd de woning kopen die ze willen. Wij vinden het onze taak om te komen met initiatieven die meer bewe ging mogelijk maken." Kijk voor meer informatie op www.woonwaaruwilt. nl. De betaalbaarheid van nieuwbouwwoningen is in 2007 verder onder druk komen te staan. Stijgingen van de hypotheekrente en de bouwkosten zorgden ervoor dat woningen weer duurder zijn geworden. Dit concludeert NVB Vereni ging voor ontwikkelaars bouwondernemers Eind vorig jaar bedroeg 12 maart 2008 - XQ85 de gemiddelde verkoop prijs van een nieuwe wo ning 285.000 euro. Dat is 12 procent meer dan in dezelfde periode van het jaar ervoor en bovendien de hoogste prijsstijging in acht jaar. Ongeveer vijftien jaar geleden kostte een een gezinswoning met tuin nog gemiddeld 81.000 euro. BB—HM IMIIIIillll lil - 'I Nieuwbouwwoningen zijn qua prijs minder aantrekke lijk. €L Medical Expertise Clinics De VNUS Closure Fast methode De nieuwste methode om spataderen te verwijderen. Deze methode wordt in Amerika al vele jaren toegepast. Het grote voordeel is dat u na de behandeling geen blauwe of pijnlijke plekken krijgt. U hoeft zelfs geen steunkousen te dragen. MEC voert deze unieke methode uit en de behandeling wordt sinds 21 februari 2008 vergoed door zorgverzekeraars. De behandeling vindt bij MEC poliklinisch plaats. U hoeft niet te worden opgenomen. Via een kleine snede in de huid wordt de Closure Catheter in de spatader geplaatst. Met de echo wordt vervolgens de juiste positie van de catheter bepaald. De kleine catheter levert radiofrequentie (RF) energie af aan de wand van het bloedvat. De catheter wordt nu voorzichtig bewogen. De wand van het bloedvat wordt verhit, waardoor het collageen in de wand krimpt en het bloedvat sluit. Als de spatader is gesloten, zal het bloed worden omgeleid via andere, gezonde aderen. Een behandeling die werkt! In klinisch onderzoek werd de Closure procedure vergeleken met de stripoperatie.De resultaten spreken voor zich. Patiënten die de Closure procedure hebben ondergaan: konden direct lopend de kliniek verlaten hadden minder last van postoperatieve pijn en zwelling konden na een dag hun dagelijkse bezigheden hervatten konden gemiddeld na een week hun werk hervatten Bij MEC wordt de behandeling uitgevoerd door Dr. P. Hintzen, chirurg Onze specialisten: Drs. B. Ververs Dr. T.5. Ong Dr. C.RJ. Melles Staar/cataract behandelingen Glaucoom (verhoogde oogdruk)/SLT-laser Keratoconus/behandeling met UV crosslinking Ooglaserbehandelingen Screening op diabetische oogafwijkingen Macula degeneratie (Lucentis) Hoornvliestransplantaties (i.s.m. de NllOS-hoornvlieskliniek) Bijzondere lensimplantaties Wij werken voor vrijwel alle zorgverzekeraars MEC is een door het Ministerie VWS erkende Instelling (IMSZ 1) en lid van ZKN, de Vereniging voor Zelfstandige Klinieken Nederland. MEC biedt de best mogelijke zorg in een prettige omgeving. In onze kliniek vinden behandelingen uitsluitend plaats door zeer ervaren BIG-geregistreerde specialisten. Bel of e-mail voor een afspraak 0181 60 1 0 10 of info@mecnederland.nl Bezoekadres Zuid-Holland: Pascalweg 1 7, 3208KL Spijkenisse Meer info? www.mecnederland.nl SPIJKENISSE - HAARLEM ROTTERDAM

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 13