journaal Paëlla met kabeljauw, gamba's en mosselen maas istad Ontdek nieuwbouw op Rotterdam LiViN' Ring met diamant van Mare Lange! r Uitwaaien aan boord van de EENDRACHT Unieke lezersaanbieding maasstad weekbladen i Maasstad menu mÊÊÊÊBÊÊÊmÊÊÊÊÊmmWÊ CARAVANS mm mm I Uzi sfr www.corolie.nl cor olie maas stad puzzel Zo doet u mee! 0909 - 50 50 344 service weekbladen spannen met een drankje op het achterdek. Het zeilschip EENDRACHT is de grootste driemast schoener van Nederland en vaart dagtochten en meerdaagse reizen. Aan boord hijs je samen de zeilen, sta je achter het roer en kun je heerlijk ont- Profiteer van deze lezersaanbieding. Lezers van Maasstad weekbladen krijgen maar liefst 15,- korting op de dagtochten vanuit Rotterdam. Dagtochten vanuit Rotterdam 5 april 2008 van 115,- voor 100,-p.p. 26 april 2008 van 115,- voor 100,- p.p. 27 april 2008 van 115,- voor 100,-p.p. De zeiltocht is inclusief: Ontvangst met koffie en iets lekkers Uitgebreide lunch Traditioneel Captainsdinner Een dagtocht is te boeken voor personen vanaf 12 jaar. Voor meer informatie: www.eendracht.nl of neem contact op met de Eendracht, tel. 31 (10) 448 61 86. Vermeld bij uw boeking "actie Maasstad weekbladen". woensdag 12 maart 2008 - TX96 Paella is een oorspronke lijk Valenciaans gerecht met als hoofdingrediënten (afhankelijk van de regio): rijst, zeevruchten, kip, ko nijn, tomatenbasis, 'garra- fo', snijbonen en saffraan. Ingrediënten 250 g kabeljauwfilet (ook verkrijgbaar in de diepvries) 500 g schoongemaakte mos selen 6 gamba's 1 rode paprika 3 eetlepels olijfolie 1 pak Paëlla (Knorr) 100 g zwarte olijven zonder pit 3 partjes citroen Bereidingstijd 20 tot 35 minuten Aantal porties Hoofdgerecht voor 3 perso nen. Voedingswaarde Een portie paëlla met kabel jauw, gamba's en mosselen bevat 405 kcal/1695 kJ. Bereidingswijze Spoel de kabeljauwfilet af onder de koude kraan en dep hem droog. Snijd de kabeljauwfilet in stukken van ca. 4 cm. Snijd de paprika in zeer smalle ringen. Verhit de olie en bak hierin de paprikarin- gen en de olijven 5 minuten op een laag vuur. Voeg 4 dl water, de paëlla rijst en de kruidenmix uit het pak toe en breng het geheel al roerende aan de kook. Roer de groentenmix erdoor, leg het deksel op de pan en laat de paëlla eerst 10 minu ten zachtjes koken. Voeg de mosselen toe en kook ze 5 minuten mee. Voeg dan de stukken kabel jauw en de gamba's toe en laat de paëlla nog 5 minuten pruttelen. Leg de partjes citroen op de paëlla. Wijntip Alsace Tokay Pinot Gris, vol le, ronde, soms wat kruidige witte wijn. Tip Hoe herkent u verse vis? Verse vis ruikt naar de zee. Vis met een doordringende visgeur is niet vers. Verder moet het vlees stevig aan voelen en terugveren als u er zachtjes in drukt. Visfilets glanzen en vertonen geen verkleuringen Bent u zoek naar een nieuwbouwwoning in Rot terdam? Kom dan zater dag 15 of zondag 16 maart naar de nieuwbouw woon beurs Rotterdam LÏViN' in de Cruise Terminal in Rot terdam. Op de beurs, een evenement van de Stichting Woonpro- motie Rotterdam, presen teren makelaars, ontwikke laars, woningcorporaties en aanbieders van vrije sector huurwoningen hun Rotter damse nieuwbouwaanbod. U bent op beide beursdagen van 10.00 tot 16.00 uur van harte welkom. De toegang is gratis. Elke 250ste bezoeker krijgt van de organiserende Stichting Woonpromotie Rotterdam en vervoerder RET een OV-chipkaart ter waarde van dertig euro ca deau. Stichting en RET wil len u daarmee uitdagen het bruisende Rotterdam at tracties en evenementen te ontdekken. Parkeren De Cruise Terminal in Rot terdam is te vinden aan de Wilhelminakade (op de Wilhelminapier, Kop van Zuid). Parkeren op het ter rein naast de terminal is gratis. In de omgeving moet u wel betalen. De organisa tie adviseert u hoe dan ook Rotterdam LiViN' vorig jaar. Bijna 9.000 mensen be zochten de beurs. met de metro te komen (sta tion Wilhelminaplein). Meer informatie Op www.woneninrotter- dam.nl, de website van de Stichting Woonpromotie Rotterdam, staat een greep uit de projecten die op de beurs gepresenteerd wor den. Daar staan ook nieuw bouwprojecten in Rotter dam op die niet op de beurs te zien zijn. PAASBRUNCH Beide Paasdagen vanaf 11.30 uur iS''op onze website LOMMERRIJK Voor nieuwe of gebruikte caravans 2e PAASDAG OPEN 10.00- 17.00 uur Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 GOED DOEL Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. De sieraden van edelsmid Mare Lange zijn van een onalledaagse stijl en van grote klasse met flair. Moderne materialen combineert hij op kunstige wijze met eeuwenoude edelstenen. Dit prachtige design van grijs titanium en gematteerd geelgoud heeft een bruine briljant geslepen diamant. Een schitterende ring die altijd en overal bij past. Kijk voor meer informatie op www.marclange.nl of bel 072-5204814 t.w.v. Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 4: draaimolen. Een weekend of midweek in een Duingalow voor 6 personen is gewonnen door: A. in't Veld, Klaaswaal; J. den Uijl, Ouderkerk aan den IJssel. ■■■■■■■■■■■■■■■^■■■■■■^■©2008-puzzel en win services Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 12 t/m dinsdag 18 maart 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Na ontvangst met ver se koffie legt de schip per uit wat je deze dag gaat doen. Rond 10.00 uur worden de tros sen losgegooid en het vaste land verdwijnt uit zicht; wind in de haren, spetters in het gezicht en frisse zee lucht! Door onze kok wordt u culinair verwend; 's middags wordt er een uitgebreide lunch geserveerd en de dag wordt afgesloten met een traditioneel Captainsdinner met spek en raasdonders! Rozig en wellicht een beetje wiebelig stapt u rond 19.30 uur, een geweldige ervaring rijker, van boord. Paëlla met kabeljauw, gamba's en mosselen, de Spaanse keuken op uw bord.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22