journaal Uniek verbroederingsfeest tussen Oost en West 4000 m2 1200m2 STIGTER c maas stad Recordaantal bezoekers Rotterdam LiViN' Een verticuteermachine van Gardena! Unieke lezersaanbieding >6-■»§- TUIN- SERREMEUBELEN 2e PAASDAG OPEN 11.00-17.00 UUR maasl goed doel stad1 puzzel T T T l l L - t 0909 - 50 50 344 service weekbladen Nu met 20% korting naar de tentoonstelling Macht Glorie - Scheepvaart In de Gouden Eeuw Om de macht en de glorie van Nederland in de Gouden Eeuw zichtbaar te maken, hebben twee grote Nederlandse maritieme musea hun krachten gebundeld. Het Nederlands Scheepvaartmuseum Amsterdam en het Maritiem Museum Rotterdam hebben hun mooiste en zeldzaam ste voorwerpen samengebracht, ledereen kan nu in Rotterdam genieten van ware topstukken uit de Gouden Eeuw! Leuk voor het hele gezin Niet alleen liefhebbers van kunst en historie kunnen in het Mari tiem Museum hun hart ophalen, de tentoonstelling is leuk voor oud én jong. De fraaie schilderijen en voorwerpen worden ge combineerd met een spannende verhaallijn voor kinderen vanaf 10 jaar. De stripfiguren uit "Van Nul tot Nu" nemen jonge bezoe kers mee naar de wereld van de Gouden Eeuw. Met verrekijkers kunnen zij turen naar de schilderijen, ruiken aan specerijen en zich verbazen over de tijd van walvisvaart en ontdekkingsreizen. Tegen inlevering van deze bon krijgt u maar liefst 20% korting op de entreeprijs van het Maritiem Museum in Rotterdam. Naam: Straat huisnr.: Postcode plaats: E-mailadres: Kijk voor meer informatie op www.maritiemmuseum.nl Lezersaanbieding geldig tot en met 20 september 2008. Bon is slechts geldig voor 1 persoon. maRiTiEm musEum c rotte wam maasstad weekbladen i woensdag 19 maart 2008 - TX96 Pasar Malam Asia in Ahoy ROTTERDAM - In het paas weekend wordt in Ahoy de vijfde Pasar Malam Asia georganiseerd; een feeste lijke Aziatische markt met talloze kraampjes, arties ten en heerlijke gerechten. De Pasar Malam Asia in Ahoy is niet puur een In donesische aangelegenheid maar een uitgebreid feest met elementen van alle Azi atische landen en andere tropische landen bijelkaar! De voorgaande edities van de Pasar Malam Asia in Ahoy waren een groot succes.„Ik ben blij dat er in Rotterdam altijd zo enthousiast op on ze Pasar wordt gereageerd", zegt organisator S. Ali. „Van daar dat wij er ook ieder jaar terugkomen." Ahoy wordt daarom ook dit jaar weer het stralende mid delpunt van alles wat Oosters is. de hal staat weeer vol met stands met artikelen uit Azi- Op een podium treden tal van zang- en dansacts op uit binnen- en buitenland. atische en andere tropische landen. Met muziek, geur, vele culturele shows met di verse bands en artiesten uit binnen- en buitenland, met tientallen kraampjes, snacks en authentieke Indonesische restaurants waar lekker nijen worden bereid en nog veel meer. Rotterdam koestert de heer' lijke, sfeervolle, vriendelijke, maar ook ietwat geheimzin nige Indonesische sfeer en cultuur. Is niet alleen dol op de Indonesische sfeer, maar het gehele fantasierijke Azi atische gebied prikkelt de nieuwsgierigheid van velen. Door een bezoek te brengen aan de Pasar Malam Asia, waant u zich al snel in een tropische wereld vol plezier en genot voor iedereen. Doordat er ieder jaar steeds meer belangstelling wordt getoond voor vakanties naar Aziatische landen, verwacht de organisatie dit jaar meer bezoekers die een indruk willen krijgen van de sfeer en cultuur, die de Aziatische landen te bieden hebben. De Pasar Malam Asia is te vinden in Hal 3 van Ahoy Rotterdam op zaterdag 22 maart van 12.00 tot 23.00 uur, zondag 23 maart van 12.00 tot 22.00 uur en op maandag 24 maart van 12.00 tot 20.00 uur. De toe gangsprijs is 7,50, houders van een 65-plussers, studen ten en mensen met een CJP of Rotterdam pas betalen zes euro, kinderen van vier tot en met twaalf jaar beta len vier euro.' De nieuwbouw woonbeurs Rotterdam LiViN' in de Cruise Terminal in Rotter dam trok afgelopen week end bijna 9.200 bezoekers. Dat is een record. Peter Kuipers, die de beurs in opdracht van de Stichting Woonpromotie Rotterdam organiseerde, spreekt van een groot succes. "Het was absoluut een top- evenement", zegt Kuipers. "De meeste bezoekers wa ren serieus op zoek naar een woning. Bovendien was de sfeer goed. "Ik heb veel lachende gezichten gezien, zowel onder bezoekers als onder deelnemers." Wat heeft bijgedragen aan het succes van Rotterdam LiViN' 2008 waren de prachtige stands. De mooi ste stand was, volgens een verkiezing tijdens de beurs- dagen, de boomhutstand van Bokx Vastgoed. Die won dan ook de Best Stand Award. Samenwerkingsverband De Stichting Woonpromo tie Rotterdam, die de beurs organiseerde, is een samen werkingsverband tussen bijna alle ontwikkelaars, makelaars en woningcorpo raties die in de Rotterdam se nieuwbouwmarkt actief zijn. Doel van de stichting is het Rotterdamse nieuw- bouwaanbod onder de aan dacht te brengen. Behalve via de beurs en het open huis evenement LiViN' op Locatie, jaarlijks in septem ber, doet de stichting dit via onder meer nieuwbouwpa- gina's in deze krant en via haar website: www.wonen- inrotterdam.nl. Op die site zijn ook veel projecten te zien die op de beurs werden gepresenteerd. Slaapsystemen én slaapadviezen Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186-601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl IVerstand van slapen s4Cle& uit wwiteuzd tuin- e*t tewiemeubeleu HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-418 50 79 www.stigter-tuinmeubelen.nl door vuur verteerd worden poging tot kopen twaardwalvis veiligheid tot op dit ogenblik vermindering ~y deel van een studie onverstandig 9TT onderricht babyboom deel van een spinrag 3 met behulp instrument 5 hardrijder T sine anno 4 vrouwelijk beroep rekenteken adviserend 8 hetzelfde land in Azië deel van een huis Arabische Franse badplaats plaats in de V.S. Noorse godheid vat met henghel 2 Noord- Holland paling deel van een visfuik wiskundige opgave god van de oorlog dierengeluid oude lengtemaat nota bene stekken 6 juffrouw (Maleis) niet dubbel snoep 1 7 Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaarsjjntvangen automatisch schriftelijk bericht. Deze verticuteermachine van Gardena zorgt voor een krachtige en grondige verwijdering van mos en vervilting uit het gazon. De machine heeft een sterke 1000 watt elektromotor en speciale rvs messen met instelbare werkhoogte waarmee het verticuteren een peuleschil wordt. De deelbare duwboom met beugelgreep zorgt er tevens voor dat het apparaat weinig ruimte in beslag neemt tijdens opslag. Kijk voor meer informatie op www.gardena.nl Zo doet u mee! Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 19 t/m dinsdag 25 maart 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallleterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 5: duinpan. Een uitwaai- arrangement voor 2 personen in Hotel Zuiderduin is gewonnen door: J. de Jong, Zuidland. 8-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 26