PO www.mijnmaasstad.nl Allround DTP'ers Water voor nu en later aas stad stad m Wekelijks zijn alle edities van Maasstad weekbladen ook on-line te vinden op www.mijnmaasstad.nl. Alle redactionele artikelen, foto's en advertenties kunt u tot een jaar na verschijning, terug vinden op de website. WONING IN ROTI ER DAM HEEFT U l EUÜNC IEN j www.woneninrotterdam.nl c Zuid-Holland leeft met water (18 uur per week) Wekelijks wat je wilt weten! MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 19 maart 2008 - TX02 Paasarrangement: 21/3-25/3-08 Standaard bungalow 210,- Type 2000 bungalow 350,- Bjaankrmstontvantfuvanonseenvemeripakket met daarin een heerijke les wip en een paasbrbod Gantaran (VWuwa) van de warme bakker. www.boksbungalowpark.nl P0577 461362 "Camping Meysberg" Noord-Brabant V Een gezellige camping waar persoonlijke benadering voorop staat. We zijn een stacaravanpark Wij bieden aan: Caravans en chalets (nieuw en tweedehands Nog enkele jaarplaatsen te huurfl! zie onze website www.meysberg.nl Voor vragen en informatie telefoon: 0161 491 423 Wilt u ook adverteren in deze vakantierubriek? Bel voor informatie 010 4004 470 Ingezonden mededeling Psychische problemen? Clip wijst de weg! Over psychische problemen bestaan veel onduidelijkheden. Wat is een dipje en wat een depressie? Waar kan ik hulp krijgen? Wat mag ik van de hulpverlening verwachten? Met dit soort vragen kun je kosteloos terecht bij het onafhankelijke Cliënteninfopunt Rijnmond (Clip). Clip geeft informatie over psychische proble men, verslavingproblemen en dakloos heid. Bijvoorbeeld over welke hulp verlening je waar kunt krijgen. Aan Clip is ook een Steunpunt Schuld preventie verbonden, voor mensen met geldproblemen die niet weten hoe ze verder moeten. De voorlichters van Clip zijn ervarings deskundig. Hun werkwijze is betrokken en informeel. Ons adres is Zomerhof straat 80-86 (tweede verdieping) in Rotterdam-Noord. We zijn bereikbaar van maandag tot en met donderdag van 9.30 tot 16.30 uur. Als je langs wilt komen voor een gesprek, is het handig eerst een afspraak te maken. Telefoonnummer 010 - 4669006, e-mail info@cliprijnmond.nl, website www.cliprijnmond.nl. Uitnodiging voor Wereldwaterdag op zaterdag 22 maart 2008 prepress medewerker, indd PCM Lokale Media BV is de uitgever van huis-aan-huisbladen in Groot Rotterdam, Drechtsteden en Het Groene Hart met een totale verspreiding van 1 miljoen kranten per week in 26 edities. Bij deze onderneming werken 125 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Westblaak 180 te Rotterdam, met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Dordrecht. PCM Lokale Media BV is voor de locatie Rotterdam op zoek naar kandidaten voor de functie van: Wij zoeken naar DTP'ers die vaardigheid hebben met Adobe InDesign CS2 daarnaast heb je een gedegen kennis van Illustrator en photoshop. Deze taken zullen wekelijks op maandag en dinsdag moeten worden uitgevoerd. Opleidingsniveau: afgeronde grafische opleiding (DTP'er); Telefonische informatie kunt u krijgen bij Kees van der Wilt manager Pre Press, telefoonnummer 010 - 4004409 weekbladen Uw schriftelijke reacties binnen tien dagen aan: PCM Lokale Media BV, t.a.v. Personeel Organisatie, Westblaak 180, 3012 KN Rotterdam. E-mail: Karendegraaf@maasstad.nl woensdag 18 maart 2007 weekbladen Op 22 maart organiseert Rijkswaterstaat Zuid-Holland samen met het Hoogheemraadschap van Delfland, provincie Zuid-Holland en drinkwaterbedrijf Evides in het kader van Wereldwaterdag een groot aantal activiteiten in het Keringhuis bij de Maeslantkering om het publiek kennis te laten maken van een groot aantal facetten van water. Om in de toekomst verzekerd te zijn van voldoende schoon water is het belangrijk om nu al maatregelen te nemen: Water voor nu en later! Benieuwd naar de wondere wereld van het water in Zuid-Holland? In het Keringhuis vindt u van 10:00 uur tot 17:00 uur alle antwoorden. En de toegang is gratis! Vanwege Wereldwaterdag is er een gratis rondleiding te volgen op het terrein van de Maeslantkering en er is een gratis rondleiding mogelijk bij afvalwaterzuiveringsinstallatie Nieuwe Waterweg. Voor meer informatie of om aan te melden voor de rondleiding: www.keringhuis.nl. Bereikbaarheid van het Keringhuis is geen probleem. Er rijdt op die dag tussen 9.30 uur en 17.00 uur een gratis pendelbus tussen NS-station Hoek van Holland en het Keringhuis! Rijkswaterstaat weekbladen m totterdam.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 27