A Svï Perfect Security enthousiaste en gemotiveerde beveiligingsmedewerkers m/v maasstad vacatures. maas stad TRAMCONDUCTEURS 24 BERGE-PLUS BV fulltime Meewerkend Voorman (M/V) NIG OPERATIONS COORDINATOR (M/F) - FULLTIME Holcim Financieel Medewerk(st)er MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 19 maart 2008 - TX03 Bent u op zoek naar vakkundig personeel? Plaats dan uw advertentie in Maasstad weekbladen met een bereik van 621.000 brievenbussen. Uw vacature ook op deze pagina('s)? Neem dan contact op met: Tet. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 ofmailta@maasstad.nl Tressunt zoekt Ben jij representatief, zelfverzekerd, zelf standig, sociaal, betrouwbaar, flexibel en op zoek naar een nieuwe uitdaging, kom dan snel langs of neem contact met ons op. Tressunt uitzendbureau, Goudsesingel 61, 3031 EE Rotterdam, 010-4141843 rotterdam@tressunt.nl teberti! 010-4164864 uurs service te bereiken ondernummer Wij zijn op zoek na ntatieve, ervaren (Leerling) GLASZETTERS die ons enthousiaste team komen versterken. Nj bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden. Stuur uw schriftelijke sollicitatie naar onderstaand adres, t.a.v. dhr. 6J. van Dongen of neem telefonisch contact op voor informatie. Jansen GlasB.V. Nieuwe Langeweg 35 3194 DC Hoogvliet Tel. 010-41648 64 www.jansenglas.nl E-mail: info@jansenglas.nl Berge-PLUS. BV vraagt voor onze schoonmaakafdeling naar een enthousiaste Wat kun je van ons verwachten Gezellige werksfeer Goede arbeidsvoorwaarden Enthousiaste collega's Een goed samenwerkingsverband Wat verwachten wij van jou Serieus en vakkundig te werk Flexibiliteit met betrekking tot werktijden Ervaring in de schoonmaak In bezit van rijbewijs In bezit van de vereiste diploma's Bereid om cursussen te volgen Tevens zijn we op zoek naar een fulltime schoonmaker Taken: Het uitvoeren van de dagelijkse en periodieke schoonmaakwerkzaamheden zoals reinigen van toiletruimtes, gangen, prullenbakken legen, stofzuigen, stoffen, etc. Om kunnen gaan met machines voor het periodiek reinigen van bijvoorbeeld vloeren. U bent verantwoordelijk voor het leveren van een goede kwaliteit van de uitgevoerde werkzaamheden conform de richtlijnen van de organisatie en van de klant. In bezit van de vereiste diploma's. Telefonisch reageren 010-2098530 Satijnbloem 63, 3068 JP Rotterdam E-mail: berge-plus@wanadoo.nl Website: www.berge-plusbv.nl Perfect Security BV is een middelgrote particuliere beveiligingsorganisatie. Onze medewerkers zijn dag en nacht actief om een bijdrage te leveren aan de kwaliteit en daarmede ook de continuïteit van de dienstverlening bij opdrachtgevers. Zij doen dit gemotiveerd, met veel enthousiasme en inzet, waardoor ook Perfect Security BV zich kan verheugen in een verantwoorde groei en een gezonde toekomst. Om onze groeiende klantenkring tevreden te stellen, komen wij graag op fulltime, parttime of afroepbasis in contact met: Werken bij onze organisatie betekent: deel uit maken van een team, waarbij een aangename en collegiale werksfeer heerst. Voorts, te danken aan een gevarieerde klantenkring, kunnen wij je afwisselende werkzaamheden bieden, te denken valt aan een combinatie als mobiel surveillant en bijrijder geld en waardetransport. Of wat dacht je van de combinatie objectbeveiliger en centralist? Uiteraard kent Perfect Security een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, waaronder begrepen representatieve bedrijfskleding, kosteloze studie financiering en de mogelijkheid tot het verwerven van bonussen. Voor een uitgebreide profielschets en nadere informatie met betrekking tot onze organisatie nodigen wij je gaarne uit onze website www.perfectsecurity.nl te bezoeken. Ben je geïnteresseerd in de mogelijkheden die wij je kunnen bieden? Stuur dan een brief met uitgebreid CV en bij voorkeur een pasfoto naar: Perfect Security BV, afdeling personeelszaken. Stolwijkstraat 2,3079 DN ROTTERDAM. Fax: 010-292 60 75. E-mail: aleenheer@perfectsecurity.nl. Wij nemen dan binnen twee weken contact met je op. Unigas International is a long-established shipping company, active in the worldwide transportation of petrochemical gases and LPG. Our present fleet comprises of 26 vessels with 3 newbuildings on order. Our offices are located in the city centre of Rotterdam and our team numbers 20 employees. We wish to expand that team and have an opportunity in our Operational Department for an: Profile: Unigas International is a company with a dynamic team and we are looking for an enthusiastic colleague. He or she should be able to work systematically and accurately and the right candidate should not have a 9 to 5 mentality. We are seeking candidates preferably with a completed education in maritime logistics and commerce. Good command of the English language is a must. Tasks and responsibilities: In this job you are responsible for: - the handling of, and communication with the vessels, the port agents and the bunker suppliers, - together with our Chartering Department ensuring optimal voyage performance, - post fixture administration claims. Offer: Salary and other benefits are commensurate with the position offered. Contact information: Please send your application with your C.V. to: B.V. United Gas Carriers, "UNIGAS INTERNATIONAL" Attn. Mrs M. Verschoor-van der Most, Postbus 21059, 3001 AB Rotterdam E-mail: monica.verschoor@unigas.nl www.unigas.nl Holcim Ltd is een wereldwijd concern met vestigingen in meer dan 70 landen, verspreid over 5 continenten. Het is één van de belangrijkste producenten van cement, granulaten en betonproducten. Holcim Nederland heeft diverse productielocaties waar betonwaren, mortel en droge mortel worden geproduceerd. Dit maakt dat de Holcim Groep in Nederland een veelzijdig productenpakket kan leveren voor toepassingen in verschillende marktsegmenten. De cultuur van de organisatie kenmerkt zich door een zakelijke, praktische en nuchtere instelling en een gezond werkklimaat met korte lijnen en een informele sfeer. Meer informatie kunt u vinden op www.holcim.nl Door groei van de organisatie zijn wij op zoek naar een: Uw Functie: In deze afwisselende functie krijgt u te maken met de vele facetten van een financiële afdeling, zoals debiteuren-, crediteurenbeheer, voorraad- en productadministratie, periodieke afsluitingen en rapportages. De afdeling is volop in ontwikkeling en in de toekomst zal erjobrotation geïmplementeerd worden. Dit zal leiden tot meer variatie binnen de functie en een hoger kennisniveau op de afdeling. Er wordt van u verwacht dat u meedenkt over de ontwikkelingen op de afdeling, zodat het resultaat geoptimaliseerd kan worden. De werklocatie is momenteel in Sliedrecht maar zal op korte termijn verhuizen naar Rotterdam. Uw profiel: U heefteen afgeronde opleiding MBA, MEAO-BE of MEAO-BA, aangevuld met 3 tot 5 jaar relevante werkervaring. Ervaring met de programma's On-Guard en SAP is een pré, maar geen vereiste. Verder bent u een zelfstandig en inltiatiefvol persoon. U vindt het leuk om nieuwe ideeën te ontwikkelen en te implementeren en heeft er plezier in om uw collega's mee te nemen in uw enthousiasme. Holcim biedt: Een afwisselende, zelfstandige functie bij een dynamisch en gezond bedrijf. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid om uzelf verder te ontwikkelen. Indien u in bovenstaande functie geïnteresseerd bent nodigen wij u uit een sollicitatiebrief met CV te mailen naar: suzanne.kors@holcim.com onder vermelding van vacaturenummer MWRTFM04. Binnenkort weer bij uw weekblad de special Maasstad Werk(t) gericht op de arbeidsmarkt en opleidingen in het Rijnmondgebied. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail ta@maasstad.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 28