journaal rrmr Juridische kwesties? Leg ze voor! Iedereen voelt zich thuis in De Hoven r stad £6!St hlfefej puzzel Win een arrangement Brabant Unieke lezersaanbieding maasstad weekbladen CARAVANS mm1 www.corolie.nl CAMPER HUREN? cor olie LllViUil l l l l J 0909 - 50 50 344 service weekbladen Win twee gratis toegangsbewijzen voor CLASSICS IN SOUL of voor CLASSICS IN ROCK in Ahoy Rotterdam. Op donderdag 10 april a.s. vormt Ahoy het decor voor een nu al legen- darische Soul Show. In Ahoy wordt het 35-jarige bestaan van de alom bekende SoulShow van Ferry Maat gevierd. De allergrootste soulnum- mers zullen nog eenmaal door de ori ginele vertolkers ten gehore worden gebracht. Echte klassiekers als Les sons in Love, Don't you worry 'bout a thing of Disco Inferno zullen het publiek als vanouds laten swingen. Kijk voor meer informatie op www. classicsinsoul. com Maar niet alleen liefhebbers van de soul- en discomuziek zijn welkom in Ahoy! Op zaterdag 12 april a.s. staat Ahoy Rotterdam voor het tweede achtereenvolgende jaar in het teken van Classics in Rocks waar de grootste classic rockhits te horen zullen zijn zoals Eye of the Tiger, Kayleigh en Spirits in the Night. Een unieke mix van classic hits, uit gevoerd door de originele en inter nationaal bekende rockzangers en muzikanten. Kijk voor meer informatie op www. classicsinrock. com Maasstad weekbladen geeft een aantal kaarten weg voor CLASSICS IN SOUL of voor CLASSICS IN ROCK Wilt u in aanmerking komen voor de kaarten? Beantwoord dan de volgende vraag: Wie is Ferry Maat? radiomaker, componist of toetsenist? Stuur het antwoord op deze vraag, alsmede uw naam en volledig adres, per mail naar: prijsvraag@maasstad.nl met als onderwerp 'Classic in rock' of 'Classic in Soul'. woensdag 26 maart 2008 - TX96 De schrijvende rechter Maasstad weekbladen geeft in 2008 antwoord op juridische vragen en pro blemen van lezers. Mail uw vraag naar e.meijer@maas- stad.nl en wellicht wordt ook uw vraag behandeld. Vraag Ik huur een appartement van een particuliere verhuurder. Sinds een aantal maanden heb ik last van lekkages aan het dak. De verhuurder re ageert niet op mijn verzoek om het dak te repareren. Via via heb ik gehoord dat hij het appartement wil verko pen en geen kosten meer wil maken. Kan ik stoppen met het betalen met de huur om mijn verhuurder te dwingen om het dak te repareren? Antwoord Eigenhandig stoppen met huur betalen is niet toege staan. Het is wel mogelijk om als er door de lekkages l sprake is van vermindering van huurgenot, bij de rech ter een evenredige vermin dering van de huurprijs te vorderen. Die procedure moet de huurder uiterlijk zes maan den nadat hij de klacht bij de verhuurder heeft gemeld opstarten. Maar daarmee zijn de lekkages nog niet verholpen. U kunt het vol gende doen om dit op te los sen. U kunt uw verhuurder een laatste termijn geven om zelf de reparatie uit te laten voeren, bij voorkeur door middel van een aangeteken de brief. Als uw verhuurder nalatig blijft, dan mag u als huurder de noodzakelijke reparatie zelf (laten) uitvoe ren en de daarvoor in rede lijkheid gemaakte kosten op uw verhuurder verhalen, desgewenst door deze in mindering op de huurprijs te brengen. Als met de reparatie een groot bedrag gemoeid is, dan kan het raadzaam zijn om vooraf een machtiging bij de rechter te vragen. Dan loopt u niet het risico dat de rechter in een latere proce dure beslist dat de gebreken die u als huurder zelf heeft verholpen en heeft verre kend met de huur, niet voor rekening van de verhuurder mochten worden gebracht. Als het voor u als huurder niet mogelijk is om de repa ratiekosten voor te schieten, dan kunt u ook een proce dure starten en de rechter vragen uw verhuurder op straffe van een dwangsom te verplichten de noodzakelijke reparatie uit te voeren. In de Hoven komen 256 le- vensloopbestendige koop- en huurwoningen: twee-, drie-, vier- én vijfkamerap- partementen en luxe pent houses. Hier is iedereen thuis: jong en oud, samen wonend of alleenstaand. Met keuze uit 14 woning typen, variërend van 80 tot 180 m2, is er alle ruimte voor uw kijk op wonen. Alle appartementen heb ben een balkon, serre of (dak)terras. De meeste heb ben een fraai uitzicht over Capelle aan den IJssel of het binnenterrein met mooi aangelegd groen. Grote raampartijen zorgen voor veel licht. Bewoners kunnen hun auto op het afgesloten parkeerterrein kwijt. Woonconcept In De Hoven is veel aan dacht voor de infrastruc tuur: openbare parkeer plaatsen, toegangswegen en een park met voorzieningen voor iedereen. Het onder streept het belang dat we tegenwoordig hechten aan onze woonomgeving. Het complex ligt midden in de wijk Middelwatering. Aan het Stadsplein vindt u het gemeentehuis, de biblio theek, een theater, restau rants, cafés en winkelcen trum De Koperwiek. Maar ook de natuur vindt u in de Woningen in alle soorten en maten in het project De Ho ven in Capelle. directe omgeving. Informatie en verkoop De verkoopprijzen variëren van circa 179.000 tot 400.000 v.o.n. De voorver koop start op 5 april van 11.00 tot 14.00 uur in het Isala Theater in Capelle aan den IJssel. Meer inforrpatie vindt u op www.mijnkijkop- wonen.nl of via Ruseier Ma kelaars, 0800 - 0909777 of www.ruseler.nl. Voor nieuwe of gebruikte caravans Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 JAZZ OP ZONDAG De laatste twee: Zondag 30 maart en zondag 13 april GOED DOEL LOM RIJK bijzonder schrijfgerei boei fijngebouwd mooipraten ingeschakeld knolgewas groente 2 3 afloop 6 kleintje vogelproduct cardiogram Indo germaan aanstellen in T plant daarstraks T «randbij T getroffen atletiekbond sprookjes figuur ijshut watering T T deel van een kolenkachel 1 populair lichamelijke opvoeding voordat steentjes vliegveld 4 gelijke Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Rust, cultuur en sportiviteit in één, dat kan bij Carlton Hotel de Brug. Gelegen in het landelijke Mierlo, kunt u heerlijk gaan genieten van de rust en de natuur of juist gaan winkelen in winkelsteden als Eindhoven en Helmond. Twee winnaars krijgen een Brabantse gastvrijheid arrangement aangeboden voor twee personen bestaande uit: twee overnachtingen met uitgebreid ontbijtbuffet, 2x een culinair driegangen diner of steengrillen, vrij entree tot DE BRUG ACTIVE sport- en ontspanningsfaciliteiten en een voucher voor het Holland Casino. Kijk voor meer informatie op www.carlton.nl/debrug of bel 0492 - 678 911 I -t Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar PaHieterburght! De oplossing uit nummer 6: koepeltent. Een Vacansoleil vakantiecheque t.w.v. 250,- is gewonnen door: G. Bax, Barendrecht; J. Kroonenburg, Maassluis; J. Jasper, Schiedam. Zo doet u mee! Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 26 maart t/m dinsdag 1 april 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). ■©2008-puzzel ei

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18