NIEUW IN SCHIEDAM MAX 9,99 'Het niveau van de kinderen is bijzonder hoog' Hoogstraat 125 Schoonheid en Kethelgevoel in nostalgische winkel TEXTIEL OUTLET STORE Bij ons betaalt u per artikel nooit meer dan 9,99 Niet lekker in je vel? Reiki! Scouting Binnenstebuiten Praat meer denk mee, beslis mee! Vertelvoorstelling over prentenboek 'Monkie' Hoogstraat 125 Werken bij MAX €9,99?: MA/ fulltime, vraag aan de kassa. Wijkkort maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen woensdag 26 maart 2008 - XQ84 SCHIEDAM - Passage, de christelijk-maatschappelijke vrouwen beweging, organiseert donderdag 17 april in de Stuurhut aan het Nijhoffplein een avond over Reiki. Aanvang is 19.45 uur, toegang gratis. SCHIEDAM - Drie van de vier Schiedamse scoutinggroepen zet ten zaterdag 29 maart de deuren wijd open: de Tono-groep, de Burgemeester van Haarengroep en de Taizé-groep. "Ris sen 11.00 en 14.00 uur zijn alle kinderen vanaf 5 jaar wel kom om te komen kijken. SCHIEDAM - In het kader van de jongerencampagne 'zoveel cul turen, zoveel leefstijlen, één stad' wordt vrijdag 28 maart van 19.00 tot 21.30 uur een jongerenbijeenkomst georgani seerd in Wijkcentrum Dreesplein. Deelname is gratis. SCHIEDAM - Niekie van de Berg speelt zondag 6 april een ver rassende bewerking van het prentenboek Monkie in de Teer- stoof. De voorstelling is voor kinderen vanaf 3 jaar en begint om 14.30 uur. Kaarten kosten 5,50 voor volwassen en 4,50. Reserveren via de VVV Schiedam, tel. 473 30 00. SCHIEDAM - Wie kent niet de oude kapperszaak annex manufacturenwinkel van de familie Van Beurden in Kethel? Daar op de hoek Kerklaan en Schiedam- seweg hanteerde Piet de Plukker zijn leven lang de kappersschaar. In die nos talgische winkel zit sinds 1 maart weer een familielid. Angelique van Krugten (42) opende daar haar Massa gepraktijk en Schoonheids salon. Zonder tromgeroffel omdat haar werk de beste reclame is. Behandeling op afspraak: 06-49 64 49 66. De mensen achter het stuk. Elke zaterdag zijn zij op de been om de kinderen nog beter te laten presteren, (v.l.n.r.) Rhea Bogaart (dans), Sofie Wentholt (regie), Deborah Lens (artistieke leiding) en Suzanne Bruning (zang). Foto: r. van der Kraan Jeugdtheaterschool de Teerstoof speelt eind april De Mythe van de Draak, een productie die speciaal voor de leerlingen bewerkt is en waarvoor ook echt auditie moest worden ge daan. Maasstad nam een kijkje achter de schermen en bericht in een drie we ken durende serie over de vorderingen. Schiedam - Er zitten een aan tal momenten in De Mythe van de Draak, waarvan re gisseuse Sofie Wentholt nu al weet: daar gaan mensen geraakt worden. „Van die vastpakmomentjes. We zijn met de repetities nu zo ver, dat we die goed vorm gaan geven en dat is heel leuk om te zien." Wentholt bewerkte zelf het script voor dit van origine Engelse 'griezelige spektakel'. „Het is een echt spannend verhaal, dat we ook heel spannend gaan spe len." In het stuk zit ook veel muziek en dans. Zes mu ziekstukken, waarvan één improvisatie. Zangcoach Su zanne Bruning is momenteel hard aan het oefenen om de intentie, het gevoel, door te laten klinken in de liedjes. „Het niveau van de kinderen qua zang is hoog. Maar deze extra's kosten net een beetje meer tijd." Op de dans let danscoach Rhea Bogaart die zelf ook de choreografie voor het stuk maakte. Elke zaterdag wordt er gere peteerd, meestal in de och tend, soms wat langer en af en toe mogen ook de ouders langskomen, zodat er alvast een stukje aan publiek kan worden getoond. Naast De Mythe van de Draak wordt er op nog een stuk druk geoefend: Dag Monster. Een klein dinge tje, zegt Deborah Lens, dat wordt opgevoerd naast dat grote Mythe-spektakel. „De bedoeling daarvan is er eens een kind bovenuit te tillen." Skinny jeans elders 241, <95 bij ons 8,99 Dinsdag t/m vrijdag 10.00 tt/ïrr 17.30 uur, zaterdag, 10.00 uur t/m 17.00 uur, ddnderdag koopavond, tol21.00 uur. Ook in Rotterdam-Nieuwe Binnenweg 236-238, binnenkort Dordrecht-Voorstraat 393, Oss-Terwaenen 19. Atfimbiedirng wrr 26/5 Wrn 6/4 ofz&llamig die wxmsedl sttirdkt Denim Blazer ekders 24,95 bij ons 8,99 Denim Gilet etetefó 317,,95 bij ons 5,99 Denim Capri eksters-. 19,95 bij ons 7,99 i

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 9