O Monsternemer m/v <a> Autobedrijf Kooy Servicemanager 1e of 2e Autotechnicus m/v s Ochtends of 's middags een uurje bezorgen met prima ver diensten: per 4 weken: 175,- tot 250,- voor een ochtendwijk of 100,- tot e 150,- voor een middagwijk. Plus veel extra's, zoals een gratis regenpak en elke dag een gratis krant. Een krantenwijk is geschikt voor jong en oud: Nu aan de slag, hier in de buurtP Surf naar: www.krantenbezorgen.nl of bel gratis: 0800 0230 351. Ook «oei slimme senioren ontdekken de lol van een krantenwijk. 6oed voor de conditie en net verdient snel. PCM Distributiebedrijf, de beste partner in daflWartdistrimtie Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. Mazda dealer en Hyundai Service dealer shpack PLC programmeur Automation Engineer I MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 2 april 2008 - WX05 BIJBAAN VOOR ELKE LEEFTIJD minimum leeftlld 15 laar. legitimatie verplicht Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. (EECV) is een op- en overslagbedrijf voor ijzererts en kolen in de Rotterdamse haven met ca. 280 medewerkers. Voor onze afdeling Bemonstering zoeken wij een actieve, nauwkeurige en collegiale in volcontinudienst De monsternemer zorgt tijdens de lossing van buikschepen voor het (automatisch) nemen, en verwerken van monsters om de waarde van de scheepslading te beoordelen. Van een monsternemer wordt verwacht dat hij een flexibele opstelling heeft en goed kan samenwerken. Naast kennis 'van de Duitse en Engelse taal, worden nauwkeurigheid en cijfermatig inzicht gevraagd. Enige relevante ervaring en opleiding (in controle en bemonsteringswerkzaamheden) zijn een pré. De kandidaten moeten kunnen opereren op MBO-niveau. Voor deze functie geldt dat een psychologisch onderzoek deel uitmaakt van de selectie procedure. Nadere informatie Voor algemene informatie verwijzen wij naar onze website: www.eecv.nl. Voor inhoudelijke informatie over de functie kunt u desgewenst contact opnemen met de heer R. Gilbers, tel. o*8i - 257742. Wat heeft EECV te bieden Wij bieden u een interessante baan mét uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. Afdeling Personeel Organisatie Markweg 131, 3198 NB Europoort-Rotterdam Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Autobedrijf Kooy, met vestigingen in Spijkenisse en Oud-Beijerland, bestaat sinds 1957 en is sinds 1976 officieel Mazda dealertevens zijn wij service dealer van Hyundai. In de vestiging Spijkenisse werken vijf monteurs en er worden jaarlijks ruim 300 nieuwe en of gebruikte auto's verkocht. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar; DE FUNCTIE De schakel tussen werkplaats en klant u bent het visitekaartje van ons bedrijf. Misschien wel de meest uitdagende job in het autobedrijf. Want ook op piekuren moet je overzicht kunnen houden. Aan de receptie sta je onze klanten te woord en geef hun wensen door aan de collega's in de werkplaats. En bovendien zelfstandig, stressbestendig én u moet beschikken over commutatieve vaardigheden en een commerciële, klantgerichte instelling. Tevens beschikt u over leidinggevende capaciteiten. Wij verwachten dat u over een MBO-pius opleiding of denkniveau beschikt. WIJ BIEDEN Goede primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden, een uitdagende functie met veel zelfstandigheid, afwisselend werk in een uitstekend werkklimaat en een prettige werksfeer met gezellige collega's. Een functie binnen een organisatie waarin de klant en kwaliteit centraal staan. Tevens zijn wij op zoek naar een DE FUNCTIE U gaat fulltime deel uitmaken van een team met enthousiaste medewerkers. Binnen dit team draagt u zorgt voor het op efficiënte wijze toepassen van moderne autotechniek. DE EISEN Bent u in het bezit van het diploma 1 e of 2e Autotechnicus en APK-keurmeester. Bereidheid tot verdere studie wordt op prijs gesteld. Vakbekwaamheid, teamgeest, enthousiasme en klantvriendelijkheid zijn voor u belangrijke items. Beschikt u over: gevoel voor service en kwaliteit een gezonde dosis werklust autotechnische opleiding. WIJ BIEDEN Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, een uitdagende functie met veel zelfstandigheid, afwisselend werk in een uitstekend werkklimaat en een prettige werksfeer met gezellige collega's. Een functie binnen een organisatie waarin de klant en kwaliteit centraal staan. UW REACTIE HYunoni Stuur uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie naar: Autobedrijf Kooy B.V., t.a.v. de heer B. Kooy, Edisonweg 13208 KB Spijkenisse. Bellen kan ook: tel. 0181 - 613544. mazoa i "hAnHlino w*fp Freshpack Handling Systems BV levert, installeert en onderhoudt een breed pakket aan handling-en verwerkingsmachines voor de groente en fruitsector in de 'handling systems Benelux Het betref( met name paiietiseer-installaties, elektronische wegers en flowpacksystemen. -ja Op dit moment zijn wij op zoek naar een: De juiste persoon wordt verantwoordelijk voor: het ontwikkelen van software voor PLC-scadasystemen het opstellen van functionele ontwerpen het in bedrijf stellen van installaties het testen van de applicatiesoftware De juiste persoon heeft: MBO/HBO werk- en denkniveau verkregen door opleiding en/of ervaring relevante mechanische en elektrotechnische kennis affiniteit met techniek en logistiek kennis van de Engelse taal goede contactuele eigenschappen De juiste persoon bieden wij: een gevarieerde baan in een internationaal opererend bedrijf een prettige werksfeer in een kleine organisatie een bij de functie passend salaris en secundaire voorwaarden een interne opleiding, deels in Italië op termijn een auto van de zaak Interesse of vragen? Bel of schrijf ons: Freshpack Handling Systems BV t.a.v. Cor Wassink Buijs Ballotstraat 17a Postbus 15 2690 AA 's-Gravenzande Acquisitie r tel. 0174-610101 fax 0174-626875 e-mail info@freshpack-hs.nl www.freshpack-hs.nl ar aanleiding van deze advertentie wordt niet

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 14