weekbladen Toch cultuur in Wennekerpand n IIAILA Ervaring en Kennis PRIJZEN CIRCUS Schiedam Mailbox vol door 1 april-grap Frankelandsekerk ALEXANDRIUM KOOPZONDAG Zondag 6 april geopend Podiumjournaal Oude Vlietland Juventus L 0& Van 'echt humor' tot 'smakeloos en onnodig kwetsend' 150.000 klanten Liduinafeest in verhuizen 'manDijlie® l Verhuizingen Ook voor al uw pizza's pasta's...! BESTEL NU 00K ON LINE! www.ijssalon-lavenezia.nl ^aiw Zo is er maar één 6 april open! maas stad maas stad door Frank Willemse SCHIEDAM - Wethouder Siljee ziet het nog steeds zitten. Het Wennekerpand als cultureel verzamelgebouw. „Dat zal een injectie aan de binnenstad geven", voorspelt hij. Als de raad toestemming geeft komt er een haalbaarheidsonderzoek. Verschijnt in Schiedam, Kerkbuurt, Kethel en Windas Al onze kranten op Wouter Hamel in Rotown Zanger is een 'beetje big' in Japan Wat te doen met kostbaar terrein? Voorop bij stimulering basketbal Net even meer dan honderd duizend euro vraagt Siljee aan de raad. Daarvoor moe ten in het pand ateliers, de Artoteek, het filmtheater en de jeugdtheaterschool gehuisvest worden. Boven dien moet er in de plint een horecaondernemer wor den gezocht. De projectlei der zal met een dekkende exploitatie moeten komen waarbij ook gedacht wordt aan samenwerking met het Theater aan de Schie die in een kleine zaal uitvoeringen kan programmeren. Eerdere plannen voor een glasmu seum werden een fiasco. Sil jee denkt dat het technisch goede gebouw op goedkope re wijze te verbouwen is tot een theater annex filmzaal en ateliers voor plaatselijke kunstenaars. Dit alles met een marktconforme huur. Bij toestemming van de raad verwacht Siljee dat het transformeren van het pand zeker door zal gaan. De burgemeesters van Vlaardingen en Schiedam hebben samen het voortouw genomen bij een grote schoonmaakactie van de pilaren onder het viaduct van rijksweg A4 en metrolijn Vijfsluizen. Een speciaal cleanteam maakte de klus af. woensdag 2 april 2008 I 15e jaargang nr.14 I Oplage 38.790 I Totale oplage 621.385 Westblaak 180 I tel. 010-4004491 I Bezorging 0900-1010107 (10 eurocent p.min.) Daka Coolsingel is vernieuwd! 2 nieuwe exclusieve Nike-shops "mus MC heett een l nieuw telefoonnummer. I c Oio 704 0 7°4 Kijk voor meer informatie op KJ «nyw.ewmusmc.nl Zorg jij dat een goed beeld van ons hebben? Werken bij CAIW. Dat is werken bij een kabelexploitant die fors in de groei is. We ontwikkelen continu nieuwe diensten op het gebied van digitale radio en tv, internet en telefonie. Dat doen we inmid dels voor 150.000 rtv-abonnees, 70.000 internetabonnees en 22.000 telefonieabonnees in Nederland. CAIW is een plezierig bedrijf om voor te werken. Informeel en stimulerend, met prima arbeidsvoorwaarden. SCHIEDAM - In de Liduina- basiliek wordt zondag 6 april het Liduinafeest ge vierd. Zaterdag 5 april om 18.00 uur is er een Stille mis, zondag 6 april om 10.15 uur de Plechtige hoogmis. Kijk op www.werkenbijcaiw.nl voor de vacatures! Shopping Center B Megastores 12.00 - 17.00 uur www.alexandrium.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 1