i Deborah Gravenstijn heropent Daka Coolsingel maasstad vacatures maas stad TRAMCONDUCTEURS VESTIGINGSMANAGER M/V ZATERDAG 19 APRIL 2008 DE DOELEN ROTTERDAM VIP kaarten, de beste plaatsen vóór in I de zaal, incl. drankjes kosten 75,- L nationale theaterkassa Kaarten via de KWF Reserveerlijn: r 0650 -922 111 (7 d.p.w. 17 tot 21 uur) DE DOELEN 010 2171717 MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 2 april 2008 - TX01 Bent u op zoek naar vakkundig personeel? Plaats dan uw advertentie in Maasstad weekbladen met een bereik van 621.000 brievenbussen. Uw vacature ook op deze pagina('s)? Neem dan contact op met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail ta@maasstad.nl Tressunt zoekt Ben jij representatief, zelfverzekerd, zelf standig, sociaal, betrouwbaar, flexibel en op zoek naar een nieuwe uitdaging, kom dan snel langs of neem contact met ons op. Tressunt uitzendbureau, Goudsesingel 61, 3031 EE Rotterdam, 010-4141843 rotterdam@tressunt.nl Tecpool is een toonaangevend detacheringbureau in de techniek. Vanuit diverse vestigingen in het land richten wij ons op onze opdrachtgevers in de installatie- en elektrotechniek. Tecpool is gespecialiseerd in het bemiddelen van technisch personeel op elk niveau en biedt naast detachering ook de diensten werving selectie, outplacement en replacement aan. Op korte termijn zijn wij op zoek naar een: voor onze vestiging in Capelle aan den Osset Functie-omschrijving: Je wordt verantwoordelijk voor onze vestiging in Capelle aan den IJssel. Wij zoeken iemand die organisatorisch en commercieel sterk in zijn/haar schoenen staat en die graag zelf de handen uit de mouwen steekt. Je onderhoudt de contacten met Onze opdrachtgevers in de regio en bouwt het netwerk in de regio verder uit. Ook voor de vakkrachten ben je het aanspreekpunt. Samen met je collega's draag je zorg voor de wekelijkse planning en je voert een zeer actief wervingsbeleid. Functie-eisen: HBO werk-en denkniveau; Enige jaren ervaring in de (technische) uitzend/detacheringbranche; Goede communicatieve eigenschappen op verschillende niveaus (vestigingsmedewerkers, vakkrachten en opdrachtgevers); Je bent in het bezit van rijbewijs B en woont bij voorkeur in de regio Wij bieden: Een uitdagende en zelfstandige functie met genoeg ruimte voor persoonlijke ontwik keling en goedé primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Je krijgt de beschikking over een auto van de zaak. Heb je interesse in bovenstaande vacature? Stuur dan je sollicitatiebrief binnen 10 dagen aan Tecpool t.a.v. de heer E.J. van de Steeg, Staverdenseweg 283, 3852 NV Staverden of mail naar: info@tecpool.nl Het nieuwe regiodrama op TV Rijnmond Elke zondag om 17.15 uur een nieuwe aflevering! Rijnmond a»rje*er»eer; www.k0ningvandema3s.nl CERT MET HET BESTE VA r Geldt voor alle kaarten Vermeld bij uw reservering duidelijk: Maasstad Aktie 15.00 en 20.15 uur - €26,- €36,- €46,- De Doelen verkoopt alleen €46,- kaarten Daka Coolsingel is 29 maart door Olympisch medail lewinnares Deborah Gra venstijn heropend. Onder toeziend oog van vele nieuws gierigen heeft de judoka met een ferme worp de filiaalma nager van Daka gevloerd en was de heropening van deze winkel een feit. In deze verbouwde winkel zijn een dames- en heren- Nikeshop gevestigd (i50m2). In deze shops zullen de aller nieuwste Nike modellen te verkrijgen zijn. In de winkel met een vloer oppervlakte van i.25om2 zullen naast Nike alle andere topmerken onder een dak te zien zijn als ook alle laatste trends op het gebied van sportcasual. Deze geheel verbouwde Daka winkel doet haar naam House of Trends alle eer aan. Daka is al ruim 40 jaar één van de grootste familiebedrijven op het gebied van sportdetail- handel. Daka is op 1 april 1965 begonnen in een kelder op de Bergweg te Rotterdam. Inmid dels is het gegroeid tot een bedrijf met zeven filialen en 150 medewerkers, met vestigingen in Rotterdam, Rijswijk, Zoetermeer en Leidschendam. Het bedrijf staat nog steeds onder leiding van de familie Dankaart. In de verschillende winkels met een totale winkelvloeroppervlakte van 13.000 m2 biedt Daka een totaalaanbod van sporten waarin alle A-merken vertegenwoordigd zijn. Tevens vind je bij Daka de laatste trends op het gebied van sport.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22