journaal Week van de Scheepsbouw Frans Mets/de Bedderij klaar voor de toekomst 1200/vi2 STIGTER 4000 m2 r nnnnnn Win een arrangement in Hotel Zuiderduin! liIh Mj-1 Nu met 20% korting genieten van de sfeervolle bootexcursie Rotterdam-Kinderdijk Unieke lezersaanbieding maasstad weekbladen 7 tot en met 12 april TUIN- SERREMEUBELEN GROOTSTE COLLECTIE VAN NEDERLAND Slaapsystemen én slaapadviezen maasl goed doel stad 14 puzzel G G' Zo doet u mee! 0909 - 50 50 344 service Genieten van een ruim drie uur durende unieke excursie? Vanuit het drukke centrum van Rotterdam vaart u met het nostalgische passagier schip 'Nehalennia' naar het romantische Kinderdijk. Varend over de Nieuwe Maas geniet u van de adem benemende skyline van Rotterdam, begeleid door meertalig commentaar. Na een j, uur varen wordt er afgemeerd. Op Kinderdijk heeft u een uur de gelegenheid om de be roemde molens te bezichtigen. Daarnaast kunt u tijdens de vaartocht aan boord genieten van de mogelijkheden die de kombuis u biedt. Geniet van de stilte en de schitterende natuur, want weldra vaart uw weer naar het levendige Rottèrdam. Openingstijden: 5 april t/m 5 oktober. Dagelijks vertrek om 10.45 en 14.15 uur. Op maandagen helaas gesloten. Vertreklocatie: Boompjeskade (links van de Erasmusbrug) Prijzen 2006: volwassenen 12,50 kinderen tot 12 jr. 10,00 tot ,4 jr. GRATIS Lezers van Maasstad weekbladen krijgen nu maar liefst 20% korting per persoon op de vermelde toegangsprijs. Maximaal 4 personen per bon. Tijdig reserveren gewenst! Rebus Varende Evenementen Partyship Nehalennia Tel. 010-218 31 31 Fax 010-218 32 95 E-mail: info@rebus- organisatiebureau.nl Voor meer informatie bezoek de website www.rebus-info.nl -K ->«§" Tegen inlevering van deze bon ontvangt u 20% korting per persoon op de prijs van de bootexcursie Rotterdam-Kinderdijk. Maximaal 4 personen per bon. Tijdig reserveren gewenst! Tel. 010 - 218 31 31 woensdag 2 april 2008 - TX96 Van 7 tot en met 12 april 2008 wordt voor de twee de keer de Week van de Scheepsbouw georgani seerd. Doel hiervan is jon geren in contact te bren gen met de scheepsbouw. De scheepsbouwsector wil jongeren laten zien welke carrièremogelijkheden de maritieme industrie biedt. De organisatie van de week is in handen van Scheeps bouw Nederland, in samen werking met diverse partijen uit het maritieme bedrijfsle ven, de vakbonden CNV Be- drijvenBond en FNV Bond genoten en onderwijsinstel lingen. De Week van de Scheeps bouw is voortgekomen uit een Europees initiatief van sociale partners en wordt in meerdere Europese landen georganiseerd. De officiële opening vindt op maandag 7 april 2008 plaats bij jachtwerf Oceanco in Al- blasserdam en zal door mi nister Van.der Hoeven van Economische Zaken worden verricht. Van 8 tot en met 11 april 2008 stellen diverse werven en maritieme toeleveran ciers hun bedrijf open voor scholieren. Op 11 april wordt een dag met bedrijfsbezoe ken voor de politiek georga niseerd en op 12 april is de landelijke open dag bij een groot aantal werven en toe leveranciers. Tijdens deze slotdag kan het publiek kennismaken met de verschillende facetten van het werk binnen de innova tieve maritieme industrie. Een leerzaam dagje uit voor het hele gezin! De scheepsbouw in Neder land is een belangrijke mo tor van de Nederlandse eco nomie. De seötor heeft een gezamenlijke omzet van 6 miljard. Het exportdeel is 3,5 miljard. De aangesloten leden bij Scheepsbouw Ne derland hebben een directe werkgelegenheid van 25.000 personen. De sector bestaat uit scheepswerven, reparatie- werven, fabrikanten en in stallateurs van scheepsuit rusting, ingenieursbureaus, kennisleveranciers en tech-, nische dienstverleners aan de scheepvaart. Diverse bedrijven in de regio Rotterdam stellen hun deu ren open voor het publiek. Kijk voor een complete lijst van deelnemende bedrijven en de mogelijkheden die zij bieden op www.weekvan- descheepsbouw.nl Na bijna vier weken van ver bouwen is Frans Mets/de Bedderij klaar voor de toe komst. De gebroeders Ron en Frans Mets hebben nu ook een Auping Vision store en een Rolf Benz studio in hun schitterende zaak gere aliseerd. In de Auping Vision Store vindt u het complete Auping assortiment. Wandel langs opgemaakte bedden en maak kennis met alle com binaties en variaties die er maar zijn. Luister op uw ge mak naar deskundig advies. Uiteraard kunt u uitgebreid proefliggen, in alle rust. Kwaliteit, tijdloos design en liefde voor het detail zijn de beproefde waarden van Rolf Benz. Een bank van Rolf Benz kiezen getuigt van goede smaak. U vindt nu een ruime sortering inclusief ta fels, lampen en karpetten bij Frans Mets/de Bedderij. Hoger peil Frans en Ron Mets tonen en thousiast de nieuwe afdelin gen: „De laatste tien jaar is onze hele organisatie qua ni veau en presentatie van mer ken en modelvoering, maar uiteraard ook qua service, naar een hoger peil getrok ken. We zijn er trots op dat we nu deze twee toppers in huis hebben kunnen halen. Nu is het plaatje compleet! Onze klanten zoeken gezel ligheid in huis, maar kiezen daarbij wel voor kwaliteit. Ze beleggen graag in de aan kleding van hun huis waar ze toch het grootste deel van Kwaliteit, tijdloos design en liefde voor het detail zijn de beproefde waarden van Rolf Benz. de dag doorbrengen. Bij ons kunnen de klanten in alle rust de vele mogelijkheden bekijken, desgewenst een vakkundig en passend ad vies krijgen." FRANS METS/DE BEDDERIJ BERGWEG-ZUID 140, BERGSCHENHOEK 010 - 4220881 www.fransmetsdebedoerij.nl s4Cle& uit wwinaad teven&zan! e*t ^entemeu&ele*t I HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/DIJSSEL TEL. 010-4185079 www.stigter-tuinmeubelen.nl Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186-601355 \www.slaapboulevard-kwakernaat.nl ^Verstand van slapen Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Vul 'hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Op 100 meter van het strand en aan de voet van de duinen kunt u genieten van een grote diversiteit aan faciliteiten bij Hotel Zuiderduin. Heerlijk ontspannen in het wellness center, een frisse duik in het zwembad of een totale workout in de fitnessruimte. Maak een heerlijke strandwandeling en geniet 's avonds van een drankje in de pub of op een van de vele terrasjes in Egmond aan Zee. Twee winnaars gaan genieten van een wandel-arrangement bestaande uit twee overnachtingen met ontbijtbuffet, vrij gebruik van zwembad en sauna, een gedetailleerde kaart met wandelroutes en een toegangskaart voor de duinen. Kijk voor meer informatie op www.zuiderduin.nl of bel 072-7502000 Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 2 t/m dinsdag 8 april 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 7: autotest. Een Eventbon t.w.v. 90,- is gewonnen door: L. Hollemans, Lekkerkerk; J. van Beurden, Maassluis; B. Vreeswijk, Mijnsneerenland; B. Flobbe/Numansdorp; J. Hofkes, Schiedam. en win Een kijkje in de keuken van de maritieme industrie in de Week van de Scheepsbouw.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 24