öe Egelbloem pKAARTGRA Ankers en k 'Thermen Holiday Out of thisWorid Duo Lente Arrangement Sales Manager Binnendienst (m/v) ZATERDAG 19 APRIL 2008 DE DOELEN ROTTERDAM VIP kaarten, de beste plaatsen vóór in de zaal, incl. drankjes kosten 75,- Kaarten via de KWF Reserveerlijn: 0650 -922 111 (7 d.p.w. 17 tot 21 uur) DE DOELEN 010 21717171 MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 16 april 2008 - TX02 SAUNA BËAUTVCENTEK Graag samen eens naar sauna maar liever niet bloot? Badkledingdag voor Dames Heren" Iedere 3e dinsdag van de maand 10.00 - 23.00 our Dinsdag 20 mei 2008 Dinsdag 17 juni 2008 Dinsdag 15 juli 2008 'Hei dragen van badkleding verplicht op dew dagen 56,- p.p Samen de gehele dag genieten van alle saunafaciliteiten van 09.00 tot 23.30 uur Onbeperkt gebruik van heerlijk geurend scrubzout en showergel Een overheerlijke 100% natuurlijke smoothie, keuze uit diverse smaken Samen genieten van een klassieke ontspannings- sport- of aromamassage (25 minuten) Wellness Voucher Samen genieten van een Bodyscrub of Cosmetische voetbehandeling met Tibetaanse voetmassage of een Bodypakking (circa 25 minuten). U heeft keuze uit een cacao-, algen- of lavendel-honing pakking Mogelijkheid tot deelname aan diverse I löyly-rituelen Een frisse bödybutter als afscheidscadeautje Prijs is per persoon en geldig t/m 31 mei 2008, Gebruik van een Duosalon op basis van beschikbaarheid. Arrangementen zijn niet geldig in combi notie met andere acties en aanbiedingen. Prinses Beatrixlaan 10-3121 JN Schiedam - www.thermenhoiiday.nl Reserveren via www.thermenholiday.nl of 0900-WELLNESS (0900-9355) Openingstijden: maandag l/m zondag van 10.00 23.30 uur. Openingstijden reserveringsafdeling: maandag t/m ndag van 09 00 18,00 uur. Kijk voor dames badkledingdagen en onze algen- arden op onze website Het nieuwe regiodrama op TV Rijnmond Elke zondag om 17.15 uur eon nieuwe aflevering! Rijnmond Datje het weeti www.koningvandemaas.nl Gespecialiseerde opvang voor kinderen met een auHsmespectrumstoornls Stichting De Egelbloem is een gespecialiseerde opvang voor kinderen met een autismespectrumstoornis. In een woonhuis in Vlaardingen bieden wij naschoolse, weekeind-, (met en zonder slapen) en vakantieopvang. De kinderen hebben een leef tijd van 5 tot en met 13 jaar en hebben een gemiddeld IQ. Er wordt gewerkt met een groepsgrootte van maximaal 6 kinderen. Uitgangspunten van de begeleiding die De Egelbloem biedt, zijn structuur, duidelijkheid en voorspelbaarheid. De Egelbloem is per direct op zoek naar: Begeleiders (niveau 4/5); voor 5 tot 17 uur gemiddeld per week (eventueel uitbreiding van uren in toekomst mogelijk) - Begeleiders moeten ervaring hebben in het werken met kinderen rriet een autismespectrumstoornis en een gemiddelde intelligentie in groepsverband. - In de weekeinden wordt er gewerkt met siaapdiensten. - Je moet in het bezit zijn van je rijbewijs. Heeft bovenstaande je interesse gewekt en ben je op zoek naar een leuke baan? Raadpleeg onze website: www.de-egelbloem.nl voor de vacatureomschrijving. Neem voor meer informatie contact op met Barbara Smits op tel. nummer: 06-26402131 of mail je vragen naar: info@de-egelbloem.nl Gebu, een gerenommeerde Nederlandse importeur van bevestigingsartikelen voor de professionele markt, is op zoek naar een: Gebu is een Europees opererende onderneming, gespecialiseerd in de fabricage, import en export van bevestigingsartikeien. De distributie vindt plaats vanuit het centrale magazijn in Hellevoetsluis. Onze klanten zijn inkoopverenigingen, handelsondernemingen en grote industriële bedrijven. Wat verwachten we van u? U geeft leiding aan $n motiveert de verkoop binnendienst; U verwerft nationaal en internationaal nieuwe klanten en onderhoudt bestaande klantertreiaties; U levert een duidelijke bijdrage aan de groei, ontwikkeling en strategie; U vertaalt de strategie in uw marketing- en salespian U vertegenwoordigt de verkooporganisatie in- en extern; U lest verantwoording af aan de Commerciële Directeur; U levert ais teamspeier een-actieve bijdrage aan het managementteam. Over welke competenties beschikt u? Overtuigende communicatieve vaardigheden in meerdere talen; U bent pro-actief en werkt planmatig U bent direct en stimuleert uw medewerkers tot actie; U herkent behoeften en belangen van de klant; U herkent de .trends en ontwikkelingen in de markt en de betekenis hiervan. Wat blijkt uit uw brief en/of CV? •Jtf'beschikt ovet-ejen HSO-diploma bf een gelijkwaardig opteidings- of werkniveau; U heeft ruime sales-ervaring in een vergelijkbare branche; U heeft bewezen ervaring in leiding: geven; O heeft een goede kennis, van de Nederlandse, Duitse en Engelse taai, bij voorkeur pok Je franse taal, Nadere informatie over de functie kunt u krijgen bij Mevrouw Rita Westerweele (tel. 0181-330000). Uw sollicitatie voorzien van motivatie en CV, kunt u voor vrijdag 2 mei aanstaande sturen naar info@gebu.com of Postbus 112, 3220 AC Hellevoetsluis t.a.v. Rita Westerweele. Kijk voor meer informatie op onze website; www.gebu.com. CERT WIET HET BESTE VA i Geldt voor alle kaarten Vermeld bij uw reservering duidelijk: Maasstad Aktie 15.00 en 20.15 uur - (26,- €36,- €46,- NATIONALE THEATERKASSA De Doelen verkoopt alleen €46,- kaarten

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 23