Groenflits in Groenoord-Zuid Gemeenteberichten www.schiedam.nl 12 april 2008 nummer 15 Pagina 4 Bouwzaken Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dins dag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2465565. Ingekomen bouwaanvragen van 8 en 9 april 2008 Eerste Tuinsingel 24, 3112 ER W. Niehof-Flietstra Hoogstraat 171/Brede M. Beumer Lange Nieuwstraat 13A, 3111 AC R. von Meding Prinsensteeg 42, 3111 BM A. Mettes Ringvaart 1 t/m 164, 3124 PB VvE 't Windas plaatsen Ringvaart 10, 3124 PB M. Mostert woning vergroten carport plaatsen woning horeca vernieuwen achtergevel veranderen 4 dakkapellen plaatsen hek met loopdeur serre plaatsen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemoti veerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van.het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaar schrift is ingediend. Sloopzaken Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (ar- chief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2465565. Ingekomen sloopmelding van 11 april 2008 's-Gravelandseweg 878, C. van Pelt Verleende sloopvergunning Verzonden 3 april 2008 Van Heekstraat 37, 3125 BN North wood Bouwprojecten B.V. asbest verwijderen bedrijfspand gedeelte lijk slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -mel ding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaar schrift is ingediend. Aanvraag Exploitatievergunning nieuw te vestigen Brasserie 'Beurs' Dam 2,3111 BD Schiedam Bij de burgemeester is een vergunning aangevraagd op grond van artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2005 voor een nieuw te vestigen brasserie met terras genaamd "Beurs", gevestigd in het pand met adres Dam 2 te Schiedam. De aangevraagde openingstijden zijn: - Gehele week van 09.00 - 18.00 uur; De aangevraagde openingstijden voor het terras zijn: - Gehele week van 09.00 - 18.00 uur; Het terras zal 6 tafels en 24 stoelen bevatten. Vanaf 16 april 2008 ligt de aanvraag vier weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat voor belang hebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan de Burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Afgelopen week hebben de verschil lende organisaties die werkzaam zijn in Groenoord-Zuid met bewoners gesproken op verschillende locaties in de wijk om van hen te horen wat er allemaal reilt en zeilt in Groenoord- Zuid. Wat is er leuk, wat is er niet leuk, waf wordt er gemist en wat kan beter. En wat kunnen bewoners zelf doen om het gezelliger en aantrek kelijker te maken. Zowel Woonplus, de gemeente Schiedam, de politie, SWS jonge ren- en wijkwerk, de wijkcoach, het opbouwwerk, TOS en de ONS heb ben een bijdrage geleverd. Tijdens de Groenflits-dagen kon men ook klach ten, meldingen of wensen doorgeven. Wethouder Maarten Groene was van de partij en heeft op donderdag 10 april op het muziekplein voor het winkelcentrum in Groenoord-Zuid ook met bewoners gesproken. Alle kortetermijn-zaken zijn direct opge pakt, zoals het schoonmaken van een Foto: Bart Bos portiek en het vullen van gaten in de bestrating. Alle bewoners die on derwerpen hebben aangedragen die een wat langere voorbereidingstijd kennen, krijgen binnen twee weken bericht over het vervolg. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Laurie Hermanns, opbouwwerkster in Groenoord op telefoonnummer 010-247 0649. Zij werkt vanuit het Bart Verhallenplein 50 a/b. Concept beleidsnota Maatschappelijke Ondersteuning 'Verbinden is de kunst' Het college van Burgemeester en Wethouders heeft onlangs de hierboven genoemde beleidsnota in concept vastgesteld. Hierin worden de beleidsvoornemens in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) vermeld. De definitieve vaststelling geschiedt door de gemeenteraad, maar het college wil voorafgaand daaraan elke betrokken organisatie of persoon graag in de gelegenheid stellen schriftelijk op het concept te reageren. Kapvergunningeri Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: - 1 Esdoorn, in verband met schade en overlast, staande in de achtertuin van het pand Nassaulaan 73,3161 ET Schiedam. - 1 Chamaecyparis, in verband met scheefstand en mogelijk risico, staande in de achtertuin van het pand Warande 73 3116 CC te Schiedam. - 1 Berk, in verband met overlast, staande in de ach tertuin van het pand Eerste Tuinsingel 22, 3112 ER Schiedam. - 1 Californische cipres, in verband met overlast bomen zijn te groot geworden voor de kleien tuin, staande in de achtertuin van het pand Weide 43 te Schiedam. - 2 Esdoorns, in verband met overlast en wortelopdruk, staande in de achtertuin van het pand Charlotte de Bourbonstraat 35 te Schiedam. - 1 Esdoorn, in verband met een zeer slechte conditie en risico op schade op letsel, staande Vlaardingerdijk thv. Nr. 115/117 te Schiedam. - 1 Moeraseik, in verband niet uitbreiding van de uitrit van het nieuwe afvalbrengstation, staande Fokkert- straat te Schiedam. Een exemplaar van de nota ligt voor u ter inzage bij het Gemeentelijk Informatie Punt (GIP) in het Stadskantoor. De tekst is ook te downloaden op de gemeentelijke web site www.schiedam.nl. Op verzoek kan een exemplaar worden toegezonden. Hiertoe kunt u contact opnemen met mevrouw J. Simens, afdeling Educatie Welzijn, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam, tel. 010-2465628, e- mailj.simens@schiedam.nl. Ook uw schriftelijke reactie kunt u naar dit adres sturen. De reactie termijn sluit op 28 mei aanstaande. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het col lege van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 310BEA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met me vrouw D. Dharmlal, tel: (010) 2191790. Kapvergunningen Het college van burgemeester en wethouders heeft be sloten de verleende kapvergunning voor het rooien van 3 Bolacacia's, staande in de Dwarsstraat ter hoogte van Willem Brouwerstraat, welke was gepubliceerd op 21 november 2007, in te trekken wegens gewijzigde inzich ten. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kun nen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het col lege van burgemeester en wethouders van Schiedam, Tel.: (010) 246 55 55Fax: (OIO) 473 70 21 I E-mall: Infoascliréiëra.nl InformatienijmMr iaöswlnkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.; (OIO) 246 53 04 Postadres Postbus 15011 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met me vrouw D. Louwerens, tel: (010) 2191804.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 7