<6 ZARA .jr? Medewerker Brede School m. 8? ƒ<-■ üsa Vrolijke studenten/scholieren! GEZOCHT Heb jij altijd al kraamverzorgende willen worden? Stichting Werkgeversinstituut MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 23 april 2008 - TX01 Ben je minimaal 15 jaar en doe je minimaal HAVO, verdien 50 euro per dag! Voor meer info bel: 078-6300005 of 06-48406709 All-Round Timmermannen - Monteurs Voor het plaatsen van kunststof en Aluminium kozijnen voor renovatie en particulier. Bekend met binnen-afwerking en het demonteren en monteren van stelkozijnen. Zelfstandig en improviserend kunnen werken. Goed Salaris en secundaire voorwaarden. Bij gebleken geschiktheid een wagen van de zaak mogelijk. Bel voor sollicitatie 010 4777596 Kraamzorg Rotterdam omstreken is een grote kraamzorgaanbieder in Rotterdam, Capelle a/d IJssel en omstreken. Perjaar bieden wij kraamzorg aan ruim 5000 klanten in de thuiskraamzorg en in onze twee kraamzorghotels. Kraamzorg Rotterdam omstreken is Calibris erkend, HKZ-gecertificeerd en WHO/UNICEF borstvoeding gecertificeerd. Kraamzorg Rotterdam Kraamzorg Rotterdam omstreken biedt jou de mogelijkheid om deze wens te verwezenlijken! Ben jij in het bezit van een mbo basis diploma gerelateerd aan de zorg, dan is dit nu je kans. Wij bieden een opleiding van een halfjaar waarin je modules 3.11 en 3.13 behaalt en jij je gediplomeerd kraamverzorgende mag noemen. Binnen je opleiding ben je minimaal 20 en maximaal 36 uren werkzaam in de praktijk. Tijdens je opleiding word je in de praktijk begeleid door een ervaren collega. Op deze manier pas je in de praktijk toe wat je in de theorie hebt geleerd. Ons aanbod Tijdens de opleiding heb je een leer-/arbeidsovereenkomst met Kraamzorg Rotterdam omstreken. Je ontvangt gedurende de opleiding een bruto salaris per maand. Na de opleiding volgt inschaling als kraamverzorgende volgens de CAO VVT. Verder bieden wij 3% eindejaarsuitkering en 8% vakantiegeld. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief en curriculum vitae vóór 30 april naar: dhr. G. Weel, Kraamzorg Rotterdam omstreken, Postbus 21994, 3001 AZ Rotterdam. Mailen kan ook naar: geweel@kzr.nl. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Kraamzorg Rotterdam omstreken, telefoon 010 - 282 68 55. www.kraamzorgrotterdam.nl ZARA is onderdeel van de Inditexgroep, een van werelds grootste modedistributeurs met acht formules verdeeld over 3.674 winkels in 68 landen. Voor onze nieuw te openen winkels, Alexandrium Lijnbaan te Rotterdam, zijn wij opzoek naar: Shopmanagers m/v (Fuiitime) Assistant Shopmanagers m/v (Fulltime) Floormanagers m/v (Fuiitime) Assistant Floormanagers m/v (Fulltime) Hoofdcassieres m/v (Fuiitime) Verkoopmedewerkers m/v Voor de Dames, Heren en Kinderafdelingen Wat bieden wij? - Een verantwoordelijke en zeer uitdagende baan in een dynamisch bedrijf - Uitgebreide training - Internationaal werkterrein - Mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen en door te groeien - Personeelskorting - Collectieve verzekering Wij vragen wij? - Passie voor mode en mensen - Relevante leidinggevende ervaring opgedaan bijvoorkeur binnen de retail - Dynamische en flexibele instelling - Hands-on mentaliteit - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Herkent u uzelf in dit profiel en bent u opzoek naar die ene uitdagende baan? Stuur dan direct uw motivatie en cv naar: Zara Nederland B.V. T.a.v Eva Gloerich - Recruiter Postbus 3690, 1001 Al Amsterdam. Tel.: 020-5305660. E-maii: evagl@nl.inditex.com www.zara.com/jobs -5* y' I Sinds 1985 verzorgt de Stichting Werkgeversinstituut (WGI) het werkgeverschap voor organisaties in de non profit sector. Ons accent ligt op welzijn, zorg en kinderop vang. In Rotterdam treedt het WGI tevens op als gedelegeerd werkgever op het gebied van gesubsidieerde arbeid. Al meer dan 150 organisaties hebben de zorg van werkge verschap, personeelszaken en salarisadministratie uitbesteed aan het WGI. Deze dienstverlening betreft momenteel ruim 1.200 gedetacheerde medewerkers. Als non-commerciële maar wel ondernemende organisatie neemt het WGI deel aan het project 'Meer Leertijd voor Kinderen', meer specifiek het project '6 uur plus arrangementen'. Binnen het project '6 uur plus arrangementen' zoeken wij meerdere medewerkers brede school die met de school zorg dragen voor coördinatie van de buitenreguliere activiteiten en op gezette tijden opvang verzorgen van kleine groepen kinderen. voor 32 uur per week Verantwoordelijkheden Op één van de in het project deelnemende scholen coördineer je met de school de buitenreguliere activiteiten. 3e houdt een planning bij en zorgt ervoor dat de kinderen bij de juiste activiteiten aankomen. Je begeleidt kinderen in binnenschoolse en buitenschoolse situaties. Je bedenkt en begeleidt activiteiten met kleine groepjes kinderen op het gebied van sport, spel, ontspanning en kunstzinnige vorming. Je ondersteunt de tussenschoolse en eventueel de naschoolse opvang en je bent contactpersoon voor activiteitenaanbieders en leerkrach ten in de overdracht van kinderen tussen de lessen en de buiten reguliere activiteiten. Je houdt zicht op de kinderen gedurende de dag en verstrekt informatie aan leerkrachten indien er opvallend gedrag vertoond wordt. Je staat ouders te woord. Je handelt volgens de pedagogische en didactische visie van de school en neemt deel aan teamoverleggen. Ons aanbod Het brutosalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.582,- (salarisschaal 6, CAO Welzijn en Maatschappelijke Dienstverlening) per maand bij een 36-urige werkweek. Overhandiging van een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) is een vereiste voor de aanstelling. Je zal vijf dagen per week werken, ook na schooltijd. Doordat je per week 4 uur extra werkt ben je alle schoolvakanties vrij. Bij de functie gaat het om een aan stelling voor de duu* van het project '6 uur plus arrangementen'. De duur van het project is in ieder geval gegarandeerd voor de duur van deze collegeperiode, te weten tot en met schooljaar 2009-2010. Er is een mogelijkheid tot verlenging. Je komt in dienst bij Stichting Werkgeversinstituut. De dagelijkse aansturing is in handen van de directeur van de school. Achtergrond en eigenschappen Je hebt een afgeronde MBO-opleiding, niveau 3 of 4, en hebt relevante werkervaring in soortgelijke functies. Je kindgerichte houding en organisatorische kwaliteiten zijn voor deze functie vanzelfsprekend. Je kent het verschil tussen vrije tijd en schooltijd en weet wat kinderen daarbinnen behoeven. Je bent collegiaal, sociaal vaardig, communicatief sterk, flexibel en stressbestendig. Je draagt mede zorg voor een veilige leer- en werkomgeving. Je beheerst de Nederlandse taal goed. Belangstelling? Ben jij één van de brede school medewerkers die wij zoeken? Stuur dan een gemotiveerde sollicitatiebrief met een uitgebreid Curriculum Vitae voor 21 mei 2008 naar de stichting Werkgevers instituut, via b.gorissen@stkhting-wgi.nl onder vermelding van 'sollicitatie MBS'. Namen en adressen van de deelnemende scholen en een uitgebreide functiebeschrijving zijn neergelegd in een vacaturekrant. Deze vacaturekrant "kun je inzien op: www.de-meeuw.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 20