rst TERMINAL CONTROLLER BALIEMEDEWERKER IVI/V FACET: Samen sterker! Nieuwe collega's die alle facetten van ons beroep in de vingers hebben! Rotterdam Short Sea Terminals B.V. MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 23 april 2008 - TX02 De boekhoudschandalen van de afgelopen jaren hebben geleid tot verscherpte wettelijke eisen aan accountants. Om aan de verplichtingen te voldoen, hebben Karreman De Jong Accountants en adviseurs en Overgaauw Van Marie Accountants de handen ineen geslagen en is hun fusie vanaf begin 2008 een feit. De nieuwe namen zijn FACET Accountants en Adviseurs en FACET Audit. Partners Wim de Jong AA, Cees-lan Kwakernaak AA, Cor van Marie RA en Cees Bruinstroop RA lichten toe waarom deze fusie zo belangrijk is. De introductie van de Wet Toezicht Accountantsor ganisatie (WTA) was een belangrijke aanzet voor de fusie. Op grond van deze wet mogen sinds 1 okto ber 2006 uitsluitend accountantsorganisaties met een vergunning van de Autoriteit Financiële Markten (AFM) wettelijke controles (blijven) verrichten. Veel accountantskantoren werden gedwongen een keuze te maken: het opgeven van de wettelijke contro lerende taken of het bundelen van de krachten om voldoende draagvlak te hebben alle investeringen als gevolg van de WTA te kunnen waarmaken. Meerwaarde Wim de long: 'Door de ontstane schaalvergroting (circa 40 medewerkers) is FACET een uitstekend alternatief voor de grote(re) kantoren. Wij streven naar een langdurige relatie met onze cliënten. Bin nen ons pakket aan diensten ligt het accent steeds meer op advisering en begeleiding: op financieel, bedrijfseconomisch en fiscaal gebied. Daar ligt onze meerwaarde. Bedrijfsopvolging, bedrijfsovername, financial planning, fiscale vermogensplanning, het opzetten van een nieuwe organisatorische en fis cale structuren en risicobeheersing: wij hebben de ervaring en expertise om deze belangrijke thema's te vertalen in "tailor made"-oplossingen.' Inhoud en groeimogelijkheden Cees Bruinstroop: 'Goede mensen zijn schaars. Om als kantoor voldoende interessant te zijn voor talent volle, ambitieuze mensen, moetje werk met inhoud en groeimogelijkheden bieden. Hetzelfde geldt voor stagiairs, zij moeten ook bij controleopdrachten betrokken zijn, anders haal je nooit de studenten van toonaangevende instituten in huis. Nu juist de mensen die wij hier graag verwelkomen.' Expertise Cees-lan Kwakernaak: 'Nu onze krachten gebundeld zijn, zijn wij zowel voor cliënten als voor nieuwe medewerkers aantrekkelijker. Simpelweg omdat we nu in staat zijn een breed scala aan kwalitatief hoog waardige diensten-aan te bieden, ook op het gebied van controles, financiële en bedrijfseconomische adviezen. Daarnaast is onze personeelshelpdesk een belangrijk boegbeeld.' v.l.n.r. Cees Bruinstroop, Cees-Jan Kwakernaak, Cor van Marle en Wim de Jong Nexia Cor van Marle: 'Ons lidmaatschap van Nexia Inter national maakt het mogelijk cliënten internationaal bij te staan. We kunnen controles uitvoeren volgens de internationale IFRS-maatstaf. Bovendien is het eenvoudig informatie in te winnen bij één van de partners binnen het Nexia-netwerk. Via het vaktech nisch bureau van Nexia Nederland blijven we op de hoogte van alle ontwikkelingen op het gebied van accountancy en belastingadvies. Een meerwaarde voor onze uitstraling in de markt.' Kijk voor meer informatie op: www.facet-accountants.nl FACET Accountants en Adviseurs Door onze gestage groei zijn wij dringend op zoek naar: Wie wij zijn: FACET Accountants en Adviseurs is een jong en dynamisch kantoor, gevestigd in de moderne wijk Fascinatio, op de grens van Rotterdam en Capelle aan den IJssel. Wij beschikken over een gevarieerd cliëntenbestand, van bedrijven met enkele werknemers tot organisaties met honderden personeelsleden. Nationaal en internationaal georiënteerd. Wij bieden onze relaties ondersteuning op velerlei gebied: financieel, strategisch, bedrijfseconomisch, fiscaal of een combinatie hiervan. Momenteel hebben wij vacatures voor: Een controleleider/relatiebeheerder m/v Een gevorderd assistent accountant m/v Een belastingadviseur m/v Een salarisadministrateur m/v Wat wij bieden: Aantrekkelijke salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zeer gevarieerde werkzaamheden. Grote mate van zelfstandigheid bij de uitvoering van de werkzaamheden. Ruimte voor eigen inbreng en eigen initiatief. Een prettige, informele en dynamische werkom geving binnen een team van 40 medewerkers. Wij zijn gevestigd in een nieuw kantoorpand in de wijk Fascinatio aan de 'Capelse' kant van de A16. Meer weten over onze dienstverlening, welke kan didaten wij voor de verschillende functies zoeken, wat de werkzaamheden inhouden en hoe leuk het is om bij ons te werken? Neem dan snel een kijkje op www.facet-accountants.nl voor meer informatie. Geïnteresseerd? Schrijf of mail ons je sollicitatie v Ook open sollicitaties van ervaren krachten voor ver schillende functies binnen ons vakgebied zijn altijd van harte welkom. Onze adresgegevens zijn: FACET Accountants en Adviseurs Fascinatio Boulevard 768-772 2909 VA Capelle a/d IJssel Postbus 4079 3006 AB Rotterdam T (010) 452 61 44 F (010) 452 51 87 E info@facet-accountants.nl RST is een containerstuwadoorsbedrijf gespecialiseerd in het behandelen van Short Sea schepen. Tevens behandelen we het voor- en natransport zoals vrachtwagens en lichters. Voor de operationele afdeling op onze terminal in het Eem/Waalhavengebied hebben we meerdere vacatures voor de functie van: Deze functie wordt uitgevoerd in de volcontinudienst. De werkzaamheden omvatten o.a. - het coördineren van alle terminalactiviteiten - het administratief begeleiden van onze los- en laadactiviteiten - het maken van stuwplannen voor short.sea schepen Vereisten voor de functie zijn o.a. - goede organisatorische en contactuele eigenschappen - ervaring in de containersector - goede mondelinge kennis van de Duitse taal - goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift - goed administratief onderlegd - nauwkeurig en stressbestendig - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Voor de balieafdeling op de zuidzijde hebben we een vacature voor: voor de 2 ploegendienst. De werkzaamheden omvatten o.a.: Het inschrijven van chauffeurs en het in ontvangst nemen van de documenten en overige vrachtbrieven. Vereisten voor deze functie zijn: - goede mondelinge kennis van de Duitse en Engelse taal - goed administratief onderlegd - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - nauwkeurig en stressbestendig - enige kennis van douanedocumenten strekt tot aanbeveling. Kandidaten moeten bereid zijn om in de toekomst in de volcontinudienst te werken. Uitsluitend indien u aan bovengenoemde eisen kunt voldoen, verzoeken wij u om uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw c.v. te richten aan: RST Postbus 454, 3190 AK Hoogvliet Rt E-mail: info@rststuw.nl Het nieuwe regiodrama op TV Rijnmond Elke zondag om 17.15 uur een nieuwe aflevering! Rijnmond Datje het weeti www.koningvandemaas.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 24