journaal Online gedenkplaats bij iedere uitvaart 1200m2 STIGTER 4000 m2 InhhW stad Eigentijds wonen in Historisch Delfshaven Win een boottocht met rederij Triton! Geniet van deze speciale aanbieding!! ITALIË/GARDAMEER Unieke lezersaanbieding in rotterdam. ■1 «1 «1 m maasl aoio dofl stad T T l l l l l 0909 - 50 50 344 F service weekbladen maasstad weekbladen dinsdag 29 april 2008 - TX96 De herinnering blijft - Wat een vakan tie-voordeel, deze autoreis naar het uit-1 stekende 3-sterren hotel Internazionale gelegen in de leuke badplaats Torri del Benaco! Het hotel ligt direct aan het befaamde, zonnige Gardameer dat jaarlijks door tienduizenden vakantiegangers wordt bezocht. Aanbieding: Speciaal voor lezers van Maasstad weekbladen 8/15-daagse autoreis incl. halfpension v.a. 189 p.p.!! Het hotel beschikt over 98 kamers die zich bevinden in het hoofdgebouw en de 2 bijgebouwen, Villa Capri en Villa Marina. Beide villa's liggen op ca. 20 meter van het hoofdgebouw. In het hoofdgebouw bevindt zich o.a. de centrale receptie, het restaurant en de bar. Verder heeft het hotel een openlucht zwembad met ligstoelen en parasols. Een gezellig en zonnig terras completeert het geheel. U verblijft in een 2-pers.kamer met faciliteiten o.b.v. halfpension. Aankomst: iedere zaterdag van 3/5 t/m 18/10 Voor meer info of reserveringen zie: www.vandervalkvakanties.nl/au173 Speciaal voor u als lezer van Maasstad weekbladen: u betaalt GÉÉN reserveringskosten a 15! Internet krijgt een steeds grotere rol, ook na een overlijden. Het biedt een plek om herinneringen te delen met anderen. Vaak een eerste stap in de ver werking van het verlies. Dat internet een grotere rol speelt in ieders leven is ge noegzaam bekend. Sommige kinderen hebben zelfs vóór hun geboorte al een eigen internetsite. En miljoenen Nederlanders hebben een Hyves pagina via welke ze met veel anderen communi ceren. Iemands aanwezigheid op internet houdt niet op na diens overlijden. Monuta in troduceert daarom Monuta Gedenkplaats. Nabestaan den krijgen via die digitale gedenkplaats de mogelijk heid hiermee de overledene op een eigen site te herden ken. Nabestaanden kiezen Een voorbeeld van een uitvaartsite is te vinden op victorvoorbeeld.monutagedenkplaats.nl het gewenste internetadres en richten hun eigen gedenk plaats naar eigen smaak in. De gemaakte internetpagina is bijvoorbeeld te vinden op victorvoorbeeld.monutage- denkplaats.nl. Er is ruimte voor teksten en foto's maar ook voor filmpjes. Verschil lende stijlen zorgen voor een uitstraling die past bij het le ven van de overledene. Het maken van een persoon lijke herinneringspagina is snel en eenvoudig te doen. Belangstellenden kunnen een condoleance of een an dere reactie achterlaten. Ook praktische uitvaartinforma- tie zoals aanvangstijden en een routebeschrijving zijn gemakkelijk toe te voegen. Nabestaanden kunnen bij voorbeeld via de rouwkaart doorverwijzen naar de ge denkplaats. Monuta Ge denkplaats is gratis bij ie dere uitvaart en blijft zolang de nabestaanden willen op internet staan. Mensen veranderen, de we reld verandert. Voor Monuta genoeg redenen om vernieu wing in de uitvaartzorg es sentieel te vinden. Want an dere mensen maken andere keuzes. Keuzes voor bijvoor beeld een herinneringsplek op internet. Monuta maakt deze keuzes mogelijk. Royale woningen met een tuin, aan het water of aan een autovrij binnenplein, met een eigen ondergrond se parkeerplek. En dat op fietsafstand van het cen trum van Rotterdam, in het hart van Historisch Delfs haven. Het lijkt een onmo gelijke combinatie, maar project Stadtswerf biedt het u allemaal. Bouw en ver koop zijn volop bezig. Stadtswerf, een project van Blauwhoed Eurowoningen, telt 98 woningen: 48 een gezinswoningen en vijftig appartementen. Alle wo ningen komen rondom het oude VOC-gebouw, dat on der de naam WORM dienst doet als concertpodium en filmzaal. De architectuur van Stadtswerf is gevari eerd en sluit naadloos aan op de historische architec tuur in de omgeving. Met vijftig drie- of vierkamer- appartementen, 48 grond gebonden woningen in di verse typen en ruimtes voor kleinschalige horeca is het een veelzijdig project. Mo derne nieuwbouw in een oud havenstadje, en nog voor gezinnen ook. De prijzen van de appar tementen beginnen bij 184.931 euro (v.o.n.). De eengezinswoningen kosten vanaf 224.180 euro (v.o.n.). Heel bijzonder: bij elke wo- 1m m aji, iifittti til Impressie project Stadtswerf. ning (dus ook bij de appar tementen) is een overdekte parkeerplaats bij de prijs inbegrepen. En als u aan de voorwaarden voldoet, komt u in aanmerking voor de starterslening. Meer weten? Kijk op www. stadtswerf.nl of op www. eurowoning.nl. U kunt ook bellen: 0900-3876966. Meer nieuwbouw in Rot terdam staat op www.wo- neninrotterdam.nl. TUIN- SERREMEUBELEN GROOTSTE COLLECTIE VAN NEDERLAND uit wuwiaad (euetfkuvt! tui*tr- e*t 4e>vie*neu&ele*t HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/DIJSSEL TEL. 010-4185079 www.stigter-tuinmeubelen.nl Slaapsystemen én slaapadviezen weekbladen puzzel Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl ^Verstand van slapen lang en smal onderwereld waterlozing chemisch proces Griekse letter babbelarij afdruk- machine dampend bouwland bij een dorp siddering ontkenning V geneeskun dige dienst deel van de week S5C bazige vrouw advies- de regering geschikt zijn echtgenote Europese taal altijd i waspoeder voorwaarde overal beslag plaats in Brabant lichaamsdeel v woonboot ieder insecteneter ouder omroep par exemple handigheid snelschrift keurteken Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Vijftien winnaars krijgen een boottocht voor twee personen met Rederij Triton aangeboden. Vanuit de thuishaven in Katwijk aan Zee vaart u via Rijnsburg, Oegstgeest, Warmond en Leiden over de mama Kagerplassen door een uniek natuurgebied met maar liefst twintig molens. Via Rijpwetering, de Haarlemmermeerpolder en Kaagdorp vaart de boot weer terug naar de haven in Katwijk aan Zee. Deze schitterende tocht duurt 3 uur en leidt langs pittoreske dorpjes, oude molens en uitgestrekte diepliggende polders. Kijk voor meer informatie op www.rederijtriton.nl Zo doet u mee! Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 30 april t/m dinsdag 6 mei 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 11: rozen. Een ring van Mare Lange is gewonnen door: Fam. J. den Dikkenboer, Westmaas. Pallieterburght Is een nieuw te bauwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl >©2008-puzzel ei

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18