maas stad D Operators Deling 1- Telefonisch Advertentieverkoper m/v Mercuri urval AIR LIQUIDE Thuis in Zorg INTERCEDENT ALLROUND TRANSPORT BV - HOOGVLIET Advertentie Op korte termijn willen wij graag in contact komen met kandidaten voor de functie van weekbladen (24 uur per week) Uw schriftelijke reacties binnen 10 dagen aan: PCM Lokale Media B.V., t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam. Of per e-maii: info@maasstad.nl o.v.v. vacature. gedreven collega's voor een gezonde en groeiende organisatie Personeels/ Safaris administrateur (m/v) Welke commercieel ingestelde gaat ons eventueel PER DIRECT bijstaan in het op- en uitbouwen van een jonge, groeiende uitzend- organisatie in hartje Rotterdam? MBO-werk- en -denkniveau wordt vereist, evenals een paar jaar relevante werkervaring. Kennis van de NBBU-CAO en uitzendsoftware Easyflex is zeker een pre. Info: Maas Jobs Rotterdam, tel. 010-2827601. Schriftelijke reacties richten aan: m.volbeda@maasjobs.nl. Medewerker Personeel en Organisatie (m/v) ZEE- LUCHTVRACHT PLANNER - EXPEDITEUR (m/v) ft MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 7 mei 2008 - TX02 De. telefonische advertentieverkoop vindt bij Maasstad weekbladen plaats in een klein team van medewerkers. In nauwe samenwerking met directe collega's benadert u (potentiele) adverteerders teneinde advertentieomzet te realiseren. Tevens werkt u aan het bijhouden en verder uitbouwen van ons relatiebestand aan adverteerders. Voorts houdt u een administratie bij waarin u uw werkzaamheden en resultaten vastlegt. Binnen het team wordt humor, initiatief, doorzettings- en relativeringsvermogen op prijs gesteld. De geschikte kandidaat heeft een beschaafde telefoonstem, commercieel inzicht en is een fijne collega om mee samen te werken. Telefonische informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw Laetitia Dohmen, coordinatrice Telefonische Verkoop, telefoonnummer 010 - 4004.248. Air Liquide Industrie B.V. is een onderdeel van de Air Liquide Groep, een Franse multinational. Haar activiteiten zijn verspreid over 72 landen en zij is de grootste industries gassenproducent in de wereld. In Nederland telt Air Liquide 4 productielocaties. Hier produceert en levert zij aan grote industries klanten producten als zuurstof, stikstof, argon, koolmonoxide, waterstof, synthesegas alsmede stoom en elektriciteit. Nederland is een groeimarkt waar forse uitbreidingen worden gerealiseerd waaronder de nieuwe warmtekrachtcentrale in Pernis voor de productie van elektriciteit en stoom. Voor deze nieuwe fabriek zijn we op zoek naar De functies Binnen een vijf ploegenrooster bent u in een team van circa 3 tot 4 personen mede verantwoordelijk voor een optimale plantbenutting waarbij veiligheid, leverbetrouwbaar- heid en klantgerichtheid hoog in het vaandel staan. Naast de bediening van de installatie, denkt u op proactieve wijze mee en draagt u uw steentje bij aan de continue optimalisatie van de plant. Als echte teamspeler werkt u nauw samen met uw maintenance en engineering collega's. Uw profiel U heeft een opleiding op minimaal mts-niveau, Werktuigkundige 4n centrales, Vapro-C of gelijkwaardig. U heeft ervaring opgedaan in een hoogwaardige industries omgeving. Uw beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is goed. U heeft uw zaken goed op orde en bent loyaal en flexibel. In een team levert u zowel inhoudelijk als persoonlijk een positieve bijdrage. Het aanbod Interessante en verantwoordelijke functies binnen een regio met moderne en schone Air Liquide plants. Een op de toekomstgerichte organisatie, onderdeel van een groot internationaal concern met 40.000 medewerkers wereldwijd, dat haar medewerkers stimuleert in hun ontwikkeling en groei, Samenwerking binnen gedreven en betrokken teams, gebaseerd op no-nonsense communicatie en onderling respect. Herkent u zichzelf in dit profiel en bent u geinteresseerd? U kunt direct reageren via www.mercuriurval.com. De vacature staat vermeld onder ref.nr. 792068 of onder zoekterm 'operators'. Voor meer informatie kunt u bellen met karin Tak (consultant) op telefoonnummer (010) 2828600. Zie ook www.airliquide.com. is op zoek naar een: 16 tot 24 uur per week Salaris conform CAO Thuiszorg Gevraagd wordt: - Tenminste mbo-werk- en denkniveau - PD Loonadministratie is een pre Ben je flexibel, ervaren en zelfstandig, richt je sollicitatiebrief met cv dan aan: Thuis in Zorg Kortekade 58-60 3062 GT Rotterdam info@thuisinzorg.nl www.thuisinzorg.nl Voor nadere informatie 010-2132511 (dhr. Smolders of mw. Hillen) Deli XL Schiedam is op korte termijn op zoek naar een Medewerker Personeel en Organisatie m/v, full time Deli XL richt zich op de horeca- en grootverbruikmarkt en biedt haar klanten een uiterst breed en compleet assortiment food, versproducten en non food. Een assortiment dat Deli XL levert op basis van een uitgekiend logistiek proces en via een fijnmazig distributienetwerk. Bovendien biedt Deli XL haar klanten alle ondersteuning met tal van diensten, bijvoorbeeld op het gebied van opleidingen, IT-toepassingen, product-, sfeer- en belevingsconcepten. Kortom Deli XL helpt klanten om hun gasten zo efficient mogelijk iets lekkers voor te zetten. Tot de werkzaamheden behoren: Opstellen van arbeidsovereenkomsten; Voeren van correspondence; Beantwoorden van vragen van medewerkers en leidinggevenden over de CAO en het personeelsbeleid van Deli XL; Beheer personeelsadministratie en -dossiers; Beheer verzuimadminstratie; Contacten met Arbodienst Uiteenlopende ondersteunende en administratieve P&O werkzaamheden. Functie-eisen: Gerichte MBO opleiding; Ervaring in een soortgelijke functie; Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schrifteiijk; Goede contactuele eigenschappen; Klant- en servicegerichtheid; Accuratesse; Pro-actieve werkinstelling. Wij bieden een veelzijdige en interessante baan in een prettige werkomgeving. Inschaling vindt plaats conform CAO en is afhankelijk van kennis en ervaring. Wij kennen een 36 urige werkweek. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Deli XL t.a.v. Pamela Heeneman 's Gravelandseweg 391 3125 BJ Schiedam of pamela.heeneman@delixl.nl www.deiixi.nl een internationaal transport- en expeditiebedrijf gespecialiseerd in wegtransport alsmede zee- en luchtvracht heeft ivm uitbreiding de volgende vacature open staan: Kenmerken kandidaat: Ca. 3 jaar ervaring in Zee- en Luchtvracht, Mbo werk en denk niveau, zelfstandig, enthousiast, stressbestendig, commercieel, kennis van de Engelse Duitse taal, beschikt over doorzettings- vermogen. Werkzaamheden Zelfstandig opbouwen van de afdeling Zee- en luchtvracht assi- steren afd. expeditie bij het regelen van wegtransporten op de verschillende landen in Europa. Offertes maken, nabellen en alle bijkomende administratieve werkzaamheden. Wij zoeken iemand die er echt voor wil gaan en zelfstandig een afdeling wil opzetten. Wij bieden u uitstekende arbeidsvcorwaarden. Ben je geinteresseerd, gaarne je sollicitatiebrief met cv sturen naar: info@allround-transport.nl of ALLROUND TRANSPORT BV Postbus 209 - 3190 AE HOOGVLIET o.v.v. Zee-Luchtvracht

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 28