Barloworld Intern transport zoekt per direct: Servicemonteurs elektro/mechanisch (m/v) Barloworld %L: Intern transport 'Advertentie WOCESOPERATORS en ONDERHOUDSTECHN/G GEZOCHT Directeur v/m (0,8) MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 14 mei 2008 - TX01 CBS de Wegwijzer kenmerkt zich als een school waar iedereen zich thuis voelt. Een competent en profes- sioneel team staat garant om vanuit de gedragen visie aan ieder kind zo optimaal en uitdagend mogelijk onderwijs aan te bieden. CBS de Wegwijzer is een school waar een pedagogisch klimaat heerst waarin kinde- ren, team en ouders ruimte krijgen om zichzelf te zijn. Daarbij vormen duidelijkheid in communicatie, respect, veiligheid en kwalitatief goed onderwijs onder- kenbare ankers. CBS De Wegwijzer is een van de vier scholen van de VPCBO te Albrandswaard. De schooldirecteuren zijn integraal verantwoordelijk voor de eigen school en maken deel uit van het directieberaad. CBS 'De Wegwijzer' te Rhoon zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar 2008-2009 een Wij zoeken een collega die - enthousiasme, beleving en onderwijskundig leiderschap uitstraalt; - ervaring heeft binnen de onderwijssetting en toe is aan de volgende stap in zijn/haar carriere; - vanuit de visie op ontwikkelingsgericht onderwijs leiding geeft aan het ontwikkelingsproces binnen de school; - onze visie op Christelijk onderwijs onderschrijft en een Protestants Christelijke levensovertuiging heeft; - over uitstekende communicatieve en sociale vaardig- heden beschikt en een goede coach voor het team kan zijn; - leiderschapskwaliteiten heeft en deze op een inspirerende wijze weet in te zetten; - in het bezit is van een onderwijsbevoegdheid; - over managementkwaliteiten beschikt op het gebied van financier!, personeel, huisvesting en onderwijs. Wij bieden: - een grotendeels lesvrije weektaak; - een inspirerend en dynamisch team; - goede bereikbaarheid met o.a auto en metro; - uitdaging in een groeiende en zich vernieuwende omgeving; - ondersteuning door bovenschools management; - salaris conform schaal DA. Een assessment maakt deel uit van de procedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij: Ariaan Bohnen, directeur a.i., tel. nr. 06-38847794 Sollicitatiebrief met cv tot uiterlijk 30 mei 2008 versturen naar: Vereniging PCBO Albrandswaard t.a.v. A. Bohnen Achterweg 11 a 3171 EA Poortugaal. info@vpcbo-albrandswaard.nl Barloworld Intern transport maakt deel uit van de Barloworld groep. Barloworld is 's werelds grootste Hyster-partner en heeft activiteiten in Zuid-Afrika, USA, Engeland en Belgie. In Nederland heeft Barloworld Intern transport ongeveer 145 medewerkers, met vestigingen in Vianen, Hoogeveen en Nijmegen. Regio Rotterdam en Schiphol Voor het verrichten van revisiewerkzaamheden en het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan Hyster heftrucks en overig transport equipment. U bezoekt onze klanten met een compleet ingerichte servicewagen. Functie-eisen: VMBO/MTS Motorvoertuigentechniek/- Elektrotechniek/Landbouwmechanisatie (evt. basis elektronica); In het bezit van een VCA-certificaat; Goede beheersing van de Nederlandse taal en PC-ervaring; Probleemoplossend denkvermogen; Goede communicatieve en sociale vaardigheden; Geen 9 tot 5 mentaliteit; Servicegerichte instelling; Ervaring met onderhoud en heftrucks is een pr£. Meer weten over Barloworld Intern transport? Kijk op www.barloworld.nl Wij bieden: Na een gedegen inwerkperiode waarin u kennis maakt met onze producten en organisatie bieden wij u een afwisselende baan. Dit alles binnen een zelfstandige organisatie die zich kenmerkt door mogelijkheden voor ontwikkeling en ontplooiing. Aangevuld met een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: U kunt uw sollicitatiebrief sturen naar: Barloworld Intern transport bv, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw D. Schrekker, Postbus 174, 4130 ED Vianen. U kunt ook mailen: debby.schrekker@barloworld.nl. Wereldwijd actief in intern transport

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 16