randstad UNIFEEDER jij hebt kennis van techniek wij van mensen kijk voor meer banen op www.randstad.nl Advertentie SCHADENET BLOK ROTTERDAM ZOEKT: le SCHADEHERSTELLER (M/V) 2e SCHADEHERSTELLER (M/V) Profiel: Je bent een teamplayer met ervaring en technische kennis van autoschadeherstel en opleiding autotechniek of opleiding autospuiter. Wij bieden: prima salaris, goede trainingsmogelijkheden Schadenet Blok is een Focwa autoschadeherstelbedrijf, onderdeel van een landelijke keten van Schadenetbedrijven. Reacties: Schadenet Blok, Industrieweg 31, 3044 AS Rotterdam, t.a.v. Frenk Blok, telefoon 010-4155444. E-mail: frenk.blok@schadenet.nl techniek i f I etenidrinken Nieuw! De lounge-terrasboot is open Korte Haven 5, Schiedam Din. t/m zat. 12.00- 23.00 uur Nu ook elke zondag open! 12.00 - 18.00 uur tel. 010 - 246 73 58 in rotterdam www.woneninrotterdam.nl Unifeeder Netherlands B.V. zoekt Allround Operationeel Medewerker M V Verleg je horizon bij een veelzijdig instituut. - MAASSTAD WEEKBLADEN woensdaq 14 mei 2008 - X007 llze de Waard (010) 204 23 44 Land van Belofte 46 Schiedam in opleiding bij Randstad Techniek Werken en leren tegelijk? Dat kan bij Randstad Techniek! Momenteel hebben wij diverse opleidingsplekken beschikbaar in de regio Rotterdam. Je gaat 1 dag naar school en 4 dagen werken. Wij vragen enthousiaste en gemotiveerde kandidaten met enige ervaring in de techniek. Wij hebben momenteel de volgende opleidingsplekken beschikbaar: - Eerste monteur Bedrijfswagen Auto Technicus - Gasmonteur - Monteur Middenspanning Installaties - Monteur Werktuigen en Machines Interesse? ilze.de.waard@nl.randstad.com lepels WPKW Wij zoeken voor ons kantoor in Rotterdam op korte termijn een enthousiaste fulltime Allround Operationeel Medewerker M V. Als allround operationeel medewerker ben je verantwoordelijk voor: Het aannemen en afstemmen van zowel inkomende als uitgaande boekingen. Het controleren en invoeren van boekingsgegevens. Het regelen van voor- en natransporten per truck, lichter of rail. De operationele en administratieve afhandeling van zowel de inkomende als uitgaande lading. Wegens de aard van onze werkzaamheden moet je bereid zijn tot avond- (1x per week) en weekenddiensten (8x perjaar). Je hebt ervaring met het werken op een operationele afdeling en hebt kennis van de scheepvaart. Je bent klant- en servicegericht, flexibel, accuraat en hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te wer ken. Je beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse en wegens het internationale karakter van de organisatie Engelse taal in woord en geschrift. Je bent in bezit van een rijbewijs en auto. Je hebt ervaring met Microsoft Office. Ben je geVnteresseerd in en herken jejezelf in bovenstaande omschrijving stuur dan je CV met korte motivatie per email naar mba@unifeeder.com, t.a.v. Mauro Bassutti. Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4a-a Unifeeder Netherlands B.V. is onderdeel van Unifeeder A/5. Deze rederij heeftzich gespe- cialiseerd op het vaargebied Noord-Europa en biedt zowel feeder- als shortsea diensten aan. Met ongeveer 40 schepen vervoert Unifeeder jaarlijks meer dan 1,6 miljoen TEU. Ons hoofdkantoor is gelegen in Aarhus, Denemarken en in totaal werken er bij Unifeeder 200 mensen in 9 kantoren in 6 landen. Unifeeder Netherlands B.V. Van Riemsdijkweg 78 3088 HD Rotterdam Tel. +31 (010)2416422 Fax. +31(010)2416423 E-mail: info-nlrtm@unifeeder.com www.unifeeder.com HORIZON is een instituut voor specialistische jeugdzorg en cluster 4 onderwijs. De Gelinckschool behoort tot de categorie cluster 4 scholen en verzorgt het onderwijs aan 380 leerlingen met complexe leer- en/of gedragsproblematiek in de leeftijd van 4 tot 13 a 14 jaar. Uitgangspunt is een multidisciplinaire benadering van het kind, waarbij men zich naast de didactische ontwikkeling tevens richt op de sociale en emotionele ontwikkeling van het kind. Onderwijs en hulpverlening worden gei'ntegreerd aangeboden. De hoofdlocatie is gevestigd aan de rand van Oostvoorne op hetzelfde terrein als het Medisch Kinderhuis (MKT) Oostvoorne en de Dagbehandelingsunit (DBU) de Duinpan. De kinderen van deze voorzieningen volgen ook onderwijs op de Gelinckschool (interne leerlingen), evenals kinderen uit de regio (externe leerlingen). Daarnaast heeft de school vestigingen in Hoogvliet, Hellevoetsluis, Spijkenisse.Vlaar- dingen en Schiedam, waar zij onder andere het onderwijs verzorgt voor de Medisch Kinderdag- verblijven van Horizon. Voor onze locatie in Oostvoorne en Schiedam zijn wij per heden en voor het nieuwe schooljaar op zoek naar gedreven collega's: Leerkrachten (minimaal 3 dagen per week) Leerkracht heterogene bovenbouwgroep minimaal 3 dagen per week) Gymdocent I fte) Via onze website www.horizon-jeugdzorg.nl kunt u nadere informatie over onze organisatie en de vacatures vinden. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan Horizon, afdeling P&O t.a.v. Mevrouw K. Boukyoua, Postbus 37056, 3005 LB Rotterdam of per mail personeelszaken@horizon-jeugdzorg.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 6