PvdA de straat op: 'Promoten doet verkopen ALEXANDRIUM Teamleider (m/v) en een Parttimer (m/v) Lieveheersbeestjes moeten bladluis bestrijden Albert Heijn Gebr. De Block in Schiedam Jongen door het lint vanwege strafwerk Planners van overval aangehouden ANPR-controle Matlingeweg Zo is er maar een is op zoek naar een representative, enthousiaste en vooral klantvriendelijke De wil om In een team te werken Is een absolute must Wij bieden u een prettige werksfeer en uitstekende arbeids-voorwaarden. Interesse? Stuur uw sollicitatie naar onderstaand adres ta.v. afd. Personeelszaken Mailen kan natuurlijk ook: info@gebrdeblock.nl (Voor 40 uur per week) (Voor de zaterdagen) Hagastraat 1,3114 NC Schiedam. Tel. 010 - 473 14 22 www.ahdeblock.nl maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen Wijkkort SCHIEDAM Een 15-jarige jongen is zaterdagmiddag door de politie aangehouden nadat hij in zijn woning aan de Lek- straat verschillende vernielingen had aangericht. De jongen kreeg met zijn moeder ruzie om strafwerk en ging door het lint. Hij vernielde kastdeuren en een ruit. Hierop werd de politie gebeld die de jongen aanhield. Tijdens zijn aanhou- ding koelde de jongen nog zijn woede op de agenten en de politiebus. Hij wist met zijn sokkevoeten een ruit van de po- litieauto kapot te trappen. SCHIEDAM Naar aanleiding van recente overvallen in Schie dam, Vlaardingen en Rotterdam-West is een opsporingson- derzoek gestart door de RRD. De politie heeft al vier ver- dachten aangehouden die van plan waren een overval te plegen. Ze zaten dinsdag 13 mei in een auto, die op de West- zeedijk werd gestopt. Bij de aanhouding bleken zij in het be- zit van meerdere vuurwapens. SCHIEDAM - Op de Matlingeweg is vrijdagmiddag en -avond een ANPR-controle gehouden. Tussen 14.00 en 21.30 uur zijn 3530 auto's gescand. Dit leverde 41'hits' op. Naast deze 41 zijn nog honderd andere automobilisten gecontroleerd. In totaal zijn door de politie 31 bekeuringen uitgereikt voor on- dermeer het niet verzekerd rijden. SCHIEDAM - Irado gaat deze week van start met de be- strijding van bladluis op bi- ologische wijze. Bladluizen nestelen zich in bomen waar ze zich voeden met blade- ren. Hierin zitten eiwitten- en suikerhoudende sappen. De suikerhoudende sappen heeft de bladluis niet nodig en scheidt het uit; een kle- verige vloeistof die overlast veroorzaakt. Om de bladluis te bestrijden zet IRADO lar- ven uit van inheemse lieve heersbeestjes, die eenmaal volgroeid wel 100 bladluizen per dag kunnen eten. SCHIEDAM - Onder het motto 'Promoten doet verkopen' ging de PvdA afgelopen weekend de straat op. Voor- bijgangers keken even raar op bij het zien van de borden 'Stem PVDA'. „Is het alweer verkiezingstijd dan?", vroe- gen sommigen zich hardop af. Niets van dat, de PvdA is de grootste partij geworden na de gemeenteraadsverkie- zingen en wil dat uiteraard graag blijven, dus moeten de contacten met de stemmers af en toe goed onderhouden worden. Dus had de partij afgelo pen zaterdag grof geschut ingezet in de persoon van Menno Siljee en Maarten Groene die in conclaaf gin- gen met de Schiedammers. Wat houdt hen bezig? Zijn er klachten? Kan daar iets aan gedaan worden? Om Schiedammers naar de kraam in de Lange Kerk- straat te lokken was er zelfs een oude tram ingezet waar- in iedereen gratis een rondje Schiedam kreeg aangebo- den. In zaal Beatrix zaten de le- den van de partij te wachten op de komst van de wethou- ders en de fractievoorzitter van deTweede Kamer; Mari- ette Hamer. Maar deze was helaas op het laatste mo ment verhinderd. Later zou het gehele gezel- schap onder begeleiding van Menno Siljee, Maarten Groene en Mario Stam een rondje binnenstad maken om met eigen ogen te zien wat wethouder Siljee nu ei- genlijk van plan is met de 10 miljoen die hij beschikbaar heeft gesteld om de Schie- damse Binnenstad drastisch aan te pakken. De zelfpromotie werd op de voet gevolgd door de concur- rentie. Een lid van die andere grote partij, de SP, stond 25 meter verderop folders uit te delen van haar partij. E woensdaq 21 mei 2008 - X084 De Schiedammer werd qevraaqd waar het allemaal aan schort. Klachten, problemen en opmerkinqen konden bij de de- leqatie worden neerqeleqd. Foto:Bart Bos Aardbevsri tafel Een plek waar je alles en elke winkel kunt vinden? Zo is er maar een: Alexandrium Rotterdam! Een Shopping Center voor eindeloos veel keus in gezellige winkels. Een lange rij Megastores waar je altijd slaagt, en een Woonmall met een wereld in keuze en stijlen. Alexandrium Rotterdam is makkelijk te bereiken. A20 afslag 16. En wilt u thuis al de sfeer proeven? Kijk dan op www.alexandrium.nl. Shopping Center Woonmaii TO 03 X _0J TO

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 11