controller voor 24 tot 32 uur per week. 1 PRODUCTIE- MEDEWERKERS GEZOCHT! Een stad die durft zoekt mensen die durven Advertentie maasstad In bezit van eigen vervoer en heftruck-ervaring. Interesse? Bel 010-2733233 Aerospace RUIM BAAN VOOR BEVLOGEN VAKMENSEN STARTENDE/ERVAREN PLAAT- BANKWERKERS/LASSERS m/v Ideaal v°or starters Horwath de Zeeuw de Keizer Gemeente Rotterdam fcH MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 21 mei 2008 - TX07 arbeidsmarkt opleidingen Oe special Maasstad Werk(t) gericht op de arbeidsmarkt en oplei dingen in bet Rijnmondgebied verschijnt 4 joni weer in uw weekblad. Uw advertentie ontvangen wij graag voor 28 mei 12.00 uur. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mall ta@maasstad.nl seni In verband met uitbreiding zijn wij op zoek naar enthousiaste colleger's voor de volgende functies: Wij hebben zowel vacatures voor startende als ervaren Lassers/Plaatbankwerkers. Ook als je nog bezig bent met de metaalopleiding, hebben wij mogelijkheden. Wij leiden (bijna) schoolverlaters op die allround willen worden in lichte plaatwerkconstrudies (tot 1 mm RVS) voor luchtvaartfoepassingen. Afhankelijk van je interesse, capaciteiten en ervaring word je ingezet als (beginnend) Plaatbankwerker, Tig-Lasser of een functie waarin je beide taken verricht. De belangrijkste taken: Bewerkingen ten behoeve van de vervaardiging van nieuwbouw- producten; Afhankelijk van je ervaring en interesse word je ingezet op plaatbankwerk zoals assembleren, fijn slijpen, richten, zagen, kloppen, rondzetten, solderen; Tig-lassen met behulp van lasmallen van lichte samenstellingen; Bij gebleken geschiktheid het bedienen van CNC-machines zoals persen of vonkmachines. Wij vragen: (Bezig met) opleiding Constructiebankwerker/Lasser, minimaal niveau 2, of vergelijkbare opleiding metaaltechniek; Goed technisch inzicht; Flexibele persoonlijkheid die accuraat kan werken en gemotiveerd is. Wij bieden voor deze functies: Afwisselend werk en werken aan hoogwaardige onderdelen; Dagdiensten en een schone werkomgeving; Goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden; Een informele no-nonsense werksfeer in een internationale organisatie; Opleidingsmogelijkheden; wij zijn een erkend leerbedrijf (voor metaalopleidingen); Goede bereikbaarheid met het openbaar vervoer (metrostation Maashaven). Interesse? Meer informatie kun je opvragen bij Marcel de Vijlder, Director of Operations, tel. 010-4239884 of bij Brigitte Karssen, Human Resource Manager, tel. 010-4239817. Schriftelijke sollicitaties kun je binnen 14 dagen richten aan: Senior Aerospace Bosman BV, t.a.v. Brigitte Karssen Postbus 5280, 3008 AG Rotterdam of per e-mail: pz@sabosman.com Je mag ook een sollicitatieformulier opvragen. Senior Aerospace Bosman bv is gespecialiseerd in het ontwerpen, vervaardigen en repareren van hoogwaardige vliegtuigonderde- len eg industriele gasturbine-delen, heeft circa 90 medewerkers in dienst en is onder- deel van Senior pic. Senior Aerospace Bosman bv Postbus 5280 3008 AG Rotterdam www.sabosman.com Horwath de Zeeuw St de Keizer, accountants en belastingadviseurs, is op zoek naar een Bekijk de vacature op onze website: www.horwathdzdk.nl GeTnteresseerd? Stuur een sollicitatiebrief met cv naar: Horwath de Zeeuw St de Keizer, t.a.v. Sahila Azarkan, Postbus 4308, 3006 AH Rotterdam of mail naar s.azarkan@horwathdzdk.nl. Telefoonnummer: 010 - 2661500. Rotterdam is in veel opzichten een voorloper, een stad die durft. Zonder durf had de modernste haven ter wereld niet in Rotterdam gelegen. Zonder durf was Rotterdam de wolken minder dicht genaderd. Zonder durf waren veel debatten over grootstedelijke problemen niet in Rotterdam gestart. Rotterdam zoekt medewerkers met bezieling, die hun verantwoordelijkheid nemen en ook de minder gebaande paden durven te betreden. De stad die durft zoekt mensen die durven. Bij Buitenruimte zijn ruim 800 medewerkers verantwoordelijk voor een zorgvuldig beheer en onderhoud van het Rotterdamse openbaar gebied. Voor bovengrondse voorzieningen, zoals wegen, tunnels, bruggen en parken, maar ook voor het omvangrijke ondergrondse netwerk van riolering, kabels en leidingen. Een aantrekkelijk en goed functionerende buitenruimte is het visitekaartje van de stad! (Leerling) Vakman Onderhoud Groen (OBu/08/009/LH) De functie? De afdeling Groenvoorziening is op zoek naar een (leerling) Vakman Onderhoud Groen voor het verrichten van allerlei uitvoerende werkzaamheden. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het uitvoeren van (bekwame/specialistische) groenwerkzaamheden en het aanleggen, onderhouden en renoveren van groenvoorzieningen. Je verhelpt storingen en calamiteiten aan groenvoorzieningen. Het uitzetten en meten van plantvakken of boomgaten en het bewerken van de bodem behoort ook tot jouw taken. Je kunt goed overweg met machines. Vraag en aanbod? Voor de functie van Vakman Onderhoud Groen heb je een diploma Zelfstandig Beroepsbeoefenaar of een gelijkwaardige opleiding. Je hebt ruime ervaring als hovenier. Je werkt graag in teamverband en hebt goede contactuele en communicatieve vaardigheden. Je bent in het bezit van Rijbewijs BE. De functie kan op verschillende niveaus worden uitgevoerd. Het salaris bedraagt maximaal 2.154,- (schaal 4) bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Als Leerling Vakman Onderhoud Groen ga je een keer per week naar school. Je volgt een vierjarige opleiding in het groen die door je werkgever wordt betaald. Het salaris bedraagt maximaal 2.154,- (schaal 4) bij een 36-urige werkweek. Ook als je de opleiding Beginnend of Zelfstandig Beroeps beoefenaar of (Vakbekwaam)medewerker Natuur en Leefomgeving volgt of eerder hebt afgebroken, nodigen we je uit om te reageren. Voor meer informatie over de functies neem je contact op met Arco Goppel, teamleider Onderhoud Groen, telefoon (010) 217 1961. Boomverzorger (OBu/08/060/LH) De functie? De afdeling Groenvoorziening is op zoek naar een Boomverzorger, die alle voorkomende verzorgings-, verplant- en rooiwerkzaamheden kan verrichten. Je signaleert onveilige situaties als het gaat om bomen en hun omgeving en lost calamiteiten op. Het signaleren en bestrijden van ziek- ten en plagen behoort tot de werkzaamheden. Je houdt gegevens bij voor het registratiesysteem. Vraag en aanbod? Je hebt een afgeronde opleiding Boomverzorging, eventueel aangevuld met het certificaat European Treeworker of je bent bereid dit certificaat te halen. Je hebt ervaring en kunt goed in teamverband werken. Je hebt rijbewijs BE. De functie kan op verschillende niveaus worden uitgevoerd. Het salaris bedraagt maximaal 2.270,- (schaal 5) bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Voor meer informatie over de functie neem je contact op met Richard van Motman, teamleider Boomverzorging, telefoon (010) 217 1945. Werkvoorbereider/Calculator bij Groenvoorziening (OBu/08/030/LH) De functie? De afdeling Groenvoorziening is op zoek naar een werkvoorbereider/calculator die projectmatig ondersteuning biedt. Je stelt offertes op, maakt bestekken, werkomschrijvingen en kostencalculaties. Je onderhoudt je netwerk van opdrachtgevers. Vraag en aanbod? Je hebt een middelbare opleiding Groenvoorziening of een gelijkwaardige opleiding. Je hebt ruime ervaring op het gebied van ondertioud groenvoorzieningen, bomen en cultuur- techniek. Je bent bekend met de RAW-systematiek en bedrijfsvoeringsystemen. Je werkt nauwkeurig en hebt goede communicatieve vaardigheden. Het salaris bedraagt maximaal 2.962,- (schaal 8) bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Voor meer informatie over de functie neem je contact op met Edwin van der Linden, teamleider Bedrijfsbureau, telefoon (010) 217 1911 Werkvoorbereider/Calculator bij Onderhoud Bruggen en Tlinnels (OBT/08/050/LH) De functie? De afdeling Onderhoud Bruggen en Tunnels is op zoek naar een werkvoorbereider/ calculator. Je maakt bestekken, werkomschrijvingen en kostencalculaties. Dit laatste doe je aan de hand van tekeningen. Je beoordeelt de ingediende offertes van aannemers. Je levert een bijdrage aan de werk- en capaciteitsplanning. Je zorgt dat de projecten overdrachtsgereed zijn voor de uit- voering en onderhoudt contact met de opdrachtgever over de voortgang. Vraag en aanbod? Je hebt een opleiding MTS Civiele Techniek of een gelijkwaardige opleiding. Je bent bekend met de RAW-systematiek en verschillende automatiseringssystemen. Je werkt nauw keurig en hebt goede communicatieve vaardigheden. Het salaris bedraagt maximaal 2.962,- (schaal 8) bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Voor meer informatie over de functie neem je contact op met Tony Gibson, teamleider Onderhoud Bruggen en Tunnels, telefoon 06-53160254. (Leerling) Straatmaker (OBu/08/008/LH) De functie? De afdeling Onderhoud Wegen is op zoek naar een (leerling) straatmaker die het leggen en repareren van straatwerk in zijn vingers heeft. Je voert onderhoud uit aan het straatwerk en legt nieuw straatwerk aan. In sommige gevallen houd je je bezig met specialistische werkzaamheden zo als bijvoorbeeld invalidenopritten. Je doet veel werkzaamheden machinaal. Vraag en aanbod? Voor de functie van Straatmaker heb je het diploma Straatmaker. Je werkt graag in teamverband en hebt goede contactuele en communicatieve vaardigheden. De functie kan op verschillende niveaus worden uitgevoerd. Het salaris bedraagt maximaal 2.154,- (schaal 4) bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Als Leerling Straatmaker ga je 6en keer per week naar school. Je volgt een vierjarige opleiding die door je werkgever wordt betaald. Het salaris bedraagt maximaal 2.154,- (schaal 4) bij een 36- urige werkweek. Ook als je de opleiding tot Straatmaker volgt of eerder hebt afgebroken, nodigen we je uit om te reageren. Voor meer informatie over de functies neem je contact op met Leo Stolk, teamleider Onderhoud Wegen, telefoon (010) 217 1412. Ben jij onze nieuwe collega? Stuur dan je sollicitatie naar Gemeentewerken Rotterdam, afdeling P&O, Postbus 6633, 3002 AP Rotterdam onder vermelding van het vacaturenummer, of per email naar personeelsvoorziening@gw.rotterdam.nl. Kijk voor meer informatie over de Gemeentewerken en meer vacatures.op www.gw.rotterdam.nl. Gemeentewerken

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 20