-CSHE Maak kans op een suite- overnachting stad Slechte adem partner grote ergernis ni Nieuwbouw van alle markten thuis i Win een Duingalow arrangement voor 6! 2250 □□□□EE t.w.v. 385,-!! Unieke lezersaanbieding CARAVANS I I I I 0909 - 50 50 344 I weekbladen KORTINGSBON maasstad weekbladen Gezond en wel Grote ergernis van zowel mannen als vrouwen is de slechte adem van de part ner. Een op de drie Neder- landers klaagt hierover. Op nummer twee: mannen sto- ren zich aan de winden van hun partner en vrouwen aan de transpiratielucht van hun partner. Op de derde plek is het beeld net omgekeerd. Een lichaamsgeur als slechte adem is een natuurlijk pro- ces. Tijdens de ontgiftings- fase van het lichaam, globaal tussen vier uur's nachts en tien uur's ochtends, komen de in de weefsels opgeslagen afvalstoffen vrij. Dit pro- ces gaat altijd gepaard met slijmvliesreacties. De vieze geur van de adem bij het ontwaken, is daar een voor- beeld van. Kinderen stinken naar poep Nergens zijn de verschil- len tussen man en vrouw zo groot als wanneer het gaat om de lichaamsgeuren van kinderen. Veertig procent van de mannen stoort zich aan een urine-/poeplucht van kinderen, tegen vijfen- twintig procent van de vrou wen. Vooral jongeren onder de dertig storen zich aan deze geur. De eigen lucht die het meest irriteert, is die van transpi- ratie, 55 procent ergert zich aan deze geur. Een goede manier om ongewenste li- chaamsgeurtjes kwijt te ra- ken is een ontgiftingskuur. Opgeslagen afvalstoffen ko men versneld vrij en wor- den afgevoerd. Een gezond lichaam verspreidt over het algemeen weinig geuren. Een sterke lichaamsgeur kan een signaal van het lichaam zijn. Mondwaters en deodorants pakken niet de oorzaak aan, maar maskeren de geur. Vooral jongeren Ergeren aan de eigen geur of die van de partner lijkt typisch iets voor jongeren te zijn. Het onderzoek laat zien dat tachtig procent van de mensen onder de der tig zich stoort aan de eigen geur. Bij de zestigplussers ligt dat percentage op nog geen vijftig procent. Als het gaat om de geur van de part ner liggen de percentages op respectievelijk 65 en 31 pro- cent. Bron: gezondNU Of u nu een woonwerkunit in het hart van de Rotter- damse audiovisuele indu- strie zoekt, een tweelaags topappartement in de rus- tige wijk Het Lage Land of een woning met uitzicht op de Oude Maas. PWS Rotter dam heeft het allemaal. Het project Topwoningen in de wijk Het Lage Land (Prins Alexander) bestaat uit vier flats die ingrijpend zijn gemoderniseerd en voorzien van zogeheten op- topwoningen, appartemen- ten bovenop de bestaande gebouwen. Alle woningen hebben een ruime woon- keuken met luxe inbouwap- paratuur, drie flinke slaap- kamers, een terras op het zuiden en een lift. De huren beginnen bij 855 euro. PWS heeft 00k woningen in Hoogvliet, met uitzicht op de Oude Maas, in de ver- huur. Het gaat om project Maaskwadrant, dat bestaat uit diverse torens met drie- kamerappartementen en eengezinswoningen. De hu ren beginnen bij 700 euro, exclusief servicekosten. PWS ontwikkelt woonwerk- units in de Schiecentrale (Lloydkwrtier). Ze worden casco opgeleverd. U kunt ze dus voor een groot deel naar eigen inzicht indelen. Dank- zij veel glas en schuifpuien baden ze in het licht. Werkt u in de audiovisuele of ICT- sector, dan krijgt u voorrang bij de toewijzing. De prijzen beginnen bij 166.500 euro (v.o.n.). Binnenkort komen er 00k woonwerkunits in de verhuur. Meldt u aan voor meer informatie. Meer weten? Bel 010- 7506700 (PWS) of kijk op www.pwsrotterdam.nl of voor de woonwerkunits op www.jouwschiecentrale.nl. fcF ■1 1 www.corolie.nl cor olie GOED DOEL 21 puzzel BRUNCH Voordeel LOMMERRIJK www.lommerrijk.nl T Zo doet u mee! F- service journaal Vroege Vogels op de Langste dag van het jaar De Euromast opent op zaterdag 21 juni extra vroeg om 8.30 uur haar deuren om met een lekker ontbijt te beginnen. Vroege Vogels genieten van een heerlijk ontbijt met uitzicht op de Maasstad. Voor de kleintjes is er een knutselactiviteit met juffrouw Klieder en Klodder. Het Vroege Vogels ontbijt duurt tot 10.00 uur. GRATIS MASTKAART De prijs voor het ontbijt 1* is 21en voor kinderen het omgekeerde 12,-. Ontbijt is inclusief koffie, thee, water en een glaasje sinaasappelsap en melk. Bij dit ontbijt ontvangt u gratis de Mastkaart. Met deze Mastkaart krijgt u een jaar lang toegang tot de Euromast en mag u bij een gereserveerd diner 10 gasten gratis mee naar boven nemen. Normaal kost een Mastkaart 16,- en voor kinderen 10,-. MAAK KANS OP SUITE- OVERNACHTING Dit is nog niet alles! De langste lezer/ ontbijter krijgt een suite-overnachting op 100 meter hoogte ter waarde van 385,-! Bij de reservering wordt dus naar uw lengte gevraagd. U kunt van maandag t/m vrijdag telefonisch reserveren bij de afdeling Sales o.v.v. MW Vroege Vogels, tel. 010 - 2411 788 (van 09.00 tot 17.00 uur). Tegen inlevering van onderstaande bon op zaterdag 21 juni a.s. ontvangt u een Mastkaart cadeau bij de receptie. Zie www.euromast.nl voor meer info Eil'i CTfM. CL St, PANORAMA WERELDSTAD Naam: Adres: Postcode/plaats: E-mailadres: Tegen inlevering van de kortingsbon, ontvangt het gehele gezelschap een gratis Mastkaart). woensdag 21 mei 2008 - TX96 De partner heeft een slech te adem, de kinderen rui- ken naar urine of poep en er is onvrede over de eigen transpiratiegeur. Ergernis- sen over lichaamsgeuren komen veel voor. Grote ergernis van zowel mannen als vrouwen is de slech te adem van de partner. Impressie woonwerkunits. Voor nieuwe of gebruikte caravans RICRIATIB Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 weeHblatieii Elke zondag v.a. 11.30 uur: Gezellig Brunchen voor slechts Inclusief royaal Dessert Buffet Kinderen van 4 t/m 12 jaar 12,50 p.p Maak meteen een gratis tochtje over de plas met onze salonboot. Reserveer tijdig! Zie onze website voor het complete programma. Straatweg 99 - Rotterdam Telefoon 010 - 422 00 11 niet opgehelderd op grote afstand bobbel land in Azie rekenopgave schaamte brenger van slecht nieuws zeer begaafd persoon vracht keukengerei treinkaartje gebergte in Rusland 3 boek 4 communica- tiebedrijf strijdperk oogziekte persoonlijk voornaam- woord snijbloem ik (Latijn) geschenk 5 scheepvaart- ondernemer niet raak gentleman soldij op het goede moment T riskant feestartikel enthousias- me T rekening 6 via wees gegroet onder andere numero nvier in Frankrijk 2 planeet T stijf gespannen gemis 1 Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Genieten op het terras van een comfortabele Duingalow met attractiepark Duinrell in uw achtertuin en op een steenworp afstand het strand? Het is allemaal mogelijk! De vrijstaande Duingalows zijn huiselijk ingericht en van alle gemakken voorzien. Het tropische Tikibad met de vele glijbanen staat garant voor vele uurtjes plezier. En voor de allerkleinsten is de indoorspeeltuin Rick's Fun Factory op diverse dagen geopend. U verblijft een weekend of midweek in een zespersoons Duingalow type C, en u heeft dagelijks - voor max. 6 personen - onbeperkt toegang tot het attractiepark en dagelijks 2 uur Tikibad, Inclusief reserveringskosten, toeristenbelasting, energieverbruik, bedlinnen en eindschoonmaak. Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 14: kokkel. Een wandel-arrangementvoor 2 personen in Hotel Zuiderduin is gewonnen door: A. Stehouwer, Numansdorp; D. Deceuninck, Spijkenisse. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 21 t/m dinsdag 27 mei 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). |S2008-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22