Uitdaging?! rSpetterspel I I ■t PWLITI E O dolfinarium superprijs! Politie Rotterdam-Rijnmond zoekt enthousiaste VOLONTAIRS oplossing Spetterspel MOURIK Advertentie Waakzaam en dienstbaar maasstad weekbladen Twee van deze dolfijnen zijn precies hetzelfde. Welke? Spetter nren nrzijn hetzelfde kom logeren bij Spetter! MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 21 mei 2008 - TX05 4 Rotterdam-Rijnmond Ooit gedroomd over werken bij de politie, maar is het anders gelopen? Heeft u belangstelling voor de politie en wilt u een zinvolle besteding van uw vrije tijd? U wilt graag een steentje bijdragen aan de maatschappij en aan veiligheid? Of overweegt u in de toekomst een baan bij de politie? Pak dan uw kans en meldt u aan als volontair! Volontair: wat is dat? Volontairs verrichten als vrijwilliger ondersteunende taken bij ons korps. Zo zijn er volontairs die werken als gastheer of gastvrouw in politiebureaus, als ondersteuner van de voetbaleenheid, als klusjesman bij een wijkteam, beheren het historisch archief, of verrichten p.r, werkzaamheden, bijvoorbeeld als bemanning van een van de schepen van de Zeehavenpolitie. Maar er zijn nog veel meer taken, waarvoor volontairs in aanmerking komen. Vereisten Om als volontair bij ons aan de slag te kunnen moet u de Nederlandse nationaliteit bezitten, van onbesproken gedrag zijn en bij voorkeur al enige werkervaring hebben. Daarnaast verwachten we een klantgerichte instelling. Wat biedt Politie Rotterdam-Rijnmond Het woord volontair zegt het al: u bent als vrijwilliger bij ons aan het werk en ontvangt dus geen salaris. Wei ontvangt u een onkostenvergoeding, afhankelijk van het aantal uren dat u bij ons werkt. Daarnaast bieden wij indien nodig aanvullende opleidingen, een dynamische en boeiende werkomgeving bij een van de grootste politieregio's en natuurlijk een interessante aanvulling op uw c.v. Qnderzoek Een veiligheidsonderzoek behoort tot de selectieprocedure. Informatiebijeenkomst Wilt u weten wat zoal de mogelijkheden zijn en of volontair zijn bij de politie iets voor u is? Kom dan naar onze informatiebijeenkomst op zaterdag 31 mei, van 10.30 tot 12.30 uur in het auditorium van het Hoofdbureau, Doelwater 5 in Rotterdam (naast het stadhuis) Aanmelden informatie Wilt u naar de informatiebijeenkomst komen? Of heeft u liever eerst wat meer informatie? Bel 0900- 8844 of mail naar werving@politie-rotterdam- rijnmond.nl. Kijk voor meer informatie ook op internet www.rijnmond-politie.nl en het Dolfinarium hebben een spetterende actie voor je! Doe A nu mee aan het Spetterspel en maak kans op spetterende prijzen zoals vrijkaartjes voor het spetterendste dagje uit of win de superhoofdprijs: een nachtje slapen bij de dolfijnen voor jou en een vriend(in)! Naam:. Adres: Postcode 8i plaats: E-mailadres:Geboortejaar:.. Ja, ik word graag per e-mail op de hoogte gehouden van de activiteiten van het Dolfinarium. In de grote vakanbe mag }e met een vrtendje of vrtendlnnetje komen siapen bij de dolfljnen. wat ga je doen? Je btijft is avonds samen met een groep kinde- ren en leuke begeieiding adrter met de dieren op het park. Je ontdekt alles over de dieren, komt op plaatsen waarje an ders nlet mag komen, doet dingen die artders alleen de trainers doen en slaapt waar de dolfrjnen slapen, onder water! Stuur het Spetterspel volledig ingevuld en voldoende gefrankeerd retour naar: Maasstad weekbladen, Westblaak 180, 3012 KN Rotterdam Niet volledig ingevulde adresgegevens worden uitgesloten van deelname. De actieperiode loopt tot en met 1 juni 2008. Na het verstrijken van de actieperiode is deelname niet meer mogelijk. Onder de goede inzendingen worden 20 vrijkaarten van het Dolfinarium verloot. De prijswinnaars worden per e-mail gei'nformeerd. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De gegevens zijn bestemd voor de interne databank van het Dolfinarium, Walibi World en Avonturenpark Hellendoorn en zijn onder geen beding toegankelijk voor derden. De gegevens kunnen op elk moment geconsulteerd en/of geannuleerd worden, conform de Wet ter bescherming van de privacy. "V v.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 26