Breman. Samen bijzonder PLANNER STORINGSTELEFONIST (full- en/of parttime) SERVICEMONTEURS (woningen) ONDERHOUDSMONTEURS (woningen) Advertentie MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 4 juni 2008 - WX03 Een unieke werkgever; professioneel, no-nonsense mentaliteit Een van de grootste installatie- en servicebedrijven van Nederland; 1600 medewerkers, 38 bedrijven Met medezeggenschap en winstdeling Mogelijkheid voor persoonlijke ontwikkeling eman De Breman Servicegroep is een dynamische landelijke dienstverlener gespecialiseerd in technisch advies, beheer en onderhoud van alle woning- en gebouwgebonden installaties. Ook voeren de bedrijven keuringen uit aan gas-, elektra- en waterinstallaties. Met ruim 370 medewerkers verdeeld over 11 regionale vestigingen draagt de Breman Servicegroep zorg voor de persoonlijke aan- dacht van haar particuliere en zakelijke opdrachtgevers. Breman Service Rotterdam BV bedient Zuid-Holland en Zeeland voor de centrale verwarmings- en warmwaterinstallaties. Breman Service Rotterdam heeft 44 medewerkers in dienst waarvan 29 servicemonteurs die vanuit huis werken. Breman Service Rotterdam is op zoek naar enthousiaste en gedreven collega's: Je werk - je zit 'aan het stuur' van de dagelijkse planning voor alle monteurs. Deze volg je met behulp van een digitaal planbord op je pc - je geeft ondersteuning aan monteurs en het callcenter - je beoordeelt verlofaanvragen en vervolgwerkzaamheden - je regelt en coordineert afspraken voor onder andere het wagenpark en opleidingen je profiel - je hebt een opleiding op havo-/mbo-niveau - je hebt voldoende vaardigheid met geautomatiseerde gegevensverwerking en Excel - praktische technische kennis van het cv-servicevak is een pr6 - je bent een teamspeler met uitstekende communicatieve eigenschappen - je bent stressbestendig en probleemoplossend gericht - je bent betrokken bij het bedrijf en denkt klant- en servicegericht - je beschikt over geografisch inzicht Je werk - je beantwoordt de telefoon, beoordeelt storingsmeldingen telefonisch en verwerkt deze in een geautomatiseerd systeem - je plant serviceactiviteiten in - je voert diverse administratieve werkzaamheden uit - voor de parttimer bestaat de mogelijkheid om in de wintermaanden meer uren te werken dan in de zomermaanden e profiel e hebt een opleiding op mavo-/meao-niveau e beschikt over een uitstekende typevaardigheid e hebt een goede beheersing Van de Nederlandse taal e beschikt over goede communicatieve vaardigheden e bent flexibel om bij drukte extra en/of op andere dagen te werken Je werk - je onderhoudt - en verhelpt storingen aan - alle op de markt voorkomende klimaatinstallaties in woningen - je gaat in een goed uitgeruste bedrijfsauto op pad, met modern, goed gereedschap, de nieuwste meetapparatuur en een PDA - je verricht storingsdiensten Je profiel - je hebt een opleiding op tenminste vmbo-e niveau, aangevuld met relevante opleidingen zoals Semi en specifieke toesteltrainingen - je bent in het bezit van een VCA diploma of bereid deze op korte termijn te halen - je hebt een zeer servicegerichte instelling met oog voor het bedrijfsbelang - je bent bereid tot studie en/of het volgen van specifieke trainingen - je kunt zowel zelfstandig als in een team werken Je werk Je profiel - je onderhoudt alle op de markt voorkomende klimaatinstallaties in woningen - je hebt een opleiding op tenminste vmbo-e niveau, aangevuld met relevante opleidingen - je gaat in een goed uitgeruste bedrijfsauto op pad, met modern, goed gereedschap, de zoals Omi nieuwste meetapparatuur en een PDA - je bent in het bezit van een VCA diploma of bereid deze op korte termijn te halen - je hebt een zeer servicegerichte instelling met oog voor het bedrijfsbelang - je bent bereid tot studie en/of het volgen van specifieke trainingen - je kunt zowel zelfstandig als in een team werken Breman biedt - een aantrekkelijke en vooral veelzijdige baan met een grote mate van zelfstandigheid - prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winstdelingsregeling - uitstekende cao en pensioenvoorziening Gei'nteresseerd? Reageer dan via e-mail of per post: Breman Service Rotterdam BV T.a.v. de heer E.H. Suttorp (directeur) Postbus 11170, 3004 ED Rotterdam T 010-2983355 E service.rotterdam@breman.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. WWW.brGIT13n.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 19