Duursportuitdaging in Broekpolder I I I I 1 1 120 I I I I 180 kilometer wandelen Oranje Nassau nog niet veilig in de 2e klasse Jeugdranglijsttoernooi K4 Holy geeft voorsprong prijs Gophers te sterk voor Roef! VVK wint in Feyenoord Cup Medaillelawine voor Ped's judoka's Doek valt voor tennissers Holy Victoriar04 in lokale eindstrijd www.sparta-rotterdam.nl _V_ maasstad Waterweg/Sportjournaal weekbladen Sportflitsen TENNIS - Bij tennisvereniging Holy wordt van 7 tot 14 juni wordt het jeugdranglijsttoernooi K4 gespeeld. Hierin spelen de grootste tennistalenten om punten voor de Nederlandse ranglijst. De grootste inschrijving mocht tv Holy ontvangen in het jongens enkelspel tot 12 jaar. Hier staan 31 deelnemers op de lijst. Nieuw in het Vlaardingse toernooi is de categorie tot 8 jaar. Meer informatie dp de website: www.tvholy.nl. HONKBAL - De honkballers van sc Vlaardingen-Holy putten zelfvertrouwen uit de winst in de laatste 3 wedstrijden. Te- gen Braves 2 opende de volledige selectie van Holy met een kleine voorsprong. In de ye inning wist de thuisclub het ver- schil zelfs op te rekken tot een veilig lijkende marge, 17-9. Maar in de navolgende innings scoorde Holy niet meer waar- mee Braves de kans kreeg de stand in eigen voordeel om te buigen, 17-20. Daarmee Holy met een kater achterlatend. HONKBAL - De honkballers van Van Dijk Gophers handhaafden zich zondag in de kop van de 3e klasse. In Maassluis werd het Moergestelse Roef! in slechts 7 slagbeurten kansloos ge- laten, 17-6. Met 10 punten uit 6 wedstrijden staat Gophers samen met Eurostars 2e. Koploper is Yellow Rangers. Ko- mende zondag spelen de Maassluizers wederom thuis en dan tegen nummer 4, Nuenen. VOETBAL - In de Feyenoord 100 jaar Cup heeft het Schiedamse VVK het Vlaardingse RKWIK verslagen, 1-2. De Kethellap- pers speelden met veel A-junioren en dit was voor trainers Ronald Scholte en Robin Smallegange een positieve test van het voornemen bij VVK veel eigen kweek op te stellen. JUDO - Ped's Sports Centre heeft 19 podiumplaatsen behaald bij een judotoernooi in Spijkenisse, 5x goud, 4X zilver en iox brons. Gewonnen werd door Amon de Pater, Fox Stolk, Mink Scharink, Bastiaan Janse en Selma van de Werke. REGIO - Voor Oranje Nassau volgt nog een spannend slot van de veldcompetitie. De Vlaardingers moeten om niet te degraderen Bolnes voorblijven maar hebben op papier een zwaarder pro- gramma dan de concurrent. Zaterdag verloor Oranje Nassau van Merwede, 14- 21, waarna angstig gekeken moest worden naar het re- sultaat van Bolnes. De de- gradatieconcurrent won wel waardoor de voorsprong van de Vlaardingers nog maar 1 punt bedraagt. Gevolg is dat Oranje Nassau volgende week te winnen tegen mid- denmoter ACKC op met ze- kerheid degradatie af te wen- den. In alle andere gevallen is de ploeg afhankelijk van het resultaat van Bolnes en zou er zelfs nog een extra beslissingswedstrijd in het verschiet kunnen liggen. Het Schiedamse Harga verspeel- de vorige week de kampi- oenskansen en versloeg zon dag bevrijd van druk een- voudig De Corvers, 21-7. De ploeg van trainer Bram Rog sluit zondag de competitie af met uitwedstrijd bij Velox. ODI mocht eindelijk weer eens een feestje vieren op Thurlede. De Schiedammers versloegen Paal Centraal uit Delft, 7-6. In de 2e helft was ODI de sterkere ploeg maar maakte het zichzelf nog on- nodig lastig door veel kan- sen te missen. VLAARDINGEN - Op sportcen- trum Polderpoort wordt zaterdag 15 juni in samen- werking met triatlonvereni- ging Rijnmond opnieuw de offroad triatlon gehouden. De organisatoren mikken met deze wedstrijd niet al- leen op de deelname van ervaren triatleten maar 00k op regionale sporters die de uitdaging van de duur- sportcombinatie van zwem- men, fietsen en hardlopen wel eens willen aangaan. Dat kan individueel maar 00k met teams van 3 perso- nen waarbij elk teamlid een van de drie onderdelen voor zijn/haar rekening neemt. Deze brede aanpak trekt jaarlijks meer regionale deelnemers. Zo is er een fa- natieke groep sporters van loopgroep Thof Running uit Maasland die lang te- voren gezamenlijk in weer en wind trainen voor de of- froad-wedstrijd. De triatlon kent 2 afstanden. Om 12.00 uur start de sprintafstand voor individuele deelne mers en trio's met 500 me ter zwemmen in de Vlaar dingse Vaart, 12,5 km ATB- en en 4 km crossen door de Broekpolder. De langere afstand start om 12.30 uur met 1 km zwemmen, 25 km fietsen en 8 km lopen. Meer gegevens over de Vlaarding se triatlon zijn te vinden via de website van triatlonver- eniging Rijnmond: www. tvr86.nl (onder het knopje 'Offroad'). Inschrijven kan rechtstreeks via www.nt- binschrijvingen.nl. VLAARDINGEN - Het le mannen- team van tv Holy keert na 1 seizoen terug naar de hoofd- klasse. Gedurende de compe titie bleek de eredivisie te hoog gegrepen voor de Vlaardin gers. Afgelopen zondag werd verloren van Leeuwenbergh, 6-0, waarmee de degradatie definitief werd bezegeld. Ook het le gemengde team van Ho ly, uitkomend in de 2e klasse, moet een stapje terugdoen. De competitie werd afgesloten met een gelijkspel, 4-4, en de voorlaatste plaats waarmee degradatie naar de 3e klasse onafwendbaar werd. VLAARDINGEN - Op de finaledag van het Vlaardings kampi- oenschap kan niemand om sc Victoria'04 heen. De fusieclub die in de reguliere competitie zowel met de zaterdag- als zondagtak degradeerde, komt wel met minimaal 4 teams in de lokale finales uit. Vorige week plaatste het le zaterdag- team zich, naast El, Ci en Bi, voor de eindstrijd op 14 juni door VFC middels strafschop- pen te verslaan. Victoria kan ook met Ai en de zondag 1 de finale nog bereiken. Met je hele familie naar Het Kasteel! Gezellig, Gemoedelijk, Sfeervol, Veilig en Sportief! Sparta Rotterdam, met 120 jaar de oudste betaald voetbalclub van Nederland, zal ook komend seizoen uitkomen in de Eredivisie. Neem nu een seizoenkaart bij de Kasteelclub en geniet in een geweldige ambiance een jaar lang van topwedstrijden tegen o.a. PSV, Ajax en stadsgenoot Feyenoord. Middagje uit met het hele gezin? Nieuw dit jaar is het gezinsvak waar u tegen zeer aantrekkelijke tarieven met uw hele gezin getuige kunt zijn van de unieke sfeer tijdens wedstrijden in het Sparta Stadion. Vraag middels onderstaande coupon het informatiepakket aan of kijk op: GRAVDON Ja, stuur mij het informatiepakket voor een SeizoenClubCard Naam: Ad res: Postcode/ Plaats: Tel.: E-mail: Stuur de coupon in een gesloten envelop naar: Sparta Rotterdam, Antwoordnummer 206313020 WB Rotterdam (postzegei is niet nodig) woensdag 4 juni 2008 - WX93 Ton van Andel was zondag winnaar van het Schiedams wandelweekeinde. In 24 uur liep de RWV-er 180 km. De snelste was Sandra Brown die in 20 uur 100 Engelse mij- len aflegde. Ruim 100 snelwandelaars kwamen in actie. YEARS OF J? FOOTBALL SPARTAROTTeRDAM (sj ^Joodenburg f\J IRITALLATII BEDRIJT CREDIT MANAGEMENT SERVICES 2 De offroad triatlon voert dwars door de Broekpolder. Vorig jaar zorgde de vele regen daar voor een heus modderbad voor triatleten. Archieffoto: Roger van derKraan

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 25