KOM AAN BOORD BIJ OCEANCO! GELE VLINDER5 IN JE BUIK HUISHOUDELIJKE HULPEN GEZOCHT CO in loondienst Oceanco behoort tot een selecte groep superjachtbouwers voor motorjachten langer dan so m. De vverf Oceanco is sinds 1997 actief in ontwerp, constructie, afbouvv en onderhoud van luxe zeewaardige jachten. Zij bedient een brede Internationale markt en heeft een uitstekende naam in de nraritieme sector. Wij zoeken: Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar ervaren scheepsbouwers, met affiniteit voor de jachtbouw. Wij bieden: We bieden een afwisselende baan in een dynamische werk omgeving met marktconforme arbeidsvoorwaarden. Oceanco biedt haar medevverkers een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Binnen deze arbeids voorwaarden wordt structureel rekening gehouden met persoonlijke ontwikkeling. Geinteresseerden worden vriendelijk uitgenodigd hun sollicitatiebrief en curriculum vitae te richten aan Alblasserdam Yachtbuilding B.V. t.a.v. Afdeling P&O Zuiderstek 40, 2952 AZ Alblasserdam Bij vragen: Telefoon 0786995399, tijdens kantooruren. 1 WERK OP JE LIJF GESCHREVEN.NL MOURIK 1 t* JH Wij zijn met spoed op zoek naar enthousiaste huishoudelijke hulpen voor de regio Rotterdam en omgeving. Ideale werktijden met schoolgaande kinderen! Heeft u interesse: bel voor meer informatie of kom snel langs! De Stromen Services De Stromen Services Aaiborg 12 2993 LP Barendrecht T: 0180-645200 E: info@ds-services.nl r O Jammer genoeg werkt ze er niet, maar ze laat je niet los. Als zij je passeert kan het niet anders dan dat je even achterom kijkt. Zij doet het gele Mourik-hart sneller kloppen... Mourik zoekt mensen die bulken van ambitie. Teamspeiers die staan voor goed en veilig werk. Bijters die hard widen werken en die graag bij een innovatief bedrijf widen knalten. Talentvolie vaklui die widen doorstromen en daarin begeleiding wensen. Fris tegen nieuwe dingen aankijken en er niet vies van zijn om samen met collega's naar een doel te werken. "We halen eruit wat er in zit," vertelt recruiter Patrick Korver enthousiast. "Met opleidingen, trainingen, coaching en marktconforme arbeidsvoorwaarden kun je in een vooruitstrevende organisatie als de onze ver doorgroeien. Mourik is een organisatie waar je je handen uit de mouwen steekt Je krijgt er echt iets voor terug: werk waar je veel voldoening uit haalt!" Joh. Mourik Co. Holding is een dynamische multidisciplinaire aannemer met tientailen werkmaatschappijen die wereldwijd actief zijn. In totaal staan ruim 1.800 medewerkers dag in dag uit klaar om problemen op te lossen of - liever nog - te voorkomen. Mourik Services in Botlek-Rotterdam is met 750 medewerkers en een grote vloot high-tech materieel met name gericht op nieuwbouw en onderhoud op het gebied van werk- tuigbouw, civiele techniek en industriele reiniging. "Bij onze klanten, de top van het Nederlandse bedrijfsleven, kun je je expertise laten gelden. Zodat je echt trots kunt zijn op wat je neerzet." vertelt Korver enthousiast. De projecten zijn vaak omvangrijk en complex en dienen onder stringente veiligheids- en kwaliteitseisen te worden uitgevoerd. Dat vereist een grote dosis vakkennis, ervaring en coordinatievermogen. "Als jong talent, krijg je begeleiding van ervaren vakmensen. Jij wordt wijzer van hen, en zij van jou. Je wordt overal in bijgespijkerd." Het familiegevoel bij Mourik is een gegeven. Het campagnemode! van Mourik Services hoort daar volledig bij. Ook al werkt ze er niet. "Ze bezorgt ons nog steeds vlinders in de buik," grapt Korver. Binnenkort staat ze in abri's en op reclameborden. En hoewel Nederland zich verlekkert aan Oranje, valt er voor teamspeiers echt wat te winnen bij het Geel van Mourik. I

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 36