trr //Brillux HRP HRP Thruster Systems b.v. CHEMISCH ANALIST (vijfploegendienst) Buitendienst medewerker (m/v) Trainee (m/v) Kuwait Petroleum Research Technology B.V. Kuwait Petroleum Research Technology center (KPR&T) is onderdeel van het internationaal opererend olieconcern Kuwait Petroleum (KP), bekend onder de merknaam Q8, en verricht onderzoek naar nieuwe producten en toepassingsgebieden voor zowel smeerolie (lubricants), brandstoffen als bitumen. De slagvaardigheid waarmee KPR&T opereert zorgt voor een vooraanstaande positie in de markt, met name op het gebied van productontwikkeling in nichegebieden. Dit heeft onder andere geleid tot een sterke marktpositie voor smeerolie voorwindturbines.KPR&Tbeschiktoverdiverselaboratoria,zodatproductveiligheid en kwaliteitgewaarborgd worden. De chemici en engineers van KPR&T werken nauw samen met de blending plant in Antwerpen, de verkoopmaatschappij en de raffinaderij. Voor de raffinaderij verzorgt KPR&T de continue kwaliteitscontrole. Om onze positie in de nichemarkt verder uit te bouwen zoeken wij ambitieuze MLO-er als Als chemisch analist in volcontinudienst voer je samen met een senior collega zelfstandig analyses uit, waarbij alle QC laboratoria tot je werk- terrein behoren. Je gaat aan de slag met een diversiteit aan technieken die je inzet volgens de geldende richtlijnen, zoals ASTM, ISO, DIN, UOP, NEN. Je onderhoudt en kalibreert testapparatuur om de kwaliteit van de analyse te waarborgen. De gevonden resultaten rapporteer je aan interne klanten en indien de testresultaten daartoe aanleiding geven schakel je met de productontwikkelaars of de raffinaderij voor Quality Control. Ons aanbod Naast een goed salaris (inclusief vakantiegeld en een 13e maand), shift toeslag, prima arbeidsvoorwaarden (zoals een collectieve prestatiebonus) en een infor- mele en collegiale werksfeer, bieden wij je vooral de ruimte je snel te ontwik- kelen en veel kennis op te doen van een breed scala aan testtechnieken. Binnen bijna geen enkele researchafdeling kun jeje zo snel ontwikkelen als bij KPR&T. De aanwezigheid van een wetenschappelijke staf met wie je kunt sparren over de resultaten van analyses is een mogelijkheid die je binnen laboratoria maar zelden zult aantreffen. Daarnaast biedt KPR&T je de mogelijkheid je kennis te verbreden door een palet aan interne en externe opleidingen, toegesneden op jouw ambitie en ontwikkeling. Interesse? Heb je een afgeronde MLO opleiding analytische chemie en ervaring met petrochemische analyse en analysetechnieken zoals X-Ray, FT-IR, AAS, ICP en UV-Vis? Hou je van zelfstandigheid, verantwoordelijkheid en diversiteit? En neem je graag zelf het heft in handen als het om de ontwikkeling van je carriere gaat? Neem dan contact met ons op of stuur ons je curriculum vitae voorzien van je motivatie. Kuwait Petroleum Research Technology B.V. Afdeling Human Resources, t.a.v. mevrouw J.M.H. Verscheijden Postbus 1310 3180 AH Rozenburg ZH e-mail: a.verscheijden@Q8.com Voor vragen of meer informatie over deze functie kun je terecht bij een van onze chemisch analisten op telefoonnummer 0181-285 222. Q8 Impuls - Kans - Perspektief www.brillux ..meer dan verf m 3d Door de voortdurende groei van HRP in de wereldmarkt hebben wij binnen ons bedrijf de volgende vacatures: Geen watervrees om in de thruster wereld te stappen? Meer informatie over onze vacatures is te lezen op onze website www.hrp.nl 0 Acquisitiz naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Innovatief, vooruitgang en de persoonlijke relaties met onze klanten zijn de belangrijkste factoren die Brillux in het segment van complete direkt-aanbieder marktleider maakt in Duitsland op het gebied van lakken en bouwverven. Laten wij samen de toekomst vormgeven. Brillux Benelux b.v Dhr. R. Arends kenmerk: Buitendienst 24050 kenmerk: Trainee 240431 Pesetastraat 74 2991 XT Barendrecht Tel. +31 (0)10 4838144 Fax +31 (0)10 4826795 personal@brillux.de De naam Brillux staat synoniem voor hoge kwaliteit, know-how en individuele service. De basis hiervoor: meer dan 2.300 gemotiveerde medewerkers in Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland en ook Nederland, waar Brillux als zelfstandige dochteronderneming vertegenwoordigd is. Voor onze direkt-verkoop-service zijn wij op zoek naar een vakkundige, competente vertegenwoordiger om onze verkoopactiviteiten in Nederland te versterken. Wij verwachten dat u enige buitendienst-ervaring hebt opgedaan - het liefst in de verfbranche - enthousiast bent en zelfverzekerd overkomt. Daarnaast zijn persoonlijkheid, flexibiliteit en omgang met gesprekspartners op diverse niveau's een vereiste. Wij bieden u een veelzijdige baan in een groeiende onderneming en openen voor u kansen voor de toekomst door een intensief intern inwerktraject in Duitsland, gevolgd door een uitgebreid aanbod aan trainingen. Wij vertrouwen u een eigen klantenkring toe die u begeleidt vanaf de offerte-fase tot aan de daadwerkelijke uitvoering van projecten. U kunt van ons verwachten; een vaste aanstelling en naast een passend salaris bieden wij u een firma-auto die u ook prive mag gebruiken. Voor verdere versterking van ons bedrijf zoeken wij die na een interne opleiding interessante en afwisselende werkzaamheden in de binnen- of buitendienst verricht. De opleiding vindt plaats zowel in Nederland als in Duitsland. Wij verwachten een succesvol afgesloten opleiding, enige technische kennis en interesse in ons bedrijf. Leergierig zijn en plezierige omgang met klanten zijn de voorwaarden voor een succesvolle uitvoering van de werkzaamheden, maar ook het werken in teamverband is voor ons zeer belangrijk. Wij bieden een intensief trainingsprogramma en de mogelijkheid in de binnen- en buitendienst waardevolle werkervaring op te doen. Daarmee openen wij voor u het perspectief aansluitend een waardevolle positie in ons bedrijf te verkrijgen. Interesse? Dan verheugen wij ons op uw sollicitatie. HRP Thruster Systems b.v. is fabrikant van 360° bestuurbare voortstuwingssystemen voor de scheepvaart in een vermogenskiasse tot 2600 kW, met de hoofdvestiging in Krimpen aan de Lek. Alle HRP producten worden hier ontworpen, geconstrueerd en geproduceerd. Het marktgebied is wereldwijd en de systemen worden toegepast op de meest uiteenlopende scheepstypen zowel in de binnenvaart als in de zeevaart. Naast het netwerk van erkende verkoop en service agenten heeft HRP ook kantoren in Singapore, Shanghai, Dubai en Philadelphia, Inkoper Voorraadbeheerder Telefoniste/Receptioniste Tekenaar-Constructeur Elektrotechnisch Inkoper Elektrotechnisch Tekenaar/Project Engineer Service Monteur Elektronica Kasten/Paneelbouwer Administratief Medewerker afdeling Service Service Monteur Mechanisch/Hydraulisch Binnenmonteur Mechanisch/Hydraulisch IJzerwerkers Interieurverzorger Wij bieden een uitdagende werkplek binnen een dynamische en sterk groeiende onderneming.Veel afwisselende werkzaamheden ten behoeve van een zeer veelzijdig technisch product. Goede mogelijkheden voor "learning on the job" en externe opleidingen. Uitstekende doorgroeimogelijkheden.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 38