leaning Europoort BV OOMS-MOL PLANNERS m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m /v Acceptant (m/v) Tank Cleaner (m/v) All-round Loodgieters Assistent Loodgieters Winnaar Rotterdamse Ondememersprijs 2007 Rotterdam Rail feeding Winnaar Rotterdamse Ondememersprijs 2007 Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar: Wij zijn op zoek voor de afdeling Proces Control naar en een Van OMxe tockomsrigc collega s verwaehten wij: grote flexibiliteit en verantwoordelij kheidsgevoel; interesse in en kennis van het spoorvervoer; rijbewijs en eigen vervoer; goede beheersing van de Nederiandse taal; om kunnen gaan met de huidige moderne communicatiemiddelen; affiniteit met logistiek; een opleiding op MBO-niveau voor de planner. Geschikte kandidaten bieden wij uitstekende primaife en secundaire arbeidsvoorwaarden; een afwisselende functie met de daarbij behorende verantwoorde 1 ij k- heden; werken in een jong en enthousiast team; mogelijkheid tot verdere persoonlijke ontwikkeling in een snel gmeiende organisatie. IP verts zijn wij op zoek naar LEERLING-MACHINISTEN (opleiding minimaal V MBO/C-n iveau Hebjij een groot verantwoordelijkheidsgevoel, ben je flexibel, gemotiveerd en heb je kwaliteit en veiligheid hoog in het vaandel staan? Stuur dan je sollkitadebrief met cv per e-mail of per post naar: Rotterdam Rail Reeding B.V. t.a.v. Yvonne Bessemer Europaweg 855, 3199 LD Rotterdam (Maasvlakte) E-mail: y.bezemer@railfeeding.nl Tank Cleaning Europoort is een sterk groeiend bedrijf waar vuile tankopleggers en tankcontainers wordt gereinigd en opgeslagen. Momenteel werkt er een jong en enthousiast team van 10 medewerkers. Onze werkmaatschappij Ooms-Mol is al 30 jaar actef met toodgieters-, vervsarmings- en dakbedekkirtgswerk bij bedrijven, gemeenten en industrie. Circa 40 mensen werken dagelijks aan een kwalitatief goed en veilig product Wij zoeken op korte termijn Uw profiel: U hebt ervaring met loodgieterswerkzaamheden U bent in bezit van VCA-basis certificaat U bent in bezit van rijbewijs B(E) U bent enthousiast en klantgericht Uw profiel: VMBO-diploma installatietechniek - U bent bereid om een opleiding te volgen via BBL Het bezit van het VCA-basis certificaat is een pre Voor nadere informatie of telefbnische sollicitatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer C. Wiliemstein. Uw schriftelijke sollicitatie of e-mail voorzien van uw CV kunt u sturen aan de heer C. Wiliemstein van Loodgietersbedrijf Ooms-Mol B.V. Postbus 398, 3233 2H Oostvoorne Telefbon 0181-48 39 56 E-mail: cwillemstein@mourik.com Telefax 0181-48 45 46 www.mourik.com Voor nadere informatie over deze functies kun je contact opnemen met dhr. M. Bosch, telefoon: 0181 - 23 35 49 of info@tankdeaningeuropoort.nl. Schriftelijke sollicitaties met CV kun je richten aan: Tank Cleaning Europoort B.V. t.a.v. mevr. C. Kros, Moezelweg 181, 3198 LS Europoort - Rotterdam -41 RRF is era sncl groctcnde jongc spaorwegonder- ncming die gespecialiseeid is in het tattgeerwerk o.a. in dc Rotterdamse Haven. Voor uitvoering van dew wnrkzaamheden is gemotiveerd, enthousiast en goed opgeleid personnel van essenticel belang. Om aan dene hogc kwaliteitseisen te kunncn voldoen ieidt RRF samen met haar xusterbedrijf Spoorflex Safe ty First eelfstandig jongc mensen op tot machinist wagenmeester. Gedutende 3 maanden doorloop je het theotetische gedeelte van de machinistenopleiding aan- gevuid met de nodige praktijklesscn. Na het behalen van je examen ga je voor minimaal 1 jaar nieedraaien in het mscr gevarieetde RRF-ptoces waarbij je met alle facetten van het railvcrvoer te maken gaat krijgen. Na dit jaar ben je crn voiledig bevoegde en ervarcn machinist en kan je door het hele land tieinen rijden. RRF regelt in het gehele land Iter iwor- ett natranspoti voor IVW erkende spoortvegonder- nemhtgen. O.a. in de Rotterdamse Haven wordt er geuvrkt op de diverse emplacementen en terminalsHaar ivordt het Jos- en laadproces van de goedensntreitten nitgevoerd en de mngeerwerkxaamheden lerricht. Atomeuteel gehcurt dit met St Iocs van het type NSSOO en ft Iocs type BR203. Als acceptant werk je in een 2 ploegendienst (ochtend/ middag) en ben je verantwoordelijk voor de algehele coordinate en administrate van de reinigingen en opslag van tankcontainers. Daarnaast onderhoudt je hierover dagelijks intensieve contacten met klanten uit binnen- en buitenland. Profiel: MBO-diploma, bij voorkeur een technische of chemische opleiding Kennis van chemische stoffen Goede computervaardigheden Goede beheerstng van de Nederiandse en Engelse taal Kennis van de Duitse taal is een pre Goed kunnen functioneren onder hoge werkdruk Beschikking over eigen vervoer Als (aspirant) tank cleaner werk je in een 2 ploegendienst (ochtend/ middag) en ben je verantwoordelijk voor het inwendig reinigen van tankopleggers en tankcontainers. Daartoe bedien je het computergestuurde reinigings- systeem, maar is goede controle van het reinigingsresultaat zeer belangrijk. Voor deze functie zijn motivate, enthousiasme en toewijding de belangrijkste voorwaarden. Profiel: Goede beheersing van de Nederiandse taal in woord en geschrift Beschikken over eigen vervoer Bereidheid tot het volgen van cursussen Collegiale instelling Werkt zorgvuldig en nauwkeurig Kennis van chemische stoffen is een pre Wij bieden: Bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling bij een jong en dynamisch bedrijf Een prima basissalaris, 13e maand en reiskostenvergoeding Doorgroei- en opleidingsmogelijkheden. A Wij verwaehten een ktantgerichte en flexibete instelling gevoe) voor kwaliteit veiligheid en milieu daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel stressbestendigheid en doorzettingsvermogen geen *9 tot 5* mentaliteit bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden een ptezierige werksfeer met een open cuttuur voor initiatieven een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor modem materieel en prima faciliteiten uitdagend en atwisseiend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scale van activiteiten goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 40