stad 4000 m2 1200m2 STIGTER r r u Victor Seele wint Vespa in Woonmall Alexandrium Win een tomatenkas van ACD! ll'lt-tikl Speciaal voor onze lezer Unieke lezersaanbieding ZOMERACTIE IN MAASTRICHT 65,- p.p. I stad I 0909 - 50 50 344 weekbladen Zomerstunt Maastricht 65,- p.p. i.s.m. Hotel Le Roi en Thermae 2000 wmmM maasstad weekbladen 100 jaar Feyenoord De vijf Rotterdamse onder nemers, onder leiding van Wim van't Wout, organise- ren het feest ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van Feyenoord in samenwer- king met Feyenoord, Stadion Feijenoord, Feyenoord Sup porters Vereniging, en de Gemeente Rotterdam. Hou zaterdag 6 September alvast vrij in je agenda want dat is de dag waarop dit spektakel gaat plaatsvinden in - waar anders - de Kuip. Flet programma op zaterdag 6 September 2008 zal door de Feyenoord Supporters zelf worden samengesteld. Binnenkort kan iedereen via de website www.feest- vandeeeuw.nl en via Maas stad weekbladen vijf mo- menten kiezen uit 25 histo rische gebeurtenissen uit de 100-jarige geschiedenis van Feyenoord. Daarnaast kan men nog een eigen moment toevoegen, mocht die er nog niet bijstaan! De 11 meest gekozen mo- menten worden dan op 6 September in De Kuip mid- dels animatie, video, laser en muziek op een dusdani- ge manier vertoond, dat het hele stadion al deze grote successen opnieuw kan be- leven. Dit alles ondersteund door Rotterdamse en inter- nationale artiesten die alien de bereidheid hebben hun optreden in het teken van de geschiedenis van Feyenoord te stellen en eens iets totaal anders te doen dan u van hen gewend bent. Het officiele programma duurt exact 100 minuten. Vanzelfsprekend zal alles in het werk worden gesteld om die avond zo veel mogelijk Feyenoordspelers en -trai ners van toen en nu in de Kuip aanwezig te laten zijn om hen in het programma te betrekken. Helaas is het niet moge lijk gebleken het Feest van de Eeuw gratis aan de Fey- enoordsupporters aan te bieden. Een plekje op de tribune kost 35, een veld- kaart 45. Daarnaast is er een speciaal Familievak sa mengesteld waarvoor iedere volwassene die zich laat be- geleiden door een jongere t/m 14 jaar 30 betaalt. De jongere zelf betaalt dan 20. De ondernemers hebben een stichting in het leven geroepen, de stichting 'geen Woorden maar Daden', die het feest organiseert. Ze verwachten met de gehan- teerde toegangsprijzen en uitgaande van een uitver- kochte Kuip (40.000 bezoe- kers), het Feest van de Eeuw met een klein verlies te kun- nen organiseren. Victor Seele is de winnaar geworden van de actie 'Win de woonmall Vespa. Vrijdag 6 juni kreeg de zeer gelukki- ge Barendrechter in Alexan drium Woonmall het Itali- aanse designvervoermiddel overhandigd. Woonmall Alexandrium stond enkele weken geleden volledig in het teken van Ita- lie. Niet alleen was er een Vespa te winnen, bezoekers konden 00k de nieuwste fiat 500 live bekijken en een gra tis woonadvies krijgen. De feestelijke afronding was dus afgelopen vrijdag. Victor Seele koocht tijdens de Ita- lie-weken meubels gekocht bij Kosnova en daar de kans- kaart met de prijsvraag in- gevuld. Uit de talloze inzen- dingen was hij de gelukkige. De actie werd mede moge lijk gemaakt dor Vespa Life style. Bij de prijsuitreiking waren aanwezig: Rinus Ver- schuren (Vespa Lifestyle), Marcella Maltha (Alexan drium Woonmall), Guustaaf Bolders (Centrummanager Alexandrium woonmall) .en Victor Seele (prijswinnaar). Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevard TUIN- SERREMEUBELEN GROOTSTE COLLECTIE VAN NEDERLAND ?4tCe<i uit (MMWiaad leven&zan! tuift- e*t wvie<Hect&ele*t GOED DOEL puzzel Zo doet u mee! service journaal 3w Geniet van het Bourgondische Maastricht. Het gastvrije 3-ster- ren Hotel Le Roi ligt in het centrum op een steenworp van het NS station. U slaapt op een luxe Hastens bed op 10 minuten loopafstand van het Vrijthof. Maastricht is een ideale stad om te gaan winkelen. De historische binnenstad biedt kleine boetiekjes, vele winkels, terrasjes, restaurants en culturele bezienswaardigheden. Voor elk wat wils. De 2-daagse Zomerstunt Maastricht bestaat uit: 1 overnachting in een Hastensbed in een comfortabele 2-persoons kamer in Hotel le Roi; Een uitgebreid Champagne ontbijtbuffet; Een dag lang entree voor Thermae 2000 met gebruik van binnen- en buitenbaden, saunalandschap en activiteiten- programma (t.w.v. 27,50); Stadsplattegrond en Shopping Guide Maastricht met leuke winkeltips. Prijs 65,- p.p. te reserveren van 1 juni t/m 31 augustus 2008 op basis van een 2-persoonskamer mits plaats beschikbaar. Toeslag vrijdag en zaterdag 10,- p.p.p.n. Citytax en service charge 4,25 p.p.p.n. Reserveren en informatie bel 0900 7468357 met code: "Maasstad Zomerstunt Maastricht". Hotel Le Roi, St Maartenslaan 1Maastricht. www.weekendiemaastricht.nl/maasstad It i'sWnOU&P jjpvolfcl SIRt/YS woensdag 11 juni 2008 - TX96 agiu Feyenoord bestaat 100 jaar en dat moet gevierd worden! Vijf Rotterdamse ondernemers met een Fey- enoord-hart namen daar- om het initiatief voor het 'Feest van de Eeuw'. VAN DE Zaterdag 6 September: terugblikken op 100 jaar feyenoord tijdens het Feest van de Eeuw. Een knalrode vespa scooter voor de gelukkige winnaar: Victor Seele. Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl Verstand van slapeny HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL 010-41850 79 www.stigter-tuirimeubelen.nl weekbladen gewricht speelgeld geldschieter zwemvogel plaats in ^Limburg rivier in Oostenrijk stekken welgesteld persoon ontkenning vervolgens voorspoed scheepvaart- bedrijf heilige dyne plaksel juffrouw (Maleis) motief vrouwelijk dier plaats in Gelderland Christus kookgerei middag bijbelse profeet public relations vruchtennat Nederland (op auto's) bijbelse berg persbureau deel van de rug Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Met deze tomatenkas kunt u met een beperkte ruimte toch optimaal genieten van uw zelfgekweekte tomaten. Doordat de kas lekker hoog is kunnen uw tomatenplaten er prima in staan en zijn ze gegarandeerd goed beschermd tegen weer en wind. De tomatenkas heeft een zeer stevige constructie (buizenframe) en wordt geleverd met een groene folie van 200 micron dik polyethyleen die extra versterkt is met een nylon vezel Kijk voor meer informatie op www.acd-kassen.nl Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 11 t/m dinsdag 17 juni 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. 0m de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, Oe Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 17: salsa. De winnaars van het Nijntje servies hebben inmiddels bericht ontvangen. iB2008-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 26