Naturalisatie- ceremonie Vrijwilligersfeest krijgt een vervolg Openbare hoorzitting Historische Coiiectie Gemeenteberichten Wijkoverleg Schiedam West Wijkoverleg Schiedam Kethel Wijkoverleg Schiedam Woudhoek Wijkoverleg Schiedam Zuid www.schiedam.nl Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: - I Els, l Sierappel en 2 Dennen, in verband met herinrichting van het terrein, staande 's-Gravelandseweg 555, 3119 XT te Schiedam 18 Lindes, in verband met herinrichting van Burgemeester Van Haaren- laan west deel 2 staande Burgemeester van Haarenlaan tussen Ruys de Beerenbroucklaan en Burgemeester Knappertlaan, 3116 te Schiedam* - 14 Lindes en een Plataan, in verband met herinrichting van Burgemees ter Van Haarenlaan Nieuwlandplein, staande Nieuwe Damlaan tussen Nieuwlandplein en mgr. Nolenslaan, 3118 te Schiedam 1 meidoorn, in verband met achteruitgang in conditie, boom is ziek, staan de in de achtertuin van het pand Hargplein 57, 312123 VD te Schiedam - 1 Es, in verband met overlast, staande in de achtertuin van het pand De La Marplein 23, 3123 AC te Schiedam*** - twee Esdoorns, tien Beuken, 1 Es, lAppel, acht Platanen en veertien Populieren, in verband met inpassing van een vrijliggend fietspad, staande in de groenstrook tussen de Willem Andriessenlaan en de Churchillweg, 3122 te Schiedam hiervoor geldt een herplantplicht van tweeentwintig bomen als laan- beplanting aan de Burgemeester van Haarenlaan volgens het in de tekening opgenomen beplantingsplan hiervoor geldt een herplantplicht van zestien bomen als laanbeplanting aan de nieuwe Damlaan volgens het in de tekening opgenomen beplantings plan hiervoor geldt een herplantplicht van een boom op of in de nabijheid van de kaplocatie hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 20 bomen op of in de nabij van de kaplocatie Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kun nen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzie ningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W. Dharmlal, tel: (010) 2191790. Kapvergunningen Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 1 Den, in verband met een toenemende scheefstand en risico op schade of letsel, staande in ter hoogte van het pand Hooiland 2, 3121 te Schiedam* 1 Populier, in verband met een twee uitscheurende plakoksels en daar- mee gepaard gaand risico op schade of letsel, staande Parkweg ter hoogte van volkstuincomplex Thurlede, 3119 te Schiedam** hiervoor geldt een herplantplicht van een boom op de kaplocatie. De boom mag overigens in verband met gevaar en risico met prioriteit en op zeer korte termijn worden gerooid zonder verder afwachting van de bezwaar en beroeps- procedure. hiervoor geldt een herplantplicht van een Populier op de kaplocatie. De boom mag overigens in verband met gevaar en risico met prioriteit en op zeer korte termijn worden gerooid zonder verder afwachting van de bezwaar en beroepsprocedure. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen 6 weken na de dag van verzending van de vergunning. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kun nen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzie ningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw W. Dharmlal, tel: (010)2191790. Op 4 juni vond de naturalisatie- ceremonie voor 39 Schiedammers plaats. Burgemeester Verver reikte de bevestiging van het verkregen Nederlanderschap uit in de Aleida- zaal op het Stadserf. Foto: Bert van der Schee Voor het Vrijwilligersfeest 2008, dat donderdag 12 juni wordt gehou- den, is een overweldigend aantal aanmeldingen ontvangen. Daarom is besloten in September een extra feestavond te organiseren om alle belangstellenden een leuke avond te kunnen bieden. Ongeveer 1100 personen hebben zich de afgelopen weken voor het Vrij willigersfeest aangemeld. Het feest zal worden gehouden op de James Cook van de Spido. Dit schip is echter te klein voor zo'n groot gezel- schap. Daarom zal in September nog een tweede avond worden gehouden met een identiek programma. De uitnodigingen worden verzonden op volgorde van aanmelding. Het Vrijwilligersfeest wordt aange- boden door burgemeester en wethou ders van Schiedam en de organisatie is in handen van het Steunpunt Vrij- willigerswerk Schiedam. Doel van het feest is om vrijwilligers te be- danken voor de belangrijke bijdrage die zij leveren aan de Schiedamse samenleving. Onderdeel is de be- kendmaking van de 'Vrijwilliger van het jaar'. Dit gebeurt door burgemeester Verver en wethouder Daskalakis. De verkie- zing zal nu over de twee avonden worden verdeeld. De eindwinnaar zal tijdens de tweede feestavond in September bekend worden gemaakt. Deze zal worden gekozen uit een voorverkiezing van winnaars in ver- schillende categorieen. Deze cate gories zijn: hulpverlening en zorg; educatie, sociaal-culturele vorming en cultuur; recreatie, hobby en sport; en overigen. Tijdens het Vrijwilligersfeest treden diverse artiesten op, waaronder Lee Towers! De avond zal worden gepre- senteerd door Leonie Sazias. Op 23 juni a.s. vindt in de lunch- kamer van het Stadskantoor op het Stadserf van 15.00 tot 17.00 uur een openbare hoorzitting plaats over de locatie voor het permanent tentoon- stellen van de historische coiiectie van Schiedam. De notitie waarin de verschillende opties voor een locatie nader zijn uit- gewerkt is te verkrijgen via de web site van gemeente Schiedam www. schiedam.nl Het wijkoverleg van de wijk West zal plaatsvinden op: Datum: Dinsdag 24 juni 2008 Locatie: Jan van Avennesstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: gemeentelijk beleid kamerverhuur, het verslag van de vorige verga- dering, kredietoverzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de Wijkprocesmanager, mw. Bobby Scheepe, tel. 010-2191028 of e-mail: b.scheepe@schiedam.nl Voor het bijwonen van de vergade- ring kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijkont- wikkeling: telefoon 010-2191023. Het wijkoverleg van de wijk Kethel zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 16 juni 2008 Locatie: Schietbaanstraat 32 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: het verslag van de vorige verga- dering, kredietoverzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de Wijkprocesmanager, mw. Bob by Scheepe, tel. 010-2191028 of e-mail: b.scheepe@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergade- ring kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijkont- wikkeling: telefoon 010-2191023. Het wijkoverleg van de wijk Woud hoek zal plaatsvinden op: Datum: Dinsdag 24 juni 2008 Locatie: De Stuurhut, Nijhoffplein 1 Aanvang: 19.30 uur Besproken wordt o.a.: het verslag van de vorige verga- dering, kredietoverzicht, nieuwe aanvragen. Voor informatie kunt u terecht bij de Wijkprocesmanager, mw. Daphne Kunst, tel. 010-2191029 of e-mail: d.kunst@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergade- ring kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijkont- wikkeling: telefoon 010-2191023. Het wijkoverleg van de wijk Zuid zal plaatsvinden op: Datum: Maandag 16 juni 2008 Locatie: Bewoners Ver. Schiedam Zuid, Leliestraat 10 Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: het verslag van de vorige vergadering, kre dietoverzicht, nieuwe aanvragen, te- rugkoppeling wijkschouw door dhr. Eef Otterspeer (gemeente Schiedam, afd. Beheer Openbare Ruimte). Voor informatie kunt u terecht bij de Wijkprocesmanager, dhr. Hiiseyin Kalyoncu, tel. 010-2191031 of e-mail: h.kalyoncu@schiedam.nl. Voor het bijwonen van de vergade ring kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijkont- wikkeling: telefoon 010-2191023. 11 juni 2008 nummer 23 Pagfna 4 Coiofon Gemeentelijk Informatiepunt Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 I Fax: (010) 473 70 21 Stadswinkel, Stadserf 1 Tel.: (010) 246 53 04 E-mail: info@schiedam.nl Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam Informatienummer stadswinkel. (010) 246 54 57 Eindredactie Gemeente Schiedam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 7