MllVA (Tijdelijk) Thuis in Schiedam gemeente Schiedam Op vrijdag 6 juni vond in de Aleida- zaal een bijeenkomst plaats met als onderwerp de toestroom van tijde- lijke arbeidsmigranten uit Midden- en Oost-Europa. Enige tijd geleden is de gemeente Schiedam begonnen om door middel van goed afgestemd beleid de komst van deze groep werk- nemers in goede banen te leiden. Vertegenwoordigers van een brede waaier van organisaties wisselden met elkaar van gedachten onder leiding van oud-wethouder Peter Groeneweg. Daarbij werd inge- gaan op problemen die zich soms voordoen, als werknemers zich in Schiedam vestigen, maar ook op de soms ongewenste situaties waarin zij terechtkomen. Er werd gesproken over onderwerpen als overbewoning, huisvesting en voorzieningen, maar ook over de sociaal-economische po- sitie van de werknemers. Namens de gemeente Schiedam namen de wethouders Yorick Haan en Chris tine Daskalakis deel. Verder waren er onder andere vertegenwoordigers van uitzendbureaus, bewonersorga- nisaties, woningcorporaties en wel- zijnsinstellingen. De 'expertmeeting', zoals de bijeen komst werd genoemd, leverde een aantal goede aanvullingen op de con- ceptnota '(Tijdelijk) Thuis in Schie dam' over dit onderwerp. Op basis hiervan zal het gemeentelijk beleid worden vastgesteld. Aanwijzing gehandicapteriparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken be kend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehan- dicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 29 mei 2008: Hofje van Belois, voor pand nr. 20, 3117 DS b. Besloten op 4 juni 2008: Havenbogen, voor pand nr. 88, 3117 NT 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 4 juni 2008: Albert van Raalteplein, voor pand nr. 84, 3122 GL b. Besloten op 6 juni 2008: Kleermakerpad, voor pand nr. 14,3123 PD Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd be- zwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Be stuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. P. Pollen, tel. nr. 2191850. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 6 juni 2008 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte, Mr. J.W. Spruijt Kennisgevirig voornemens VrijsteHirtg ex. artikel 19, lid 3 WRO RECTIFICATIE Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening is aangevraagd voor: Het gedeeltelijk vernieuwen van een woning gelegen aan de Groenelaan 8. Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan "Bebouwingsvoorschriften voor de Bebouwde Kom"*be- stemmingen "Bebouwingsklasse W II en Achtererf Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmings plan, omdat het bouwwerk in de bestemming "Achtererf" valt. De gronden met de bestemming "Achtererf moeten worden aangelegd als tuin. Het bouwplan is daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15, 17 of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 20 van de Besluit op de ruimtelijke ordening 1995 wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om vrijstelling te verlenen: Het plan ligt hiertoe van vanaf 5 juni 2008 t/m 16 juli 2008 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 t/m 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 t/m 16.00 uur en donderdag van 08.00 t/m 20.00 uur telefoon 010-2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage in legging schriftelijk zijn/haar gemotiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de vrijstel ling kenbaar maken bij het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van het Afdelingsmanager Vergunningen en Handhaving Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Kennisgeving voornemens Vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 WRO RECTIFICATIE Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening is aangevraagd voor: Het vergroten van een woning gelegen aan de Louise de Colignystraat 59. Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan "Bebouwingsvoorschriften voor de Bebouwde Kom" be- stemmingen "Bebouwingsklasse OB II en Achtererf. Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmings plan, omdat het bouwwerk in de bestemming "achtererf valt. De gronden met de bestemming "achtererf moeten worden aangelegd als tuin. Het bouwplan is daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15, 17 of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning juncto artikel 20 van de Besluit op de ruimtelijke ordening 1995 wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om vrijstelling te verlenen. Het plan ligt hiertoe van vanaf 5 juni 2008 t/m 16 juli 2008 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswin kel, Stadserf 1, maandag van 12.00 t/m 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 t/m 16.00 uur en donderdag van 08.00 t/m 20.00 uur, telefoon 010-2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage inleg- ging schriftelijk zijn/haar gemotiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van het Afdelingsmanager Vergunningen en Handhaving Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Kennisgeving voornemens Vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 WRO Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening is aangevraagd voor: het gedeeltelijk vergroten van een woning (opbouw le verdieping) op het perceel plaatselijk bekend Maasstraat 18. Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan "Bebouwingsvoor schriften voor de Bebouwde Kom" bestemmingen "Bebouwingsklasse OD en Achtererf. Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan, omdat het bouwwerk in de bestemming "achtererf valt. De gronden met de bestemming "achtererf moeten worden aangelegd als tuin. Het bouwplan is daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15, 17 of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20 van de Besluit op de ruimtelijke ordening 1995 wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om vrijstelling te verlenen. Het plan ligt hiertoe van vanaf 12 juni 2008 t/m 23 juli 2008 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00-16.00 uur en don derdag van 08.00-20.00 uur., telefoon 010-2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage inlegging schriftelijk zijn/ haar gemotiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van het Afdelingsmanager Vergunningen en Handhaving Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Kennisgeving voornemens Vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 WRO Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een vrijstelling ex. artikel 19, lid 3 Wet op de Ruimtelijke Ordening is aangevraagd voor: Het plaatsen van een dubbelwandig rookkanaal op het perceel plaatselijk bekend Westerkade 12-H te 3116 GJ Schiedam Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan "Bebouwingsvoor schriften voor de Bebouwde Kom" bestemmingen "Bebouwingsklasse OB II en Achtererf". Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan, omdat het bouwwerk in de bestemming "achtererf valt. De gronden met de bestemming "achtererf moeten worden aangelegd als tuin. Het bouwplan is daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15, 17 of 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 20 van de Besluit op de ruimtelijke ordening 1995 wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om vrijstelling te verlenen. Het plan ligt hiertoe van vanaf" 12 juni 2008 t/m 24 juli 2008 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 t/m 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 t/m 16.00 uur en donderdag van 08.00 t/m 20.00 uur, telefoon 010-2465565. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage inlegging schriftelijk zijn haar gemotiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de vrijstelling kenbaar maken bij het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van het Afdelingsmanager Vergunningen en HandhavingPostbus 1501, 3100 EA Schiedam. Kennisgeving Wet bodembescherming: Besluit Uniforme Saneringen 's-Gravelandseweg ter hoogte van afrit 11 Rijksweg A20 Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de volgende melding als bedoeld in de artikelen 1.3 van de Regeling Uniforme Saneringen en artikel 39b van de Wet bodembescherming is ontvangen van de gemeente Schiedam, afdeling Projecten d.d. 29 mei 2008. Deze melding betreft het voornemen de bodem op de locatie aan de 's-Grave landseweg ter hoogte van afrit 11 van de Rijksweg A20 (postcode 3100 AB) kadastraal bekend gemeente Schiedam sectie I nummer 6138 bekend onder de code SC060601009 te saneren volgens het Besluit uniforme saneringen categorie Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit Uniforme Sanerin gen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen 5 werkdagen na ontvangst van de melding aanvangen tenzij schriftelijk wordt medegedeeld door het bevoegd gezag dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uni forme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 6 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinzageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroeps- procedure naar aanleiding van de melding. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer E.L.D. Korving van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefoon 010-2191 795 Wbb-code: SC060601009

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 8