stad £J vfrm Midzomer 3 daagse bij Vervat! „i Woonwerkunits Schiecentrale nu ook te huur CAMPER HUREN? Win twee nachten in luxe! Speciaal voor onze lezer Unieke lezersaanbieding 3-DAAGSE ZOMERCRUISE naar Newcastle van €90,- nu v.a. €59,- p.p. in rotterdam. CARAVANS cor olie stad puzzel L" I i I I 0909 - 50 50 344 weekbladen Genieten aan boord van een luxe cruiseferry en u verblijft een dag in bet sfeervolle Engelse Newcastle! DFDS SEAWAYS maasstad weekbladen Alle units, zowel de koop- als de huureenheden, wor den casco opgeleverd. U kunt ze dus voor een groot deel naar eigen inzicht in- delen. Dankzij veel glas en schuifpuien baden ze in het licht. Bijzonder aan het nieuwbouwcomplex is het 'dek', een omsloten binnen- plaats op tien meter boven het maaiveld. Daar kunt u na een drukke werkdag ontspannen en collega-on- dernemers en buren ont- moeten. En kinderen kun- nen er veilig spelen. Heeft u een eigen bedrijf(je) in de audiovisuele of ICT-sector of bent u anderszins daar- in werkzaam, dan krijgt u voorrang bij de toewijzing. De verkoop van de woon- werkeenheden is al langer bezig. De prijzen beginnen bij 166.500 euro (v.o.n.). Wilt u een het bijna opge- leverde complex bekijken? Kom dan op donderdag 19 juni, 26 juni, 3 juli en 24 juli langs, steeds van 16.00 tot 18.00 uur. Voorzieningen om de hoek In de Schiecentrale hebben zich de afgelopen jaren al tientallen audiovisuele en ICT-bedrijven gevestigd. Ook vindt u er inmiddels een supermarkt (Albert Heijn) en een parkeerga- rage. De oplevering van het hele complex aan de Schie- haven is deze zomer. In de omgeving bevinden zich restaurants, een jazzcafe, een theater, een gezond- heidscentrum, een basis- school en kinderopvang. Wilt u meer weten over de woonwerkunits in de Schie centrale? Kijk dan op www. jouwschiecentrale.nl. Meer nieuwbouw in Rotterdam staat op www.woneninrot- terdam.nl. www.corolie.nl VOORDEEL-Arrangement LOMMERRIJK www.lommerrijk.nl GOED DOEL Zo doet u mee! (70 ct. p.m.). Vrijdag 20 t/m zondag 22 juni c89. service journaal A Welkom aan boord De cruiseferries van DFDS Seaways bieden u volop vermaak. U kunt beginnen met een drankje op de zonnige promenadedekken, waar bij goed weer een BBQ wordt georga- niseerd! Er zijn verschillende restaurants, winkels, bioscepen en een casino, 's Avonds kunt u genieten van optredens en entertainment in de sfeervolle nachtciub. Newcastle Deze sfeervolle stad wordt ook wel de 'shopping capital' van Groot-Brittannie genoemd. Ook voor de niet shopaholics is er genoeg te beleven. Tijdens een stadswandeling vindt u op loopafstand sfeervolle pubs, musea, de mines van het kasteel en mooie victoriaanse gebouwen langs de rivier de Tyne. Programma Dag 118.00 uur vertrek van IJmuiden naar Newcastle Dag 2: 9.00 uur aankomst in Newcastle en aansluitend bustransfer naar het centrum van de stad. Hier heeft u de hele dag ter vrije besteding. Om 16.15 uur bustransfer terug naar de terminal waar het schip om 17.30 uur vertrekt Dag 3: 9.30 uur aankomst in IJmuiden Vanafprijzen* o.b.v. twee personen 1,2,7,8,14,21 en 29 juli /4,12,13, 17,18,19,20,26 en 27 augustus 59,- overige data in juli en augustus €79,- het betreft hier flexibele prijzen; hoe eerder u boekt hoe voordeliger u reist. U kunt de actuele reissom voor uw reisgezelschap eenvoudig bekijken via www.dfds.nl/maasstad Inbegrepen Twee ovemachtingen in 2-persoons hut met douche/toilet Live avondentertainment (band en showballet) Bustransfer terminal - centraal station (centrum) Newcastle v.v. Dag ter vrije besteding in Newcastle Reisinformatie en boekje over Newcastle Brandstoftoeslag (op moment van publicatie) Extra's naar keuze Half pension aan boord, 2x diner- en 2x ontbijtbuffet, 84,- p.p. Parkeren op afgesloten terrein bij de terminal €12,-per auto Info ANVR voorwaarden van toepassing Informatie en tarieven onder voorbehoud van omissies en drukfouten Alleen bij telefonische boekingen 15,- reserveringskosten per boeking Reserveren Boek online via www.dfds.nl/maasstad Of bel DFDS Seaways via 0255 546666 o.v.v. de boekingscode MST8 JUST SAIL AWAY woensdaq 18 juni 2008 - TX96 De woonwerkunits die PWS Rotterdam achter de Schiecentrale in het Lloydkwartier ontwikkelt, worden nu ook verhuurd. Voortaan kunt u dus kie- zen tussen kopen en hu- ren. Vrijdag 6 juni ging de verhuur van start. De huurprijzen beginnen bij circa 575 euro per maand. Tot en met 24 juli kunt u op diverse dagen een kijk- je komen nemen. Impressie van een woonwerkunit in de Schiecentrale. Voor nieuwe of gebruikte caravans Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 Lekker eten, drinken en bowlen (of varen) "le website Straatweg 99 - Rotterdam Telefoon 010 - 422 00 11 weekbiaden bedrog elasticiteit soort stof winters schilderij 2 rustig plaats in Duitsland meubelstuk afgeladen overwinning barium niksen vrucht 3 keukenkruid ten name van geweldig soapserie onbepaald voomaam- woord 6 bloed- vloeistof Romaans pepmiddel T tijdmaat rode dekverf verbouw uitvinder van de telefoon Arabische staat opgang niet mis onoprecht persoon behoeftige ook loterij- briefje vallei Y 4 Noach 5 silicium boekwerk 1 toevluchts- oord rivierarm klant Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Op 100 meter van het strand en aan de voet van de duinen ligt Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. Bovenop het hotel zijn drie luxueus ingerichte suites met duinzicht gebouwd. Met de aanwezigheid van o.a. een kingsize bed, een minibar en een whirlpool in de kamer. Een winnaar krijgt twee ovemachtingen in een suite met ontbijtbuffet voor twee personen. Kijk voor meer informatie op www.zuiderduin.nl of bel 072-750 2000 Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 18: praam. De winnaars van de boottocht voor 2 personen met Rederij Triton hebben inmiddels schriftelijk bericht gehad. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 18 t/m dinsdag 24 juni 2008 doorgeven via besteding] direct kassa YO.or.deel Met Vervat Liever Kamperen voucher** Profiteer van tal van extra aanbiedingen op alle afdelingen en maak kans op €50.000,- vakantiegeldD LOCARNO Alu 8 sfandenstoel indusief hoofdkussen, draagvermogen J 20 kg. 5 jaar gorantie op frame. SAFARI CHEF Compact met scottel, barbeque, grill, ovendeksel/wok. Inclusief draagtas. o0000°v|§j§8i Voefenbank MOBICOOL W35 Luxe koelbox loopt op rolletj 35 liter, 12/230 V Made by Dometic group. Met Vervat Liever Kamperen voucher* KAMPEERSUPERMARKT Check ons assortiment en actuele info op www.vervat.nl Stadionweg 31/33, 3077 AP Rotterdam, Tel. 010 497 08 22

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22