Een van de snelst groeiende en succesvolste supermarktformules van Nederland opent binnenkort een nieuwe vestiging in Schiedam. Wij zoeken voor de goedkoopste supermarkt met het lekkerste vers, het beste supermarkt personeel van Schiedam. Spreekt je dit aan, kijk dan bij onderstaande vacatures of jouw functie er ook bijzit. I S 1 Interesse? i a De BESTE afdelingsverantwoordelijke KW, AGF en Boetiek (fulltime) M/V Op onze afdelingen vind je de lekkerste producten van Schiedam. Voor de afdeling KW (kruidenierswaren), AGF (aardappelen, groente en fruit) en voor de afdeling Boetiek (brood, kaas, vleeswaren) zoeken wij voor voor deze afdelingen een enthousiaste vakman/vakvrouw, met bij voorkeur ervaring in soort- gelijke functie. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het beheervan de afdeling voorwat betreft omzet, presentatie, kwaliteit en resultaat. Samen met je team, waar je functioneel leiding aan geeft, zorg je dagelijks voor een fantastische versafdeling voor onze klant. De BESTE verkoopmedewerkers I De BESTE verkoopmedewerkers Versafdelingen (fulltime en parttime) M/V Kruidenierswaren (fulltime en parttime) M/V Op onze versafdelingen vind je de lekkerste producten van Schiedam. Als verkoopmedewerker ben je een belangrijke pion op de versafdeling. Met passie voor de versproducten en een gezonde werkinstelling staan onze verkoopmedewerkers iedere dag weer klaar voor onze klant. Samen met je collega's zorg je voor een fantastische versafdeling. Op onze kruidenierswarenafdeling vind je een breed assortiment producten. Samen met je collega's zorg jij voor een schone, strakke afdeling en een optimale verkrijgbaarheid. Als verkoopmedewerker ben je een belangrijke pion op de afdeling. Met passie en een gezonde werkinstelling staan onze verkoopmede werkers iedere dag weer klaar voor onze klant. Al onze medewerkers blinken uit in klantvriendelijkheid, zijn betrokken en werken dageiijks met passie VGOf nun vak. Samen met onze medewerkers zijn wij trots op onze organisatie. De BESTE kassamedewerkers (fulltime en parttime) l\A/V Onze kassamedewerkers zijn voor de klant de laatste en een van de belangrijkste schakels in de supermarkt. Als kassamedewerker zorg je voor een snelle en correcte afwikkeling van de aankopen van de klant. Onze klant krijgt de beste kassa afhandeling met een glimlach. Je bent altijd correct en behulpzaam en zorgt ervoor dat de kassaruimte schoon en netjes is. Naast het kassawerk verricht je nog diverse taken op de winkel- vloer. De BESTE hulpkrachten Kassa en Versafdelingen M/V Op de avonduren en op zaterdag is er in onze supermarkt veelwerkte verrichten. De lekkerste producten moeten op ieder moment van de dag volop verkrijgbaar zijn. Voor al onze versafdelingen en de kassa-afdeling hebben we voor diverse werkzaamheden veel werk voor hulpkrachten. Zoek je naast je studie een leuke job met goede verdiensten en ben je zeer gemotiveerd, dan is het werk in onze supermarkt zeker iets voor jou. De BESTE vulploegmedewerker M/V Op de avonduren en op zaterdag is er in onze supermarkt veelwerkteverrichten. Alonze producten van de afdeling kruidenierswaren moeten op iedere moment van de dag volop verkrijgbaar zijn. Met een leuke groep gemotiveerde collega's vullen wij iedere avond de schappen in onze supermarkt. Zoek je naast je studie een leuke job met goede verdiensten en ben je zeer gemotiveerd, dan is het werk in onze supermarkt zeker iets voor jou. Herken jij je als nieuwe collega in een van deze functies? Stuur snel een brief naar CoopCodis, Markweg 8,6883 JM Velp, t.a.v. de heer J.G. Schiebergen of reageer per e-mail naar interesse-supercoop@zoektwerk.nl. Vermeld in je brief wat je opleidingen en ervaringen zijn en in welke functie je geYnteresseerd bent. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEZOCHT: het beste SUPERMARKTPERSONEEL van Schiedam! Super coop te

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 10