Jansen Recycling Groep i Grote voorraad en showroom-modellen van BOSE H PI 01 home cinema systemen De Veld beeld en geluid maasstad vacatures stad kiihne Boekhouder m/v Het glazen pand Advertentie Bent u op zoek naar vakkundig personeel? Plaats dan uw advertentie in Maasstad weekbladen met een bereik van 621.000 brievenbussen. maasstad Bankwerker Kraanmachinist Werfmedewerker FILIAALLEIDER M/v FULLTIME A G advocaten Noordmolenstraat 17-3111 PD Schiedam - telefoon: 010 - 4737044 www.hetglazenpand.nl MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 25 juni 2008 - XQ07 Uw vacature ook op deze pagina('s)? Neem dan contact op met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mall ta@maasstad.nl arbeidsmarkt opleidingen Binnenkort weer bij uw weekblad de special Maasstad Werk(t) gerichtopdearbeidsmarktenopleidingeninhetRijnmondgebied. weekbladen it Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Tel. 010-4004248 of Tel. 010-4004483 of mail ta@maasstad.nl Jansen Recycling Groep is een internationale handelsonderneming op het gebied van metaalrecycling. Vanuit onze vestigingen in Vlaardingen, Dordrecht en Rotterdam (Waalhaven) vindt de afzet van onze producten wereldwijd plaats. Ter aanvulling van ons team zoeken wij per direct een Het betreft allerhande werkzaamheden voor het onderhouden van de werven en machines van de Jansen Recycling Groep. Het machinepark bestaat uit o.a. hydraulische scharen, overslagkranen, heftrucks, vrachtwagens, etc. Ervaring en/of feeling met hydrauliek, elektronica en mechanica is een pre. Het betreft allerhande werkzaamheden op het gebied van het verladen van ferro en non-ferro metalen in containerbakken of zeecontainers en het uitsorteren van vrachten met behulp van een hydraulische overslagkraan. Het betreft allerhande werkzaamheden op het gebied van het verwerken van non-ferro metaalrecycling, zoals het sorteren en blenden van non-ferro afvallen. Naar gelang de interesse en capaciteit is er doorgroei mogelijk naar het bedienen van een overslagkraan en heftruck. Werkervaring in de metaalrecycling gewenst. Wij bieden een zelfstandige functie binnen een informeel team in een jong bedrijf. Je bent flexibel, een teamplayer, hebt een klantgerichte houding en bent stressbestendig. Heb je zin om als werfmedewerker, kraanmachinist of monteur ons team te komen versterken, stuur dan je gemotiveerde sollicitatie met cv binnen twee weken naar de heer C. Peet (c.peet@macj.nl), Metaalhandel A. C. Jansen, Postbus 59022, 3008 PA Rotterdam. Telefoon 01 0 - 491 1 3 70. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kiihne Beheer B.V. is een zelfstandige en toonaangevende importeur van een groot assortiment technische producten. De organisatie bestaat uit twee werkmaatschappijen: Kiihne Automotive B.V. en Kiihne Industrie B.V. Er werken in totaal 150 mensen vanuit de vestigingen in Hoevelaken (hoofdkantoor), Schiedam, Hoogeveen en Veldhoven aan de verdere uitbouw en het succes van Kiihne. Kiihne Automotive B.V. verzorgt de marketing en distribute van een uitgebreid assortiment automaterialen, truck-, trailer- en dieselonderdelen en gereedschappen. Kiihne Industrie B.V. verzorgt de marketing, bewerking en distributie van hoogwaardige industriele halffabrikaten en eindproducten op het gebied van rem- en frictietechniek, lagertechniek, engineering plastics en isolatietechniek. Voor ons filiaal in Schiedam zijn wij op zoek naar een enthousiaste De functie: Als Filiaalleider geef je leiding aan alle processen en medewerkers in het filiaal, zowel voor wat betreft Automotive als Industrie. Je draagt zorg voor een zo accuraat mogelijke doorstroming van goederen. Daarnaast coordineer je de personele bezetting en de indeling van de dagelijkse routedienst CarGo. Je onderhoudt contacten met de klanten, zowel aan de balie als telefonisch. Je formuleert het beleid ten aanzien van de inrichting van de werkplaats en doet aanbevelingen tot verbetering daarvan. Je initieert werkoverleg met de filiaalmedewerkers en voert periodiek functioneringsgesprekken. Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud van het bedrijfspand en de machines, alsmede de kostenbudgetten van het filiaal, in samenspraak met de Assistent Logistiek Manager, aan wie je rapporteert. Wij vragen: minimaal een MBO-opleiding technische achtergrond goede communicatieve eigenschappen organisatorisch vermogen leidinggevende ervaring, liefst in een logistieke omgeving affiniteit met automotive kennis van MS Office woonachtig in omgeving Schiedam Wij bieden: een afwisselende en zelfstandige functie met veel verantwoordelijkheid in een dynamische onderneming, waar collegialiteit hoog in het vaandel staat goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Is deze functie iets voor jou? Stuur dan je brief en curriculum vitae aan Kiihne Automotive B.V., Postbus 19, 3870 CA Hoevelaken, t.a.v. mevrouw K. Lucas, of per email klucas@kuhne.nl. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Karin Lucas, Personeelszaken, 033-2542211 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. maatwerk in retail franchise AG advocaten (voorheen Anema Greve) gevestigd te Rotterdam, bedient al sinds 1901 de zakelijke markt. We zijn een compact collectief van advocaten en economen, gespecialiseerd in retail- en franchisevraagstukken. Zowel nationale als internationale ondernemingen maken gebruik van onze expertise op commercieel en juridisch gebied. Maar ook op financieel-economisch vlak hebben we veel knowhow in huis. Wij hebben momenteel 11 medewerkers in dienst. Wij zijn, ter versterking van ons kantoor, op zoek naar een daadkrachtige (24 uur per week, in overleg in te vullen) U bent als boekhouder binnen onze organisatie verantwoordelijk voor de gehele boek- houding, in de ruimste zin van het woord. U voert taken uit, voorziet in management- informatie, maar u vindt het ook uitdagend om gevraagd en ongevraagd mee te denken. Uw taken richten zich op de volgende deelgebieden: - het verzorgen van de financiele administratie; - het verzorgen van de BTW-aangifte; - debiteuren- en crediteurenbeheer; - voorbereiden, definitief maken en doorboeken declaraties in overleg met de advocaten; - contactpersoon van de Accountant; - controleren en klaarzetten betalingen; - managementinformatie verschaffen en vertalen in de vorm van rapportages; - urenregistratie; controleren en bewaken tijdige en correcte invoer; - diverse andere zaken, zoals personeelsgegevens registreren. Wie zoeken wij: - op de eerste plaats beschikt u over een hoge mate van zelfstandigheid en verant- woordelijkheidsgevoel; u zorgt dat belangrijke zaken te alien tijde worden afgehandeld; - u hebt ervaring opgedaan in soortgelijke werkzaamheden; - uiteraard weet u om te gaan met vertrouwelijke informatie en kunt u ordelijk werken; iedereen moet de dossiers kunnen raadplegen; - u hebt een flexibele instelling en bent in staat om prioriteiten te stellen; tevens vindt u het geen probleem om in een team te werken, zonder uw concentratie te verliezen; - tenslotte beschikt u over een afgeronde administratieve opleiding op MBO-niveau, ervaring met Fidura software is een pre, maar geen vereiste. Geinteresseerd? Wij bieden u een uitstekend salaris, zowel primair als secundair (o.a. een volledig betaald pensioen na een jaar dienstverband). Tevens is er de mogelijkheid om deze functie onder schooltijden uit te voeren, zolang er maar duidelijke afspraken worden gemaakt over de praktische invulling. Voelt u zich aangesproken door deze functie, schroom dan niet om contact op te nemen met mevrouw N. de Brouwer, GIBO Advies, op telefoonnummer 0413 - 245 993. U kunt ook mailen naar Ndebrouwer@aiboaroeD.nl. Wij zien uw sollicitatie graag via dit mailadres tegemoet. Nu 10% Korting

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 14