gee 60% voordeel Lekker lang shoppen tijdens Ladies Night r 1200m2 STIGTER 4000 m2 r r nnnnnnnnn bij WeWave stad Newport: vakantie aan de Zevenhuizerplas Win een weekend of midweek Drenthe! Unieke lezersaanbieding DUTCH WATER DREAMS stad Zo doet u mee! 0909 - 50 50 344 Wildwatersporten in Dutch Water Dreams nMi s maasstad weekbladen Rotterdam Laat Open Er is een signeersessie met Lulu Wang, er zijn gratis ijs- jes en de deelnemende win kels hebben veel speciale aanbiedingen, waaronder het winnen van outfits en oplopende kortingen. Zo is er op de Lijnbaan een gro- te catwalk met aantrekke- lijke modeshows van Mexx, Livera, Cool Cat, Avenue Bruidsmode en vele ande- ren. In de Beurstraverse spelen doorlopend verschil- lende jazzbands. De eerste editie van de extra lange koopavond wordt een echte ladies night. „Daar- mee haken we in bij La City, het project waarmee Rot terdam tussen 14 juni en 13 juli haar vrouwelijke kanten toont", zegt projectleidster Jorissa Neutelings. „Maar, met Rotterdam Laat Open willen we vooral laten zien dat Rotterdam een echte winkelstad is. In de Rotter- damse binnenstad zijn de winkels ook niet voor niets elke zondag geopend. Rot terdam heeft als winkelstad gewoon heel veel te bieden. Bijna alle winkels doen wel iets extra's tijdens Rotter dam Laat Open: activiteiten voor de winkel of leuke aan biedingen binnen. Jorissa Neutelings: Rotter dam Laat Open stopt niet om elf uur. Het genieten gaat ge woon door. Aan het eind van de extra lange avond shop- pen kun je heerlijk nagenie- ten op de door de Rotter- damse vrouwelijke DJ Hele- ne di Firenzi gekozen muziek en je kan bijkomen op het cocktailterras op de trappen van het WTC." Tijdens een 'normale' koopavond zijn er ongeveer 40.000 mensen in de Rotterdamse binnenstad. Met 'Rotterdam Laat Open' wordt een fors aantal extra mensen verwacht, die boven- dien langer in het centrum zullen blijven. „Deze eer ste keer, de Ladies Night, is leuk voor iedereen, maar het is natuurlijk extra leuk voor vrouwen om eens samen met een vriendin de stad in te gaan," vertelt projectleidster Jorissa Neutelings verder. „Door de aankleding van de winkelgebieden en alle extra activiteiten en aanbiedingen is het nog leuker om te gaan shoppen." Meer informatie op: www. rotterdamlaatopen.nl. Het is een mooie zomerse dag en u zit op uw balkon te genieten van het uitzicht en een goed boek. En als u verkoeling zoekt, loopt u even naar het strand voor een duik. Nee, u zit niet in een vakantieoord in Span- je maar in de Rotterdamse nieuwbouwwijk Nesselan- de. In project Newport, om precies te zijn. Drie appartemententorens rijzen straks op aan de Ze venhuizerplas en bieden een prachtig uitzicht over de wijk, de plas en het 800 meter lange zandstrand. De lichte kleuren, de speelse vormgeving en de vele bal- kons en buitenruimtes roe- pen al bij de eerste aanblik een vakantiegevoel op. Niet alleen de badplaatsarchi- tectuur, ook de plas zelf, het strand en de boulevard erlangs (met winkels, ho- reca en een hotel) geven het hart van Nesselande straks de uitstraling van een bad- plaats. Verder zullen recre- atieve voorzieningen als een haven en een waterskibaan aan het vakantiegevoel bij- dragen. Newport krijgt 464 wonin- gen: 436 appartementen en 28 eengezinswoningen. De eerste zeven van de in totaal negen deelprojec- ten zijn in de verkoop en de bouw is volop bezig. Het aanbod is gevarieerd, van tweekamerappartementen (vanaf 169.500 euro (v.o.n.)) tot riante penthouses. In de directe omgeving vindt u een metrostation, een brede school (met kinderopvang) en winkels voor de dagelijk- se boodschappen. Meer informatie is te vin- den op www.newport-nes- selande.nl of vraag infor matie op bij Atta Make- laars: 010-4335710. TUIN- SERREMEUBELEN GROOTSTE COLLECTIE VAN NEDERLAND s4tte& uit (MMViKzad Ceo^t&cuvi! (ceitt- e*t ^en>iec*tecc»ete*t Slaapsystemen en slaapadviezen GOED DOEL puzzel T service journaal weekbladen In het fantastische wildwatersport complex Dutch Water Dreams te Zoetermeer kunt u met een korting oplopend tot 60% raften, wildwaterkanoen, flow- boarden en bodyboarden en hydrospeeden. Maasstad weekbladen heeft voor haar lezers deze unieke aanbieding beschikbaar gesteld: Twee uur watersporten naar keuze voor slechts 26,50 incl. een consumptie, een verzekering voor een persoon en excl. materiaal 8,-). De vrijkaarten zijn geldig om in je eentje 2 uur te watersporten of met z'n tweeen allebei 1 uur. De 2-uurs vrijkaarten zijn 12 maanden geldig. Actie is geldig tot 31 oktober 2008. Vanaf 4 vrijkaarten worden er geen 4,50 verwerkingskosten berekend. OP=OP Bestel via 0900 999 6 333 0.,70 ct/min) O.v.v. Lezersactie Maasstad Weekbladen woensdag 25 juni 2008 - TX96 De winkels in het centrum van Rotterdam zijn de laat- ste vrijdag in juni, 27 juni, tot 23.00 uur geopend. Tijdens 'Rotterdam Laat Open' bruist de binnenstad van de activiteiten. Ook in de Beurstraverse kan gedurende Rotterdam Laat Open naar hartelust worden geshopt. Badplaatsarchitectuur in Newport in Nesselande. vogel HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-4185079 www.stigter-tuinmeubelen.nl weekbladen Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl Verstand van slapen strijk- instrument toetsing eetlepel (in recept) in gebruik Arabische staat grootmoeder afbreken einde leen Ne3eriands Persbureau stempel in het begin mestvocht professie opstandig persoon haar- kleurmiddel Indonesisch eiiand deel van een kolenkachel deel van het skelet wending projectiel behoeftige tegenover commerciele zender onder- nemingsraad bismut ijshut nvier in Frankrijk Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. In de mooie bos- en heiderijke omgeving van Drenthe ligt Rekreatiepark't Kuierpadtien. De ideale locatie voor een korte vakantie voor het hele gezin. U kunt heerlijk relaxen, wandelen of gebruik maken van de diverse sport- en spelfaciliteiten die het park te bieden heeft. De winnaar verblijft een weekend of midweek met max. 6 personen in een comfortabele Kuierstee. Bedlinnen, een handdoek- en keukenset, belastingen en de eindschoonmaak zijn inbegrepen. Kijk voor meer informatie op: www.kuierpad.nl Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 19: terrasje. Een uitwaai arrangement voor 2 personen in Hotel Zuiderduin is gewonnen door: Fam. C. Friedel, Krimpen aan den Lek; Fam. M. van Egmond, Oua Beijerland. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 25 juni t/m dinsdag 1 juli 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.).

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 22